۹ عادت موفقیت میلیونر ها که زندگی را بهبود می دهد

عادات مییلیونر ها چیست

با تکامل فن آوری و دسترسی به اطلاعات ، دسترسی به آن برای چالش کشیدن چالش برانگیز تر می شود. افراد زیادی در تلاش هستند تا فرمول واقعی موفقیت را کشف کنند.
شما می توانید هنگام تلاش برای گرفتن راهنمایی از طریق اینترنت ، از چه ابزارها ، تکنیکها یا فلسفی برای ایجاد مزاحمت غافل شوید. در هر کلیک و نوبت ، چگونگی موفقیت یک شبه “چگونگی کار و سریع” وجود دارد. چندین دوره ، مقاله ، فیلم و کتاب در مورد چگونگی دستیابی به موفقیت مالی پیدا خواهید کرد.
اما چه می شود اگر من به شما بگویم لزوماً پیچیده نیست زیرا مردم آن را ساخته اند؟ اگر تنها با پیروی از این عادتهای موفقیت ۹ میلیونر می توانستید به موفقیت برسید؟

۱. برای توسعه شخصی بخوانید

یک عادت روزانه که سهم میلیونرها در آنها مشترک است خواندن است. به عنوان مثال ، اگر یک کارآفرین هستید ، برای خواندن یک رهبر کارآمد و صاحب مشاغل تولیدی ، باید بخوانید. خواندن به شما کمک می کند بدون رفتن به یک مدرسه شغلی رشد و یاد بگیرید.

تحقیقات

تحقیقی که توسط توماس کرولی انجام شده حاکی از حدود ۸۵٪ میلیونرهای خود ساخته است که حداقل هر ماه دو یا چند کتاب می خوانند. [۱]وارن بافت یکی از این مثالهاست. او ۸۰٪ از روز خواندن خود را می گذراند. او در روزهای ابتدایی فعالیت سرمایه گذاری خود ۶۰۰ تا ۱۰۰۰ صفحه را در یک روز می خواند.
در حالی که میلیونرها گاهی برای لذت می خوانند ، بلکه یاد می گیرند خودشان را بهبود بخشند. آنها مباحث مربوط به رهبری ، چگونگی کار ، کمک به خود ، زندگی نامه ، زندگی را مطالعه می کنند و همچنین وقایع جاری را دنبال می کنند.
در اینجا چند توصیه برای شما آورده شده است: ۲۵ کتاب برتر برای بهبود خود برای خواندن بدون توجه به سن شما

۲. تأمین منابع چندگانه درآمد

یکی دیگر از عادت های موفقیت در مورد افراد موفق این است که آنها به یک منبع درآمد واحد وابسته نیستند. هر میلیونر دارای چندین منبع درآمد است . این به آنها کمک می کند تا چالش های اقتصادی را مدیریت کنند و همچنین درآمد بیشتری کسب کنند.
آنها معتاد به درآمد منفعل هستند. آنها از وام ، درآمد اجاره از املاک و مستغلات ، حق امتیاز از مالکیت معنوی ، سود سهام از سرمایه گذاری سود می گیرند. آنها همچنین یک تجارت جانبی راه اندازی می کنند یا یک وب سایت راه اندازی می کنند یا محصولات اطلاعاتی را می فروشند.
این که چگونه درآمد به صورت انفعالی یا فعالانه حاصل می شود ، چیزی است که موفق را از وناب جدا می کند. آنها همیشه در حال یادگیری روش هایی برای ساختن چندین جریان درآمد هستند.

۳. با بودجه مقرر ماهانه زندگی کنید

یک میلیونر متوسط به شانس و جکپات اعتقادی ندارد. آنها زمان را برای درک جریان پول و درآمد و هزینه می گیرند. براین اساس ، آنها بودجه ماهانه ایجاد می کنند و از نظر شرعی به آن پایبند هستند.
ماهیت بودجه به حداقل رساندن هزینه های غیر ضروری است. این به شما کمک می کند کنترل کامل زندگی مالی خود را به دست آورید. بودجه به شما کمک می کند تا از رسیدن به اهداف مالی خود ، از هزینه های اضافی خودداری کنید. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در بودجه خود آورده شده است: ۳۲ هک برای چسباندن به بودجه خود

۴. مدیریت و به حداکثر رساندن پول

مهمترین تحصیلات برای یک میلیونر ، هوش مالی است. هیچ کس بدون به دست آوردن هوش مالی به آزادی مالی دست نمی یابد. این دلیل بیشتر میلیونر صرف نظر از درآمد آنها ، دانش خود را در مورد استراتژی های مالیاتی به روز می کند.
آنها همیشه به دنبال کاهش صورتهای مالیاتی خود هستند. یکی از رویکردهایی که آنها به کار می برند این است که زندگی و یا شرکت در مشاغل خود را در کشورهایی که مالیات بر درآمد ندارند درج کنند.

آیا می دانید؟

 در سال مالیاتی ۲۰۱۸ حدود ۶۰ شرکت ۰ دلار به صورت قانونی پرداخت کرده اند؟ برخی از این شرکتهایی که “اجتناب” کرده اند (توجه داشته باشید: اجتناب نشده است) مالیات بر درآمد فدرال شامل شورون ، آمازون ، هالیبرتون ، جنرال موتورز ، دلتا است. درآمد ایالات متحده ۷۹ میلیارد دلار با نرخ مالیات مؤثر ۵ درصد بود.
چه معامله است؟ آنها بازپرداخت مالیات دریافت کردند.

چگونه آنها این کارها را انجام می دهند؟

گزارش ITEP حاکی است که آنها فرهنگ انداختن مبالغ هنگفت به کارشناسان امور مالیاتی را دارند که به آنها در کشف خلاق و همچنین وسایل پیچیده برای پرداخت کمترین مالیات تا حد ممکن کمک می کند.

۵- از بدهی خودداری کنید

عادت دیگری که میلیونرها را از سایر نقاط جهان جدا می کند نحوه مدیریت بدهی است.
آنها یک شیوه زندگی عجیب و غریب زندگی نمی کنند. در عوض ، آنها فقط آنچه را که لازم دارند و می توانند هزینه کنند را خریداری می کنند. آنها با استفاده از کارتهای اعتباری خود برای پرداخت هزینه ، هتل ها و پروازها رزرو نمی کنند.
آنها حتی وقتی از کارتهای اعتباری استفاده می کنند یا وام می گیرند از نرخ بهره آگاه هستند. در صورت امکان ، آنها به دلیل نرخ سود صفر درصد آن ، با پول نقد پرداخت می کنند.

۶. اهداف روزانه را تنظیم کنید

فرقی نمی کند که آنها یک کسب و کار ، شغل یا پیش بینی های مالی را راه اندازی کنند. آنها عادت موفقیت در تعیین اهداف کوتاه مدت دارند . آنها اهداف روزانه و هفتگی را برای ایجاد انگیزه در رسیدن به اهداف بلند مدت خود برنامه ریزی می کنند.
هنگام تعیین اهداف روزانه از اولویت بندی اطمینان حاصل کنید . این به شما کمک می کند تا به مهمترین موارد داس موجود در لیست خود برسید.
تعیین اولویت ها به شما کمک می کند تا روی فعالیتهای بسیار با ارزش بپردازید. اگر می خواهید آزادی مالی داشته باشید ، عاقلانه است که فعالیت هایی را انجام دهید که به جای صدها دلار ، برای شما هزاران دلار درآمد کسب کنند.

۷. با غنی عمل نکنید

هدف این نیست که ثروتمند عمل کنیم بلکه مولد باشیم. جالب است که توماس استانلی در کتاب خود تصریح کرد که برای معتبرترین مارک های اتومبیل ها ، حدود ۸۶٪ درصد اسباب بازی های غیر میلیونرها هستند. در حالی که اکثر افراد معتقدند که افراد با ثروت عظیم تمایل به رانندگی اتومبیل های عجیب و غریب دارند ، در حقیقت بزرگترین مصرف کنندگان اتومبیل های گران قیمت میلیونرها مشتاق هستند.

یافته ها

براساس یافته های محققان Experian Automotive، ۶۱٪ افرادی که ۲۵۰،۰۰۰ دلار یا بیشتر درآمد دارند به ندرت مارک های لوکس خریداری می کنند. درعوض آنها هونداس ، Toyotas و فورد را مانند سایر نقاط دنیا خریداری می کنند. دلیل این امر این است که آنها آماده نیستند برای هزینه کردن اتومبیل های پریمیومی که تمایل به کاهش ارزش آن در طی چند سال دارند ، هزینه کنند زیرا این امر می تواند هزینه ای را خرج کند. میلیونرها در دارایی هایی که قدردانی می کنند سرمایه گذاری می کنند.

۸. صاحبان کسب و کار باشید

در کوارتر جریان گردش مالی رابرت کیوساکی ، وی نحوه درآمد خود را به چهار ربع تقسیم کرد. ربع E و S موقعیت سمت چپ را در حالی که B و I در سمت راست قرار دارند. به گفته رابرت ، این امکان وجود دارد که در همه ربعها قرار داشته باشید ، اما میلیونرها چنین نیستند.

سطح ها

• E مخفف کارمند است – آنها برای دیگران کار می کنند
• S مخفف خود اشتغالی است – آنها برای خودشان کار می کنند
• B مخفف یک صاحب تجارت است – کارمندان برای آنها کار می کنند (۵۰۰ یا بیشتر کارمند)
• من در مقابل سرمایه گذاران هستم – پول برای آنها مثل وارن بافت کار می کند.
• هدف شما این است که از چهار گوش چپ به ربع های راست که در آن صاحب مشاغل بزرگ هستید ، حرکت کنید یا درآمدزایی برای شما حاصل شود.
• با دنبال کردن آنچه دوست دارید ، می توانید از نظر مالی موفق شوید. به عنوان مثال ، اگر عاشق نوشتن هستید ، آرزو دارید که پرفروش شوید. ثروت و اشتیاق با هم کار می کنند.

۹. از طرح Get-Rich-Quick خودداری کنید

یک میلیونر صبر را به عنوان یک فضیلت اساسی نگه می دارد. برای موفقیت ، نه تنها در امور مالی بلکه در هر جنبه ای از زندگی ، صبر و شکیبایی لازم است. در حالی که ممکن است در سنین کودکی موفق به موفقیت مالی بشویم ، بیشتر میلیونرها در سن ۵۰ سالگی به آن ضربه می زنند. آنها زندگی متوسطی دارند ، در آینده خود سرمایه گذاری می کنند و ثروتمندان را بازنشسته می کنند.

جایزه: چگونه می توان عادتهای موفقیت میلیونر را توسعه داد؟

با یادگیری این عادات ، سوال بعدی این است که ،

چگونه می توانم عادات موفقیت میلیونر را توسعه دهم؟

در اینجا شش ارزش برای توسعه نیاز دارید:

چشم انداز زندگی خود را ایجاد کنید

شما باید درمورد آنچه می خواهید در زندگی روشن باشد ، خود را روشن کنید تا خود را برای موفقیت در زندگی رقم بزنید. چشم انداز شما باید فراتر از تبدیل شدن به یک میلیونر باشد تا درک کند که چرا می خواهید یکی شوید. هر کارآفرینی بزرگی که تاکنون پیدا خواهید کرد ، دارای یک چشم انداز روشن و یک مأموریت مستقر است.
دانستن اینکه چرا کاری را که انجام می دهید ، شما را به سمت تبدیل شدن به نوع شخصیت موفقی که می خواهید باشید تبدیل می کنید.

شور و اشتیاق خود را به یک حرفه تبدیل کنید

وقتی اشتیاق شما به حرفه شما تبدیل شود ، کار لذت بخش می شود. دوست داشتن آنچه انجام می دهید پول را قادر می سازد تا به درون شما و از طریق شما جریان یابد.
پس چه خواهد شد؟ هر روز صبح با گفتن کلمات مثبت در کار خود از خواب بیدار شوید ، به کاری که انجام می دهید عاشق شوید و روی کارهایی که شادی شما را به همراه دارد تمرکز کنید.
به این مقاله نگاهی بیندازید و یاد بگیرید چگونه آن را عملی کنید: ۵ قدم برای تبدیل شور و اشتیاق خود به شغل

روی راه حل متمرکز شوید

تمرکز بر روی راه حل به معنای ایجاد مشکلی است که شما یا آدرس کسب و کار خود در نظر گرفته اید. این به شما کمک می کند تا وقتی دیگران با چالش هایی روبرو هستید ، روی راه حل ها متمرکز شوید.
یک میلیونر ذهنیتی دارد که بر روی راه حل ثابت است. او می داند راهی وجود دارد و هر مشکلی فرصتی برای پوشاندن است.
مهارت های حل مسئله خود را با این نکات بهبود بخشید: ۶ راه کارآمد برای افزایش مهارت های حل مسئله شما

مهارتهای رهبری خود را توسعه دهید

مهارتهای رهبری یک دارایی است که اگر می خواهید عادت موفقیت میلیونر ایجاد کنید ، ضروری است. هرچه مهارتهای رهبری خود را بیشتر بکشید ، بیشتر رهبرانی را جذب خواهید کرد که ارزشهای شما را به اشتراک بگذارند.

رشد محور باشد

کارآفرینان میلیونر در اولویت خودسازی هستند. در اینجا نحوه دستیابی به آن آورده شده است:

• مربی بگیرید. مربیگری زندگی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد و وقتی مربی زندگی دارید ، به اوج کار در زندگی و تجارت خواهید رسید.
• مربی باشید. داشتن مربی کافی نیست؛ شما باید مربی باشید گاهی اوقات ، برای بازگرداندن زندگی و تجارت ، به بازخورد و مشاوره نیاز دارید . یک مربی دارای خرد و تجربه برای مشاوره شما از یک دیدگاه بالاتر است. هرچه بیشتر بازخورد دریافت کرده و روی خود کار کنید ، در کاری که انجام می دهید و چه کسی هستید بهتر می شوید.

الگوی فکر خود را از بازیگری تا هستی تلنگر کنید

داشتن یک عادت موفقیت در میلیونرها کافی نیست ، شما هم باید فردی با تأثیر مثبت شوید. اینگونه است که می توانید قابل توجه شوید. بیل گیتس نه تنها ثروتمند نیست؛ او زندگی در آفریقا و مناطق مختلف جهان را تغییر می دهد.
اگر می خواهید موفق شوید ، ابتدا باید مثل یک فرد موفق باشید و فکر کنید. اینگونه است که منابع مورد نیاز شما می توانند وارد زندگی شما شوند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه پاکسازی لکه های لباسشویی

خواندن مطلب بعدی ←

قرص پرفکت لایف چیست؟ مزایا و مضرات

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *