نحوه استفاده صحیح از زمین شوی برقی

نحوه استفاده صحیح از زمین شوی برقی

نحوه استفاده صحیح از زمین شوی برقی برای به حداکثر رساندن قدرت نظافت آن

هنگام تمیز کردن کف املاک تجاری شما ، عدم کارآیی در زمان ، نیروی کار و حتی در اثر بخشی در هنگام تمیز کردن واقعی خطر دارد. اگر املاک شما بزرگ است و افراد زیادی برای تمیز کردن کف آن لازم است ، پس وقت آن است که در تجهیزات تمیز کردن تجاری مانند زمین شوی برقی سرمایه گذاری کنید و کارمندان خود را برای کار در امور استراتژیک تر تجاری مانند تولید و درآمدها قرار دهید.

دستگاه شستشوی کف اتوماتیک می تواند از جهات مختلفی به شما کمک کند. اول ، روشی آسان و سریع برای تمیز کردن سطح کف سخت فراهم می کند. دیگر نیازی به جارو زدن ، فشاراوردن به کمر نیست. علاوه بر این ، اندازه فضا به اندازه دستی که تمیز می شود مهم نیست. در واقع ، یک زمین شوی برقی می تواند تا ۲۳۰۰۰ فوت مربع در ساعت را پوشش دهد.

در حالی که این دستگاه راحت است ، شما باید بدانید که چگونه از آن به درستی استفاده کنید تا از عملکرد کارآمد اطمینان حاصل شود.

زمین شوی برقی برای به حداکثر رساندن قدرت نظافت آن

آماده سازی

شما باید وسایل و منطقه خود را برای تمیز کردن آماده کنید. ابتدا دستگاه را کاملاً شارژ کنید تا در مدت زمان ۲ تا ۴ ساعت بدون توقف کار کند. ممکن است نگران باشید که زمان کافی برای پوشاندن منطقه کافی نیست ، اما اگر کف را آماده کنید ، قادر خواهید بود حدود ۵۰،۰۰۰ تا ۷۰،۰۰۰ فوت مربع را با شارژ کامل تمیز کنید.

هنگام آماده سازی محل کار ، مبلمان و یا سایر موانع موجود را از جمع کنید. فراموش نکنید که علائم هشداردهنده را برای اطمینان از اینکه کارمندان و مشتریان از کار تعمیر و نگهداری آگاه هستند ، فراموش نکنید. گرد و غبار منطقه نیز می تواند کمک کند. این کار هر چیزی را که ممکن است به دستگاه شما آسیب برساند ، مانند جمع آوری زباله ها در زیر دستگاه حذف می کند.

قبل از استفاده از دستگاه ، شما همچنین باید تمام شیلنگ ها را به هم وصل کرده و از عدم وجود نشت و خسارت اطمینان حاصل کنید. استفاده از اسکرابر معیوب می تواند کفپوش را خراب کند. پد یا فرچه مورد استفاده شما همچنین باید با نوع کفپوش مطابقت داشته باشد تا از خطرات و خطوط تزریق جلوگیری کند.

تمیز کردن با زمین شوی برقی

هنگامی که شروع به جستجوی زمین شوی برقی هستید ، یکی را خریداری کنید که مناسب برای حجم سطح کف های شما باشد. هنگام شروع کار واقعی تمیز کردن کفهای خود ، نزدیک به دیوار کار کنید و با هر بار عبور سریع چرخش خود را انجام دهید تا همه تا جایی فراموش نشود . همچنین می توانید برای صرفه جویی در وقت ، بخواهید اتاق را به نصف تقسیم کنید. برای لکه های غیرقابل دسترسی ، از تی دستی و سطل استفاده کنید ، زیرا دستگاه ممکن است قادر به تمیز کردن آن مناطق نباشد.

حتی اگر بهترین اسکرابر کف را پیدا کردید ، اگر نمی دانید چگونه به درستی از آن استفاده کنید ، نمی تواند کار را به درستی انجام دهد. بنابراین ، اطمینان حاصل کنید که به کارکنان خود تمام روشهای نظافت  و تمیز کردن آموزش داده می شود.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

کپسول اپتی ویژن چیست و چه کاربردی دارد؟

خواندن مطلب بعدی ←

قرص مخمر آب جو تاپ لوور چیست؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *