نو فلو (NO FLU) کپسول تقویت سیستم ایمنی

کپسول نو فلو . فواید این دارو

توجه! این مطلب  جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید.

مکمل دارویی نو فلو NO FLU

کاربران گرامی نظافت نیوز امروز با معرفی مکمل دارویی دیگر به‌نام نو فلو NO FLU مطلبی گردآوری شده که تقویت کننده سیستم ایمنی می باشد.
این کپسول محصولی از شرکت سندروس می باشد بنام نو فلو no flu که باعث افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن می شود که در نتیجه بدن مقاوم تر می شود نسبت به ویروس و میکروب ها پس این دارو تقویت کننده سیستم ایمنی است.

کپسول نو فلو no flu چیست؟

حتما افرادی را دیدید که در فصل سرما که سرما خوردگی بیشتر است بدون هیچ علائمی از بیماری اون فصل را سپری می کنند و طی فصل دچار سرماخوردگی نمی شود و یا بیماری هایی که مربوط به سیستم ایمنی بدن است را دچار نمی شوند خب پاسخ این مسئله این است که این دسته از افراد دارای سیستم ایمنی قوی می باشند که باعث می شوند کم تر و دیر تر مریض شوند.

سیستم ایمنی

موضوع اینجاست که همه ی افراد دارای سیستم ایمنی یکسانی نمی باشند و بعضی ها ذاتا دارای سیستم ایمنی قوی هستند ولی برخی از افراد اینگونه نیستند و برای تقویت سیستم ایمنی بدنشان برایشان دارو و مواد غذایی مختلف که تقویت کننده سیستم ایمنی است تجویز می شود یکی از این راه ها مکمل های دارویی است که کپسول نو فلو no flu یکی از آنهاست.

برای دانستن تفاوت آنفولانزا و کرونا اینجا کلیک کنید!

مواد تشکیل دهنده نو فلو no flu

این کپسول حاوی زینک ، ویتامین c ، زنجبیل ، دارچین و یک آنتی اکسیدان قوی می باشد که با بالا بردن گردش خون مانع نفوذ ویروس ها می شود. البته این دارو با افزایش قدرت سیستم ایمنی بدن باعث می شود که افراد دچار بیماری سرما خوردگی و یا آنفولانزا نشوند و حتی در این روز ها که جهان با بیماری کرونا دست پنجه نرم می کنند از این دارو برای تقویت سیستم ایمنی استفاده می شود.

درباره ویتامین c که یکی دیگر از ویتامین هایی است که سیستم ایمنی را تقویت می کند اینجا کلیک کنید

فواید و تاثیرات کپسول نو فلو NO FLU سندروس

• افزایش قدرت دفاعی بدن در برابر هجوم ویروس سرماخوردگی
• بهبود سیستم گردش خون
• افزایش توانایی جسمی بدن
• عملکرد مشابه واکسن پیشگیری کننده
• آنتی اکسیدان
• حاوی دارچین، زنجبیل، ویتامین ث و زینک

در مورد زینک بیشتر بدانید

مقدار و نحوه مصرف NO FLU

به منظور پیشگیری از ابتلا سرماخوردگی می بایست روزانه یک عدد کپسول نوفلو سندروس را به همراه غذا میل نمایید. در طول دوران سرماخوردگی نیز روز اول به همراه صبحانه دو عدد و ۸ ساعت بعد یک عدد، روز دوم هر ۱۲ ساعت یک کپسول به همراه صبحانه و دیگری را به همراه عصرانه یا شام مصرف کنید.
مصرف قرص نوفلو سندروس در دوران بارداری و شیردهی مجاز بوده و جهت افزایش توانمندی فرد شیرده توصیه می گردد. به سالمندان نیز توصیه می شود به علت شرایط خاص کهولت، عدم جذب مناسب و اختلالات مختلف درونی، قرص نو فلو را مصرف نمایند. هر بسته نو فلو حاوی ۴۵ عدد کپسول می باشد.

اثر گذاری کپسول گیاهی نوفلو

ویتامین ث موجود در کپسول نوفلو سندروس باعث جذب بهتر و بیشتر روی در بدن شده و مقاوت دفاعی بدن را افزایش می دهد. زنجبیل نیز قدرت جسمانی فرد را افزایش داده و گردش خون در بدن را بالا می برد. دارچین دیگر گیاه دارویی به کار رفته در تهیه قرص نو فلو است که باعث افزایش توانمندی فرد و ازدیاد سرعت گردش خون و اشتها می شود. به این ترتیب کپسول نو فلو سندروس در برابر هچوم ویروس های سرماخوردگی و آنقولانزا از بدن محافظت می کند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

۶ تکنیک قدرتمند فروش برای بهبود کار

خواندن مطلب بعدی ←

انتخاب دستگاه زمین شوی صنعتی با ویژگی های مناسب

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *