بخار شوی صنعتی چیست و چگونه فرشهای من را تمیز می کند؟

بخارشوی صنعتی چیست و چگونه فرشهای من را تمیز می کند؟
تمیز کردن بخار شوی شامل استفاده از بخار برای تمیز کردن است . کاربردهای آن شامل کاربردهای داخلی در تمیز کردن کفپوش ها و از بین بردن کثیفی خانگی و مصارف صنعتی در از بین بردن چربی و کثیفی موتورها می باشد.

تمیز کردن بخار شوی (steam cleaner) به یکی از محبوب ترین روش ها برای نو و تمیزکردن و تجدید فرش در هر دو مکان مسکونی و تجاری تبدیل شده است. تمیز کردن بخار شوی روشی کارآمد و مؤثر است که به قدرت تمیز کردن طبیعی بخار متکی است و باعث کاهش اتکا به مواد شیمیایی خشن می شود. دانستن جزئیات اینکه دستگاه تمیز کننده بخار چیست و چگونگی کار در تمیز کردن فرش شما می تواند به شما کمک کند تصمیم بگیرید که آیا تمیز کردن فرش بخار مناسب برای خانه یا محل کار شما است یا خیر.

دستگاه بخار شوی چیست؟ (steam cleaner)

پاک کننده های بخار برای تولید بخار خشک به شما کمک می کنند تا خاک و لکه ها را از بین ببرند ، از بین بروند  و کمک به از بین بردن سطوح سخت و نرم. پاک کننده های بخار از دیگ ، مخزن ، محفظه مواد شوینده ، خلاء بخار ، پر کردن مجدد و لوازم جانبی مانند برس و اتصالات تشکیل شده است. آب در دیگ گرم می شود تا در اثر گرما و فشار زیاد بخار ایجاد شود. در حین تمیز کردن ، بخار ممکن است با مواد شوینده از مخزن مواد شوینده برای از بین بردن لکه ها و پاکسازی اضافی ترکیب شود.

جارو های بخار شوی صنعتی همچنین ممکن است دارای یک خلاء بخار باشد که به طور خودکار محتویات موجود در مخازن استخراج را حذف می کند و این باعث افزایش چشمگیر کارایی و بهره وری دستگاه تمیز کننده بخار می شود. تمیز کننده های بخار نیز اغلب دارای یک مخزن سوخت گیری مجدد هستند که مخزنی بدون فشار است که در حالی که بخار تمیز کننده بخار هنوز کار می کند می توان به آن اضافه کرد. جاروبرقی های صنعتی دارای پر کردن مجدد اتوماتیک هستند که یک منبع مستقیم آب را برای پر کردن مجدد بخار پاک کننده در هنگام کار فراهم می کند.

 

بخارشوی صنعتی چیست و چگونه فرشهای من را تمیز می کند؟

بخار شوی صنعتی (steam cleaner) چگونه کار می کند؟

پاک کننده های بخار برای تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح سخت و نرم مفید هستند ، اما برای تمیز کردن فرش ها بسیار مناسب هستند. با بالا رفتن دمای بخار

تا ۳۶۰ درجه فارنهایت و فشارهای کم تا ۱۵۰ psi ، پاک کننده های بخار در از بین بردن، خاک ، لکه ها ، عوامل بیماری زا مانند ویروس ها ، باکتری ها ، قالب و مواد حساسیت زا موثر هستند.

در حین تمیز کردن بخار ،  به عمق فرش نفوذ کرده و الیاف فرش را محاصره می کند تا به نرم شدن و شل شدن خاک و تغییر لکه های قدیمی کمک کند. سپس جاروبرقی بخار تمیز کننده فشار را برای بلند کردن رطوبت به همراه میکروب ها و خاک ، برای فرش های تازه تر و تمیز کننده اعمال می کند.

با استفاده از بخار شوی صنعتی، می توان هر سانت فرش را به طور موثر تمیز کرد ، زیرا بخار به سرعت در فرش نفوذ می کند. از آنجا که حداقل رطوبت در هنگام انجام تمیز کردن بخار باقی می ماند ، فرش ها پس از تمیز کردن بخار سریعتر خشک می شوند و خطر ایجاد قالب یا کپک را از بین می برند.

مزایای تمیز کردن با بخار شوی صنعتی (steam cleaner) فرش چیست؟

به عنوان یک روش بسیار موثر و کامل ، در اینجا برخی از مزایای تمیز کردن بخار شوی صنعتی فرش ذکر شده است:

تمیز کردن بخار شوی صنعتی مؤثرترین روش برای تمیز کردن فرش های بزرگ برای از بین بردن خاک و گرد و غبار  ، لکه های قدیمی و از همه مهمتر باکتری های ایجاد کننده بیماری ، ویروس ها ، قارچ ها ، قالب و آلرژن ها (مانند کنه های گرد و غبار و لکه های حیوانات اهلی) است.

تمیز کردن بخار بسیار مؤثر است و باعث می شود فرش های شما مانند جدید به نظر برسند و به آنها در ماندگاری بیشتر کمک می کند ، راحتی و ارزش خانه شما را بهبود می بخشد.

تمیز کردن با بخار شوی صنعتی ( steam cleaner )فرش همچنین به تمیز کردن هوا در خانه شما کمک می کند زیرا به طور موثری آلرژن ها را از روی فرش جدا می کند ، این امر به کاهش آلرژی و مشکلات تنفسی برای افراد حساس کمک می کند.

تمیز کردن با بخار شوی صنعتی فرش  تمیز کردن عمیق را فراهم می کند ، اما همچنین برای فرش های شما ایمن نگه داشتن آنها در شرایط عالی بی خطر است.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

آیا میانسالی عوارض دارد؟

خواندن مطلب بعدی ←

بخارشوی صنعتی چیست ؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *