قرص اسلیم کوئیک گل دارو چیست؟

قرص اسلیم کوئیک چیست و چه کاربردی دارد

توجه!این مطلب  جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید.

قرص اسلیم کوئیک با افزایش سوخت و ساز بدن باعث می شود که از جذب چربی در روده پیشگیری کند و از سویی با اثر گذاری بر روی مراکز استها در مغز ایجاد وقفه در انتقال حس گرسنگی انجام می دهد.

قرص اسلیم کوئیک چیست

مطالعات بالینی نشان داده است که اسانس های کرفس و شوید دارای اثر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز بوده و موجــب وقفـه در انتقـال حــس گرسنگی می شود. افزون بر این فلاونوئیدهای موجود در فرآورده دارای اثر مهاری بر آنزیم های مسیر لیپوژنز هستند. آزمایشات بالینی انجام شده اثرات پایین آورنده چربی و کلسترول خون این دارو را اثبات کرده است.

قرص اسلیم کوئیک گل دارو که به عنوان قرص لاغری گیاهی معروف است، یکی از محصولات ایرانی است که توسط شرکت گل دارو برای کاهش وزن و کم کردن اشتها تولید و عرضه شده است. این قرص از عصاره خشک بذر کرفس، گیاه و بذر شوید و چای سبز تشکیل شده است. این ترکیبات سوخت و ساز چربی را افزایش داده و چربی خون را نیز کاهش می‌دهد، ضمنا از جذب چربی در روده پیشگیری می نماید. اسانس‌های کرفس و شوید بر روی مراکز احساس گرسنگی تاثیر گذاشته و به کاهش اشتها کمک می کند.

چند گروه از دارو های لاغری

 داروهای کاهش دهنده اشتها، داروهای جلوگیری کننده از جذب چربی در دستگاه گوارش، سوزاننده چربی و افزایش دهنده سوخت وساز بدن، داروهای گیاهی و ملین‌ها.

فواید و اثرات قرص اسلیم کوئیک گل دارو

تاثیر مثبت بر روی مراکز اشتها در مغز و ایجاد وقفه در انتقال حس گرسنگی

پایین آوردن چربی و کلسترول خون

کاهش‎دهنده وزن و همچنین اشتها

بالا بردن سوخت و ساز چربی

کم کردن چربی‎های دور شکم

کاهش احتمال ابتلا به دیابت

نحوه مصرف اسلیم کوئیک

روزی ۳ بار هر بار ۱ قرص روکش‎دار اسلیم کوئیک نیم ساعت قبل از صرف غذا با کمی آب میل کنید. با توجه به میزان وزن بدن می‎توان مقدار مصرف دارو را به روزی ۳ بار هر بار ۲ قرص افزایش داد. مصرف دارو به مدت۳ ماه تا حصول وزن مطلوب توصیه می‎شود. بعد از مدت ۳ ماه اگر هنوز وزن ایده آل حاصل نشده باشد مصرف دارو زیر نظر پزشک توصیه می‎شود.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

کپسول روغن گل مغربی هلث اید چیست؟

خواندن مطلب بعدی ←

نحوه ساخت تنور نان و پیتزا در فضای باز

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *