کپسول روغن گل مغربی هلث اید چیست؟

کپسول روغن گل مغربی چیست

توجه! این مطلب  جنبه آموزشی دارد و برای استفاده از آن لازم است با پزشک یا متخصص مربوطه مشورت کنید.

 

 

این مکمل از شرکت هلث اید انگلستان است که علاوه بر داشتن روغن گل مغربی دارای ویتامین E است که برای مقابله با سندرو پیش از قاعدگی، بهبود علائم یائسگی و از بردن درد ناحیه پستان ها در چرخه عادت ماهیانه خانم ها موئثر می باشد.

کپسول روغن گل مغربی هلث اید

این مکمل که حاوی ویتامین E و عصاره روغن گل مغربی است که دارای میزان زیادی از اسید های چرب ضروری می باشد و خواص درمانی زیادی نیز دارد.

 این محصول به سفارش کارخانه داروسازی بنر فارماکپس تحت امتیاز و لیسانس شرکت هلث اید بسته بندی شده است.

روغن گل مغربی چیست

گیاه گل مغربی گیاهی با برگ های بزرگ، ساده، دندانه دار و با کناره موج دار است. معمولا از ریشه و دانه این گیاه استفاده می کنند. دانه های گیاه گل مغربی حاوی ۱۴ درصد روغن ثابت به نام ایونینگ پرایم روزاویل است. این روغن ۵۰ تا ۷۰ درصد سیس لینوئیک اسید و ۷ تا ۱۰ درصد سیس گامالینوئیک اسید در خود دارد. اسید های چرب ضروری برای ساخت ساختمان سلول ها و پیش ساخت پروستاگلاندین ها بسیار اهمیت دارند. پروستاگلاندین ها در تنظیم متابولیسم بدن نقش دارند. طبق نظر کارشناسان مصرف این اسید های چرب در کاهش مشکلات قلبی و عروقی موثر است. با توجه به تحقیقات انجام شده، حذف این اسیدهای چرب از غذا باعث برخی بیماری های پوستی مانند اگزما و یا ریزش مو می شود.

سید های چرب موجود در روغن گل مغربی همچنین تاثیر نامطلوبی روی بافت های پیوندی دارد، روند بهبود زخم را کند کرده، باعث کاهش قدرت ایمنی بدن می شود و ناباروری( بخصوص در مردان)، فساد چربی ها در کبد، آسیب های روده ای، به هم خوردن و کاهش تعادل آب بدن و درنتیجه آسیب غدد برون ریز بزاقی و یا اشکی را به همراه دارند. روغن گل مغربی برای درمان آرتریت روماتوئید موثر بوده و گرفتگی و سفتی عضلات را بخصوص در هنگام صبح کاهش می دهد. همچنین مطالعات نشان داده اند که مصرف این روغن برای بیماران ام اس بهبود مختصری در زمینه متابولیسم اسیدهای چرب ضروری ایجاد کرده است.

فواید روغن گل مغربی برای زنان 

با توجه به آزمایش های انجام شده مصرف این روغن می تواند در بهبود علائم یائسگی مفید باشد و همچنین این روغن در کاهش احتمال ابتلا به سرطان پستان کمک می کند و از س.یی مشکلات سندرم پیش از قائدگی را کاهش می دهد.

فواید کپسول روغن گل مغربی

کمک به درمان التهابات پوستی (پسوریازیس)

متناسب برای آرتریت روماتوئید

موثر بودن در علائم یائسگی

درمان درد ناشی از تغییرات هورمونی در پستان ها در چرخه ماهانه خانم ها

بهبود دهنده عملکرد عصبی و مناسب برای نوروپاتی دیابتی

تقابل با سندرم پیش از قاعدگی (PMS)

نحوه مصرف کپسول روغن گل مغربی

.

افراد بالای ۶سال روزانه یک کپسول، بزرگسالان در صورت نیاز تا ۴ کپسول در روز مصرف کنند.
برای مصرف کودکان میتوان کپسول را سوراخ کرد و محتویات آن را میل کرد و یا بر روی پوست استفاده کرد.

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

انتخاب دستگاه کف شوی صنعتی

خواندن مطلب بعدی ←

قرص اسلیم کوئیک گل دارو چیست؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *