بخارشوی صنعتی چیست ؟

بخار شوی صنعتی چیست ؟

به کامل ترین مقاله در ارتباط با بخارشوی صنعتی خوش آمدید طبق روال گذشته از مزایا و معایب و نحوه انتخاب دستگاه بخار شوی صنعتی و خرید و نکات بسیار مهم با شما صحبت میکنیم در ادامه با ما همراه باشید .

موارد استفاده از بخار شوی صنعتی و چه ویژگی هایی را باید جستجو کنید

تمیز کردن بخار شوی صنعتی با آب بخار شده هنوز یک مفهوم نسبتاً جدید برای بازاراست اما اخیراً در محبوبیت منفجر شده است. ابتدا بگذارید اصول تمیز کردن بخار را مورد بحث قرار دهیم و اینکه چرا آن را به روش سنتی سمپاشی مواد شیمیایی سوپر مارکت و پاک کردن با پارچه ترجیح می دهیم.

تمیز کردن با بخارشوی صنعتی چیست؟

آب تبخیر شده ، که از پیوست های دستگاهی خارج می شود که از بسیار شبیه جاروبرقی است ، در بسیاری از سطوح در یک محیط خانگی یا صنعتی اعمال می شود. که بخار فوق العاده گرم است ، معمولاً بالای ۲۰۰ درجه فارنهایت. گرما اولین مؤلفه مهم است. گرما پیوند بدنی بین خاک یا لکه ها را به سطوح مختلفی که خاک در آن چسبیده یا در آن تعبیه شده است ، تضعیف می کند. مؤلفه دوم “بخار خشک” است یعنی آب که تقریباً رطوبت کمتری دارد. با استفاده از بخار “خشک” ، سطوح کثیف را می توان پاک کرد ، پاک کرد یا مالش داد و خاک جمع شده در یک حوله مرطوب شده بخار را که اغلب توسط کلیپ ها به پیوست وصل می شود ، پاک کرد.

چرا تمیز کردن با بخار شوی صنعتی نسبت به نظافت سنتی مؤثر است؟

تمام سطوح سخت و کثیف را در واقع میتواند تمیز کند. بخار شوی صنعتی می تواند به آن منافذ نفوذ کرده و به آن خاک جاسازی شده برسد.

یکی از جالب ترین آزمایشاتی که انجام دادیم پاک کردن یک پیشخوان آشپزخانه با یک حوله میکرو فیبر با کیفیت خوب بود. سپس نیمی از پیشخوان را گرفتیم و بخار شوی آن را تمیز کردیم. وقتی دستانمان را روی جایی که با بخار شوی تمیز شده ، نسبت به نیمه دیگر ابریشمی صاف احساس کرد و به تمیز بودن برتر آن گواهی داد.

مزایای اصلی تمیز کردن بخارشوی صنعتی چیست؟

بخار گرم در منافذ مواد یا سطحی که باید تمیز شود ، نفوذ می کند و کاملاً تمیزتر از پاک کننده های معمولی سوپر مارکت ها است و این کار را بدون استفاده از مواد شیمیایی انجام می دهد. این کمبود مواد شیمیایی مورد استفاده در فرایند تمیز کردن برای افرادی که به مواد شیمیایی حساس هستند یا در تلاشند تا میزان سمیت در خانه های خود را کاهش دهند ، به ویژه در صورت حضور کودکان ، فواید بزرگی را به همراه دارد.

کشتن میکروب ها ، باکتری ها و میکروارگانیسم هایی از قبیل کپک و گرد و غبار

شاید بهترین مزیت از همه این باشد که بخار شوی صنعتی گرم یک ماده ضد عفونی کننده و دفع کننده طبیعی و بدون بو و مواد شیمیایی است. هنگامی که بخار به سطوح نفوذ می کند ، اسپورهای قالب ، میکروب ها ، ویروس ها ، کنه های گرد و غبار و باکتری ها را از بین می برد. این ماده ضد عفونی کننده فوق العاده برای محیط هایی است که بزرگسالان یا کودکانی از هر نوع عفونت وجود داشته اند و اکنون می خواهید محلی را برای جلوگیری از عفونت بازیابی کنید. این فرآیند از بیشتر مواد شیمیایی ضد عفونی کننده مؤثر خواهد بود. در مصارف معمولی خانگی ، دستگاه تمیز کننده بخار ابزاری جادویی برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن آشپزخانه و حمام ها است.

نظافت مؤثرتر

به اندازه کافی جالب است ، اگرچه طرفدار بزرگی از این واقعیت هستیم که بخار به تنهایی به طور معجزه آسایی بسیاری از موارد را تمیز می کند ، ذکر این نکته حائز اهمیت است که برای کارهای تمیز کننده سرسخت قبل از سم پاشی منطقه با یک ماده پاک کننده طبیعی و سپس ترکیب با بخار باعث تقویت می شود. چندین بار از ویژگی های تمیز کننده ماده تمیز کننده استفاده می شود

بخار شوی صنعتی چیست ؟

دستگاه بخارشوی صنعتی صنعتی چه کاری می تواند  کند؟

 • حمام
 • آشپزخانه ها
 • جزئیات اتومبیل
 • برداشتن کاغذ دیواری
 • کشتن کنه های گرد و غبار
 • بدون قفل تخلیه می شود
 • محلول تمیز کردن
 • لکه های حیوان خانگی و بو. قفس پرندگان
 • پنجره ، صفحه نمایش ، درب شیشه ای کشویی ، آینه
 • از بین بردن حلال تمیز کننده تمیز و سایر بوها از لباس

چگونه می توانم بخار تمیز کننده مناسب را انتخاب کنم؟

ما در مقاله قبلی در مورد این موضوع صحبت کردیم و گفتیم: ” چرا برخی از بخار تمیز کننده ها هزینه بیشتری دارند؟ ” . موارد زیر خلاصه ای سریع از ویژگی هایی است که هنگام خرید بخار پاک کننده بخار باید در نظر بگیرید:

دمای بخار

نکته قابل توجه این است که ماشین هایی با درجه حرارت بالاتر بسیار بهتر کار می کنند ، زیرا در هر ۱۰ درجه افزایش درجه حرارت بخار یک کوانتومی وجود دارد که در اثر تمیز کردن وجود دارد. بخارشوی صنعتی بهتر دمای داخلی دیگ بخار ۲۸۵ درجه فارنهایت و بالاتر را دارند. 

ابزار و لوازم جانبی پاک کننده بخار

بعد از دمای واقعی بخار ، کیفیت ابزارها یکی از مهمترین عواملی است که می تواند در تعیین اینکه آیا شما از بلند مدت بخار تمیز خود راضی هستید یا خیر ، کمک کرد. هر دو ابزار با کیفیت خوب و همچنین انتخاب گسترده ای از اتصالات تمیز کننده بخار باعث می شود تا همزمان با دستیابی به نتایج برتر ، کارهای تمیز کردن شما سریعتر انجام شود. ما تولیدکنندگان را ترجیح می دهیم که علاوه بر مصالح مسکونی ، بخار تمیز کننده های تجاری بسازند ، زیرا آنها تجربه تهیه وسایل با کیفیت کافی به مشتریان را برای مقابله با چالش برانگیزترین مشکلات نظافت دارند.

پر کننده مداوم در مقابل تمیز کننده بخار مخزن

هر دو فن آوری طرفداران خود را دارند که نظرات کاملی دارند که بهتر است. به عبارت ساده تر ، اگر شما فردی هستید که تنها به مدت حداکثر ۲ ساعت از بخار تمیز استفاده می کنید ، یک بخار شوی خانگی کار شما را به خوبی انجام می دهد. از طرف دیگر ، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از طولانی شدن مدت تمیز کردن راضی هستید یا نیاز به استفاده بیش از ۲ ساعت از دستگاه به طور مداوم دارید و ممکن است از انتظار برای خنک شدن دستگاه سنتی ناامید شوید. دوباره پر کنید ، بنابراین شما نمی خواهید که صاحب چیز دیگری باشید بلکه یک بخار شوی صنعتی مداوم داشته باشید.

قابلیت اطمینان

اینجاست که به طور متوسط ​​مصرف کننده می تواند سوار شود. متأسفانه موج جدیدی از شور و شوق مصرف کننده بخار تمیزکننده بخار باعث شده است تا دلالانی از سود سریع دریافت کنید ، روزهای بی شماری را هم در دستگاه های تست گذرانده ایم و هم از طریق پیشنهادات تولید کنندگان می پردازیم. در پایان ، در واقع فقط تولیدکنندگان بسیار معدودی وجود دارند که پشت ماشینهای خود ایستاده و ضمانت قابل توجهی یا تسهیلات برای تعمیرات ارائه می دهند. بعد از گذشت چند سال ، حتی بهترین بخارشوی صنعتی نیاز به تعویض بخشی دارند. سوال اینجاست که آیا دستگاهی که خریداری کردید در آن زمان دارای قطعات یدکی و خدماتی خواهد بود؟ متأسفانه در بیشتر موارد ، پاسخ نه.

دوام

یک جمله قدیمی وجود دارد که “هر چه پول بدی همون قدر اش میخوری”. در مورد پاک کننده های بخار با قیمت پایین ، این خیلی صادق است و بعد از یک سال یا بیشتر ، آنها به اجناس اوراق برای زباله های شما تبدیل می شوند. در اینجا چند ویژگی دوام برای تمیز کردن بخارها وجود دارد تا از آن آگاه شوند.

 • ماشین آلات با روکش فلزی به جای روکش های پلاستیکی به دوام در طول سال ها می افزایند. ما با قلاب پلاستیکی بالاتر در ماشین آلات ما مشکلی نداشته ایم اما از ارزان قیمت هایی که در بازار وجود دارد شنیده ایم که به ترک خوردگی معروف است.
 • اکثر پاک کننده های بخار دارای مدار  محصور در داخل دستگاه نیستند ، به این معنی که اگر رطوبت به دستگاه وارد شود ، از بین می روند.
 • محکم ترین اتصالات داخلی به بخار تمیز کننده ها به جای لاستیک معمول تر ، لوله های مسی و اتصالات برنجی هستند. لاستیک با گذشت زمان تجزیه می شود.
 • نکات مهم

 • بحث بین طرفداران آلومینیوم و دیگهای بخار وجود دارد. خط پایین این است که دیگهای بخار فولادی اگر از جنس استیل بالا باشند و دیگ آلومینیومی با کیفیت خوب از فولاد ارزان قیمت بهتر است. در حالی که دیگهای بخار از فولاد ضد زنگ سریعتر گرم می شوند ، معمولاً در ماشینهای ارزان قیمت از جنس استیل کاملاً نازک ساخته می شوند و اگر به دلیل وجود مواد معدنی موجود در آب سوراخ شوند ، می توانند در معرض سوراخ های سوراخ و نشت شوند. در صورت عدم استفاده از آب مقطر ، عنصر گرمایش دیگ فولادی نیز در طی یک دوره زمانی با مواد معدنی پوشانده می شود ، این بدان معنی است که دستگاه به تدریج توانایی گرمایشی را به مرور زمان از دست می دهد. واضح است که بهترین گزینه از همه ، دیگ بخار فولادی با کیفیت خوب است ، زیرا هرچه سریعتر گرم شود ، گرمای خود را طولانی تر نگه می دارد و ماندگاری بیشتری خواهد داشت. مراقب تقلیدهای ارزان باشید.
 • اگر شیلنگ در محل اتصال دستگاه جدا شود ، احتمال شکستن آن در آن اتصال کمتر خواهد بود که اتفاق می افتد وقتی مردم تمایل دارند به جای اینکه آنها را جمع کنند ، حرکت خود را به وسیله شیلنگ بکشند. اگر شیلنگ ها با سیم های فولادی تقویت شده باشند ، این امر همچنین به جلوگیری از این شکستگی کمک می کند ، مانند شیلنگ های طولانی اضافی که باعث می شود در هنگام تمیز کردن هر اتاق خاص ، نیاز به جارو برقی در واقع جابجا شود.
وزن

یکی از اعتراضی که با تعدادی از مارک های تمیز کننده بخارشوی صنعتی با آن روبرو شدیم ، این است که برای دستیابی به کارایی بالا ، شما باید از دستگاهی استفاده کنید که کاملاً سنگین یا سنگین باشد. هنگامی که یک بخار تمیز کننده آب پر شده است ، می تواند بسیار سنگین باشد و وزن آن بیش از ۳۰ کیلو … باشد. آنچه پیدا کردیم این است که اگر یک دسته مناسب در دستگاه وجود داشته باشد مخصوصاً اگر یک طبقه زندگی و یا محل کار خود داشته باشید ، مسئله وزن بسیار آسانتر می شود. به همین دلیل ، ما ترجیح می دهیم وسایل جانبی لوازم جانبی را درون بسته بندی باشد و آنها را روی شانه خود قرار دهیم یا آنها را روی سبد خرید قرار دهیم ، زیرا “ابزار توی جعبه” به وزن و بخش عمده ای از بخار تمیز کننده ها افزوده است.

ایمنی

ما در مورد اهمیت ایمنی بسیار آگاه هستیم. به یاد داشته باشید که برای انجام نظافت خود از بخار شوی صنعتی با دمای بالا استفاده می کنید. ما بسیاری از تمیز کننده های بخار را که در هنگام آزمایش خود به خود سوخته ایم ، رد کردیم ، که این امر بسیار مناسب با دستگاه های ضعیف است.

 • به دنبال یک ماشه روشن / خاموش روی دسته تمیز کننده بخار خود باشید که فکر می کنیم ویژگی ایمنی بسیار خوبی است در صورت ترک تصادف بخار در حال اجرا
 • درپوش های ایمنی با دستگاه های مخزن ضروری است و همه دستگاه های بخارشوی صنعتی تمیز کننده آنها را ندارند. در شرایط نامناسب فشار بیش از حد (که توسط یک ترموستات داخلی کنترل می شود) ابتدا یک کلاه ایمنی منفجر می شود و بخار در صورت کسی منفجر نمی شود.
 • یک فشار سنج وجود دارد که در هنگام فشار بیش از حد ، زون قرمز وجود دارد و نارنجی برای خیلی کم است ، بنابراین به راحتی می توانید دستگاه را برای فشار بهینه (متوسط) تنظیم کنید.
 • هنگامی که سطح آب خیلی کم می شود و دستگاه نیاز به پر کردن مجدد دارد ، یک ماشین خوب به طور خودکار خاموش می شود.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

بخار شوی صنعتی چیست و چگونه فرشهای من را تمیز می کند؟

خواندن مطلب بعدی ←

ویتامین ب۶ (B6) چیست؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *