تفاوت نظافت صنعتی و نظافت خانگی چیست ؟

تفاوت نظافت صنعتی و نظافت خانگی چیست ؟

نظافت صنعتی در مقابل نظافت مسکونی: تفاوت چیست؟

تفاوت نظافت صنعتی و نظافت خانگی  : وقتی صحبت از دنیای تمیز کردن می شود ، دو نوع سرویس مجزا وجود دارد: نظافت صنعتی و تمیز کردن مسکن. چند تفاوت اساسی وجود دارد که دو گزینه تمیز کردن را برای ساختمانهای مختلف و نیازهای نظافت مناسب می کند.

واضح ترین تفاوت نوع تأسیسات ، از جمله الزامات بهداشتی و برنامه های استفاده است که بیانگر نیاز به یک شرکت نظافت صنعتی بیش از یک شرکت مسکونی است. اما تفاوتهای دیگری نیز وجود دارد این وبلاگ در مورد خدمات نظافت صنعتی و مسکونی ، و زمینه ای که مناسب ترین آنها باشد ، بحث و تبادل نظر خواهد کرد.

نظافت صنعتی چیست؟

نظافت صنعتی توسط یک شرکت تمیز کننده تجاری انجام می شود: سازمانی که از پاک کننده های آموزش دیده ای استفاده می کند که از فن آوری های ویژه برای ضد عفونی ساختمان های تجاری استفاده می کنند ، مانند:

دفاتر
تمیزخانه ها و امکانات تحقیق و توسعه
امکانات پزشکی و بهداشتی
مدارس
آشپزخانه های تجاری
صنعتی

تفاوت برای انتخاب نظافت صنعتی و نظافت خانگی

سازمان های نظافت صنعتی از تیم های متخصص تشکیل شده اند که از فناوری ها و تاکتیک های تخصصی تمیز کردن برای تضمین شرایط بهداشتی بهینه استفاده می کنند و در صورت نیاز به اصلاح شدید یا شرایط توسعه تمیز کردن ، سخت ترین شرایط را رعایت می کنند.

فناوری همچنین بخش بزرگی از آنچه شرکتهای تمیزکننده تجاری به بازار عرضه می کنند. برخی از شرکت ها ضد عفونی کننده اسپری الکترواستاتیک را ارائه می دهند ، این ابزاری است که برای اعمال مواد ضد عفونی کننده ، پیشگیری از قالب و ضد عفونی کننده در سطوح سه بعدی برای تمیز کردن کامل ۳۶۰ درجه استفاده می شود.

استفاده از مواد شیمایی و یا ارگانیک ذر شرکت های نظافت صنعتی و نظافت خانگی

برخی از شرکتهای نظافت صنعتی در طی روال خود از محصولات سازگار با محیط زیست و تکنیک های تمیز کردن سبز استفاده می کنند. فن آوری ها و مواد شیمیایی نظافت سبز نه تنها تأثیرات محیطی را کاهش می دهد بلکه از تأثیرات منفی بر روی افراد مکرر ساختمان جلوگیری می کند.

شرکتهای نظافت صنعتی نیز باند شده و بیمه شده اند ، به این معنی که خسارتهای وارد شده در هنگام کار یا سرقت که هنگام انجام کار انجام می شود ، با مقداری ظرفیت برای مشتری پوشانده می شوند.

در اصل ، یک پاک کننده تجاری باید برای امکانات تجاری یا تخصصی مورد نیاز باشد که به دانش ، آموزش و فناوری پیشرفته ای نیاز دارد تا محیطهای تمیز عمیق و عمیق را که برای ایمنی کارکنان و بازدید کنندگان خود لازم دارند ، به کار بگیرد.

نظافت مسکونی چیست؟

یک تمیز کننده مسکونی معمولاً دقیقاً همان چیزی است که از این نام دلالت می کند: پاک کننده های منازل یا سایر مسکن های خانگی. با این حال ، آموزش ، فن آوری و فرآیندهای وابسته کاملاً وابسته به ارائه دهنده یا فرد هستند و از موارد مختلف متفاوت هستند. پاک کننده های مسکونی یا می توانند جزئی از یک شرکت بزرگتر باشند یا می توانند افراد خود اشتغالی باشند. به دلیل این اختلاف در یکنواختی ، برخی از تمیز کننده های مسکونی می توانند هنگام استفاده از تکنیک های موثر تمیز کردن ، مطلوب زیادی را برای دلخواه خود باقی بگذارند.

بسیاری از تمیز کننده های مسکونی هنگام انتخاب و استفاده از وسایل تمیز کردن و تکنولوژی ، در اختیار دستگاه های خود هستند که می تواند به جای جایگزین های سبز ، از مواد شیمیایی مضر یا خشن استفاده کند.

علاوه بر این ، کیفیت تمیز کردن می تواند تا حد زیادی از تمیز کننده مسکن تا تمیز کننده مسکونی متفاوت باشد ، با تکنولوژی منسوخ و عدم آموزش تا حد زیادی در کیفیت نظافتی که یک تمیز کننده مسکونی انجام می دهد تأثیر می گذارد.

تفاوت بزرگ دیگر وضعیت بیمه یا پیوند تمیز کننده های مسکونی است. برای یک سازمان نظافت شخصی یا مسکونی ، بیمه لازم نیست. این بدان معناست که هزینه تعمیر ملک توسط شخص تمیزکار یا در بدترین حالت از جیب مالک پرداخت می شود.

تصمیم گیری برای انتخاب نظافت صنعتی و نظافت خانگی

تفاوت اصلی بین تمیز کننده های تجاری و تمیز کننده های مسکونی در امکاناتی است که آنها برای تمیز کردن واجد شرایط هستند. تمیز کننده های تجاری در تمیز کردن مناطق ویژه مانند نظافت ، تجهیزات پزشکی و تأسیسات صنعتی برتری دارند ، در حالی که تمیز کننده های مسکونی بیشتر مناسب خانه ها و سایر منازل خانگی مشابه هستند.

این اختلاف همچنین در مورد اثربخشی نظافت به چشم می خورد. تمیزکننده های تجاری از تکنسین های آموزش دیده ای استفاده می کنند که از فن آوری های برتر استفاده می کنند تا نظافتی دقیق را ارائه دهند که استانداردهای سفت و سخت را برآورده می کند ، در حالی که تمیز کننده های مسکونی معمولاً با استانداردهای خود یا مشتری خود کار می کنند.

به چه چیز های باید ئقت کرد هنگام انتخاب شرکت های نظافت صنعتی و نظافت خانگی

آخرین ، اما شاید مهمترین واقعیت این است که بیشتر تمیز کننده های تجاری باند شده و بیمه می شوند ، به این معنی که هر گونه آسیب و یا سرقت که در طی روال تمیز کردن آنها رخ می دهد محافظت می شود. یک تمیز کننده مسکونی ممکن است به هیچ وجه بیمه نداشته باشد ، به این معنی که هزینه های جمع آوری شده توسط دارایی آسیب دیده یا سرقت توسط تمیزکار پرداخت می شود ، یا خطر سقوط روی شانه های مشتری را به همراه دارد.

هنگام انتخاب یک شرکت نظافت صنعتی در مقابل یک شرکت تمیز کردن مسکن ، این تفاوت ها را در نظر بگیرید و از خود بپرسید: من برای چه نوع تسهیلات استخدام می کنم؟ و آنچه برای من مهمتر است: هزینه؛ پاکیزگی؛ قابلیت اطمینان تمیز کردن سبز؟ خبر خوب این است که با ما ، شما لازم نیست تصمیم بگیرید.

در صورت نیاز به کمک یک شرکت تمیز کننده تجاری برای تضمین پاکیزگی اتاق تمیز کننده ، مرکز پزشکی یا تأسیسات صنعتی خود ، امروز با ما تماس بگیرید.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قرص آلگورلا رازک چیست و چه کاربردی دارد

خواندن مطلب بعدی ←

واکسن احتمالی کرونا کاربردی مانند چسب زخم دارد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *