۷ راه طبیعی برای رفع بوی بد در خانه

7 راه طبیعی برای رفع بوی بد در خانه

7 راه طبیعی برای رفع بوی بد در خانه

این دستور العمل های خانگی را امتحان کنید تا رفع بوی بد در خانه را از بین ببرید و اتاق ها را با مواد طبیعی تازه کنید.

رفع بوی بد در خانه : رایحه مناسب می تواند فوراً احساس طراوت ، تمیزی و جذابیت بیشتری در اتاق ایجاد کند. در حالی که تعداد زیادی از محصولات خریداری شده برای دستیابی به این هدف وجود دارد ، خوشبو کننده ها و پاک کننده های تجاری تجاری ساخته شده از مواد شیمیایی خشن تنها راه رسیدن به خانه ای با بوی عالی نیست . جایگزین های DIY یک رویکرد ساده برای خوشبو و خوشبو کردن فضای شما به روش طبیعی ارائه می دهند . 

با استفاده از مشتی مواد اولیه خانگی و عطرهایی از روغنهای اساسی و گیاهان ، می توانید رایحه های طبیعی خانگی ایجاد کنید که به از بین بردن بوها و پخش رایحه های دلپذیر کمک می کند. برای حذف فضای بوی تازه ، این حذف کننده های بو و دستور العمل های خانگی را امتحان کنید.

مخلوط تمیز ودکا لیمو بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۱٫ اسپری اتاق ریحان لیمو برای (رفع بوی بد در خانه)

با بوی تمیز لیمو و ریحان اتاق ها را تازه کنید . برای ایجاد اسپری اتاق DIY ، ۳/۴ فنجان آب را در قابلمه یا کتری چای بجوشانید و آن را در یک فنجان اندازه گیری مایع بریزید. 

۴ قاشق غذاخوری ریحان خشک شده را اضافه کنید و بگذارید چند دقیقه تفت بخورد. یک قیف را با یک فیلتر قهوه قرار دهید و آن را در دهانه یک بطری اسپری قابل استفاده مجدد قرار دهید. مخلوط ریحان و آب را داخل بطری از طریق فیلتر بریزید تا گیاهان جدا شوند ، سپس فیلتر را دور بریزید. ۳/۴ فنجان آب مقطر ، ۱ قاشق غذاخوری ودکا و ۵ قطره اسانس لیمو به بطری اضافه کنید.

 بطری اسپری را بالا بچسبانید و تکان دهید تا مخلوط ترکیب شود. در صورت نیاز محلول بو را در اطراف اتاق اسپری کنید.

چوب های معطر اسانس بچه بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۲٫ DIY Reed Diffuser برای (رفع بوی بد در خانه)

با استفاده از روغن بچه یک نسخه ساده DIY از یک پخش کننده نی ایجاد کنید. ۱ قاشق چایخوری اسانس مورد علاقه خود را (هرگونه رایحه م workثر است) به یک ظرف شیشه ای کوچک اضافه کنید و بقیه را با روغن بچه پر کنید. اگر از یک ظرف بزرگ استفاده می کنید ، ممکن است لازم باشد اسانس اضافی اضافه کنید. چوب های پخش کننده حصیری را داخل ظرف قرار دهید و مخلوط را به آرامی هم بزنید. دستگاه پخش کننده نی خود را روی یک میز یا میز قرار دهید تا فضا را با عطر پر کند.

مکعب ذوب موم اسطوخودوس بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۳٫ ذوب موم اسانس برای (رفع بوی بد در خانه)

برای ایجاد ذوب موم خود به یک اجاق گاز آهسته ، اجاق گاز آهسته و قالب های سیلیکونی نیاز دارید (ما برای تکه های یخ مربعی از سیلیکون استفاده کردیم).

 ابتدا یک آستر پلاستیکی ( کوهل ، ۴ دلار ) به اجاق گاز آهسته اضافه کنید. سپس ۲ فنجان گلوله موم سویا را اضافه کرده و حرارت را روی کم قرار دهید. پس از ذوب شدن ، ۱ قاشق چایخوری اسانس اسطوخودوس ، ۳/۴ قاشق چای خوری اسانس چوب سدر و ۱/۲ قاشق چایخوری اسانس وتیور را اضافه کنید.

 قبل از برداشتن آستر با دقت مخلوط کنید. آستر را داخل یک فنجان اندازه گیری مایع قرار دهید و پلاستیک اضافی را روی لبه فنجان تا کنید. اسطوخودوس خشک را در قالب سیلیکونی خود بپاشید و مخلوط موم را روی آن بریزید. بگذارید موم در دمای اتاق خنک شود تا کاملاً جامد شود ، سپس موم را از قالب ها بردارید تا در a استفاده شودموم گرم کننده فروشگاه ( هدف ، ۱۵ دلار ).

بطری اسپری از جنس استنلس استیل بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۴٫ اسپری کتان برای (رفع بوی بد در خانه)

این اسپری کتان DIY حوله ها ، ملافه ها ، لباسها و مبلمان روکش پارچه را تازه می کند. ۱ قاشق غذاخوری ودکا را در یک فنجان اندازه گیری مایع بریزید ، سپس در یک بطری اسپری قابل استفاده مجدد بریزید. ۳۵ قطره روغن ضروری (در صورت تمایل می توانید از رایحه ها استفاده کنید) اضافه کنید ، سپس بقیه بطری را با آب مقطر پر کنید. درب بطری اسپری را وصل کرده و تکان دهید تا خوب مخلوط شود. ملحفه ها را در صورت نیاز اسپری کنید تا بوی تازگی آنها حفظ شود .

جوش شیرین مخلوط روغن نشاسته ذرت بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۵٫ خوشبو کننده فرش برای (رفع بوی بد در خانه)

این رایحه خوشبوکننده فرش خانگی را به روشی طبیعی امتحان کنید تا بوهای ماندگار کف شما را از بین ببرد. ابتدا با مخلوط کردن ۱ فنجان جوش شیرین و ۱/۲ فنجان نشاسته ذرت در یک کاسه متوسط ​​شروع کنید. ۵ قطره از اسانس مورد علاقه خود را اضافه کرده و هم بزنید تا ترکیب شود. از یک قیف برای ریختن مخلوط در یک شیشه ماسون استفاده کنید. با استفاده از چکش و میخ سوراخ های کوچکی روی درب ایجاد کنید ، سپس درپوش را به شیشه وصل کنید. در صورت نیاز مخلوط را به آرامی روی فرش بپاشید و بگذارید حداقل ۳۰ دقیقه قبل از جارو کردن بماند.

مطالب مرتبط: نکاتی که باید برای تمیز کردن فرش منطقه بدانید

برش های نارنجی چوب دارچین بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۶٫ قابلمه را بجوشانید برای (رفع بوی بد در خانه)

رفع بوی بد در خانه :  این دستور العمل ساده قابلمه را دنبال کنید تا به سرعت خانه خود را با عطرهای گرم و جذاب پر کنید. یک پرتقال را به صورت ورقه ای برش دهید و به همراه یک مشت کوچک میخک و چوب دارچین به قابلمه اضافه کنید. آب را اضافه کنید تا مواد را بپوشاند و چند ساعت روی اجاق گاز بجوشانید تا بوی آن آزاد شود.

مطالب مرتبط: ۷ راهکار برای ایجاد بوی پاییز در خانه

شیشه های ژل معطر درمانی اسطوخودوس بو خانه : رفع بوی بد در خانه
اعتبار: جیکوب فاکس

۷٫ رایحه اتاق ژل برای (رفع بوی بد در خانه)

رفع بوی بد در خانه :  یک فنجان آب را در یک قابلمه متوسط ​​بجوشانید. چهار بسته ژلاتین بدون طعم اضافه کرده و هم بزنید تا حل شود. ۱ قاشق چایخوری از هر روغن ضروری را اضافه کنید. از آنجا که این عطر DIY نمایش داده می شود ، می توانید در صورت تمایل ، یک قطره رنگ خوراکی به آن اضافه کنید. بعد ، یک فنجان آب و ۱ قاشق غذاخوری نمک را مخلوط کرده و هم بزنید. مخلوط را در شیشه های کوچک شیشه ای بریزید و بگذارید سرد شود تا ژل جامد شود. کوزه ها را روی میز یا روی میز بدون درب قرار دهید. مخلوط ژلاتین به آرامی با خشک شدن رایحه را آزاد می کند. clean

 منبع : bhg
اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *