ترفندهای نظافت خانه با این چند روش

ترفندهای نظافت خانه با این چند روش

۷ ترفند هوشمندانه تر که خانه شما را طولانی تر تمیز نگه می دارد

ترفندهای نظافت خانه : با تمام وقت و تلاش شما برای تمیز کردن ، باید بتوانید تا حد امکان از آن احساس تمیز لذت ببرید. این ۷ راه آسان را برای تمیز نگه داشتن خانه خود بررسی کنید!

تمیز کردن پیشگیرانه

متأسفانه کار تمیز نگه داشتن خانه های ما هرگز به صورت واقعی انجام نمی شود. با این وجود ، در حالی که تمیز کردن یک کار در حال انجام است ، روش های زیادی وجود دارد که می توانیم نتایج کار سریع تر و اسان تر کنیم!
من نگاهی به محبوب ترین پست های نظافت نیوز از سال گذشته می اندازم! دریابید که آیا پست مورد علاقه شما ۵ مورد برتر را ایجاد کرده است ، کدام پست وبلاگ باعث جنجالی ترین و موارد دیگر شده است!

۱. دوش خود را خشک نگه دارید

آیا می خواهید دوش تمیز شما تا حد ممکن تمیز باشد؟ چند ثانیه تمیز کردن وسایل بعد از دوش گرفتن شما تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد!

یک سوراخ کن را در دوش خود نگه دارید تا بتوانید آب اضافی را از دیواره های دوش و / یا درها پس از هر بار استفاده خارج کنید. این کار از تبدیل آب صابون به زباله های صابون جلوگیری می کند و به مرور زمان دوش خود را بسیار تمیز نگه دارید!

۲. ابزار تمیز کردن خود را تمیز کنید

ترفندهای نظافت خانه : شما به تمیز کردن خانه خود به جارو ، جاروبرقی ، گرد و غبار و سایر وسایل تمیز کردن خود اعتماد دارید. اما اگر خود ابزارها کثیف هستند ، ممکن است بیشتر از یک کمک مانع شوند!

تمیز کردن جارو شما کمک می کند تا بتوانید فرشهای شما را تا حد امکان تمیز کنید. و شستشوی کیسه و گرد و غبار شما به طور مرتب اطمینان خواهد داد که آنها به جای فشار دادن آن به اطراف ، گرد و غبار را جمع می کنند!

۳. از درپوش های راه آب استفاده کنید

هیچ کس نمی خواهد با تخلیه گرفتگی یا کند مقابله کند! قرار دادن روکش های تخلیه در آشپزخانه و حمام شما ساده ترین راه برای گرفتن مو ، مواد غذایی و سایر مواردی است که می تواند به گرفتگی ها کمک کند.

۴. فرش پادری خود را جایگزین کنید

ترفندهای نظافت خانه : بهترین راه برای تمیز کردن کفهای شما جلوگیری از ورود خاک در وهله اول است! و اولین خط دفاع شما در برابر خاک یک فرش پادری خوب است.

اگر فرش پادری فعلی شما فرسوده است ، ممکن است کارهای زیادی برای از بین بردن کثیفی و رطوبت کفش انجام ندهد. سرمایه گذاری در فرش پادری جدید و با دوام به شما کمک می کند تا خاک را در جایی که متعلق به آن است حفظ کنید!

پاکیزگی فقط به این صورت نیست که همه چیز به نظر می رسد بلکه مربوط به چگونگی بو شدن آنها است! اگر بوی زباله از سطل زباله شما بیرون می آید ، به هیچ وجه از آشپزخانه شما استفاده نمی کند.

۶. به طور مرتب لوازم خود را تمیز کنید

تقریباً مانند ابزار تمیز کردن ، تمیز نگه داشتن لوازم اصلی خود نیز بسیار مهم است. اگر وسایل شما در انجام کارهایشان به طور مؤثر تلاش نکنند ، تلاشهای شما بیشتر خواهد شد!

۷. سیستم HVAC خود را فراموش نکنید

ترفندهای نظافت خانه : صرف نظر از اینکه چه نوع سیستم هوایی مرکزی دارید ، تمیز بودن آن مهم است. اگر در مجاری هوای شما گرد و غبار و گرد و خاک وجود دارد ، سرانجام بر روی فرش ، مبلمان و دیوارهای شما تمام می شود!

دو روش برای تمیز تر نگه داشتن سیستم HVAC (و با تمدید آن ، کل خانه) وجود دارد. ابتدا ، اگر آلرژی یا حیوانات اهلی دارید ، فیلتر هوای خود را حداقل دو بار در سال یا بیشتر اوقات جایگزین کنید. دوم ، منافذ هوا را به طور مرتب از گرد و غبار ، خاک و مو بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را جارو کنید.

بهترین نکته برای تمیز نگه داشتن خانه شما چیست؟

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

۶ قدم برای موفقیت در زندگی

خواندن مطلب بعدی ←

آزمایش واکسن ویروس کرونا بر روی انسان دو ماه زودتر

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *