تعمیر و نگهداری زمین شوی صنعتی یا جاروی صنعتی شما

تعمیر و نگهداری زمین شوی صنعتی یا جاروی صنعتی شما

راهنمایی ها و ترفندهای مربوط به تعمیر و نگهداری از زمین شوی صنعتی یا جاروی صنعتی شما

تعمیر و نگهداری دستگاه زمین شوی یا جاروی صنعتی شما محل کار شما را تمیز و ایمن نگه می دارد. بنابراین مهم است که با تعمیر و نگهداری مناسب از دستگاه خود مراقبت کنید. این به سالم ماندن دستگاه شما کمک می کند و باعث صرفه جویی در وقت و هزینه در روند کار می شود. آیا می خواهید بیشتر از زمین شوی صنعتی یا جاروی صنعتی خود بیشترین بهره را ببرید؟ این نکات و ترفندها را دنبال کنید تا دستگاه شما در بهترین حالت کار کند.

قبل از هرگونه استفاده از زمین شوی یا جاروی صنعتی

وضعیت شارژ باتری خود را بررسی کنید.
قبل از شروع کار ، اطمینان حاصل کنید که باتری جاروی صنعتی یا زمین شوی صنعتی شما به طور کامل شارژ شده است. این بدان معناست که شما کار را با دستگاه خود در حداکثر انرژی خود شروع می کنید – دقیقاً مثل انرژی دادن به انرژی خودتان با یک فنجان قهوه قبل از تغییر. این مجموعه شما را برای انجام بهترین کارها تنظیم می کند. اگر باتری شما به طور کامل شارژ نشده است؟ پس کارایی پایین می اید

برس یا پد زمین شوی یا جاروی صنعتی خود را تمیز کنید.

اگر برس یا پد سایبان شما فرسوده است ، قصد ندارید به طبقه های تمیز و براق که می خواهید برسید پایان دهید. اما شما می توانید قبل از شروع کار ، با بررسی ساییدگی روی برس یا پد خود ، کار را راحت تر کنید. اگر وضعیت خوبی ندارند ، آنها را جایگزین کنید. مطمئن نیستید که به کدام نوع برس یا پد کف نیاز دارید؟

وضعیت تیغه جابجایی خود را بررسی کنید.

بررسی تیغه زمین شوی یا جاروی صنعتی : برای انجام وظایف خود به تیغه جاروی صنعتی  محکم نیاز دارید . یک تیغه فرسوده  تمیز کردن کفها را از آنچه لازم است سخت تر می کند. خبر خوب؟

اطمینان حاصل کنید که مخزن بازیابی خالی است و صفحه تمیز است.

هر چه سریعتر بتوانید کار را به درستی انجام دهید ، بهتر می شوید. بنابراین ، در حالی که هنوز آب در مخزن بازیابی اسکرابر کف یا زمین شوی صنعتی وجود دارد ، تمیز کردن را شروع نکنید. آب باقیمانده به این معنی است که مخزن شما خیلی سریعتر پر می شود و به زودی مجبور می شوید کار را برای خالی کردن آن متوقف کنید. با اطمینان از خالی بودن قبل از شروع کار ، در وقت خود صرفه جویی کنید. و در حالی که در آن هستید ، بررسی کنید که صفحه تمیز و آماده استفاده است.

 تیغه و برس تمیز را بررسی کنید.

اگر تیغه و برس صدمه دیده است ، احتمال خوبی وجود دارد که کار را دچار مشکل کنید. اما جلوگیری از این مشکل کاملاً آسان است! قبل از شروع آن را بررسی کنید. نگاهی بیندازید که آیا برس تمیز کننده فرسوده است یا در صورت وجود ، باید آن را تعویض کنید. مطمئن نیستید کدام برس قلم مو را بخرید؟ دامنه وسیعی که در TVH ارائه شده است را بررسی کنید. ما پیدا کردن قسمت مناسب دستگاه شما را آسان کرده ایم.

مخزن محلول زمین شوی یا جاروی صنعتی را پر کنید.

شما نمی توانید کف را با آب کثیف تمیز کنید. بهتر است هر بار تازه شروع کنید. حتما مخزن محلول خود را با آب تمیز (حداکثر ۶۰ درجه) پر کنید و فقط از مواد تمیز کننده ای که برای شستشوی صنعتی تأیید شده است استفاده کنید. قبل از شروع راه حل را درست کنید

بعد از هر بار استفاده از زمین شوی صنعتی یا جاروی صنعتی

مخزن بازیابی را خالی و تمیز کنید.
اکنون وقت آن رسیده است که از شر آن همه کثیفی هایی که اخیراً تمیز کرده اید خلاص شوید. اطمینان حاصل کنید که دستگاه شما قبل از خالی کردن مخزن بازیابی خاموش است. سپس لوله را صاف کنید تا بتوانید پوشش آن را بردارید. سرانجام ، در حین خالی مخزن ، لوله را در حالت تخلیه نگه دارید. قبل از ذخیره زمین شوی صنعتی خود مطمئن شوید مخزن بازیابی شما تمیز و خالی است و دفعه دیگر آماده و منتظر شما خواهد بود.
مخزن محلول را خالی کرده و بشویید.
مخزن هر محلول تمیز کردن باقیمانده را تخلیه کرده و سپس آن را کاملاً بشویید. مطمئن باشید که هیچ گونه باقیمانده باقی نمی ماند به طوری که از ایجاد مشکلات طولانی مدت جلوگیری کنید و از مضرات آب تمیز در دفعه بعدی که از دستگاه خود استفاده می کنید جلوگیری کنید.

فیلتر مخزن محلول را پاک و تمیز کنید.

دستگاه زمین شوی یا جاروی صنعتی : همیشه هنگام تمیز کردن مخزن محلول خود باید فیلتر را تمیز کنید. این از شر هرگونه گرد و غبار خلاص می شود و باعث می شود تا در سیستم مشکل ایجاد نشود. تمیز کردن فیلتر به راحتی شستشو آن با آب خالص آسان است. شما در عرض چند دقیقه انجام می شود وزمین شوی صنعتی شما آماده خواهد شد تا دفعه دیگر که به آن احتیاج دارید سریع از ان استفاده کنید .

برس یا پد دستگاه زمین شوی یا جاروی صنعتی خود را پاک و تمیز کنید.

قبل از شروع تمیز کردن ، برس یا پد شما فرسوده نشده است ، اما اکنون در چه شرایطی قرار دارد؟ حتما بررسی کنید اگر فرسوده به نظر می رسد ، برس یا پد را تعویض کنید تا دستگاه شما برای تغییر بعدی خود آماده باشد. آیا برس دستگاه یا پد هنوز خوب به نظر می رسد؟ به سادگی آن را تمیز کنید

تیغه چرخ دار جاروی صنعتی را تمیز کنید.

برای تمیز کردن تیغه جاروی صنعتی خود ، آن را با آب شستشو دهید و مطمئن شوید که همه کثیفی ها را از بین برده اید. آیا فرسوده است؟ اگر فقط یک طرف تیغه فشار را پوشیده اید ، آن را روشن کنید. اما اگر از هر دو طرف فرسوده شده است ، آن را با حالت جدید جایگزین کنید.

دستگاه زمین شوی صنعتی را تمیز کنید.

زمین شوی صنعتی شما بعد از تغییر کاربری از اسکراب خوبی بهره می برد. شما به یک پاک کننده همه منظوره و یک پارچه مرطوب نیاز دارید ، و سپس به راحتی دستگاه را تمیز کنید. کار را به درستی انجام دهید و دفعه دیگر که کف را تمیز می کنید سریع شروع کنید.

باتری دستگاه زمین شوی یا جاروی صنعتی را شارژ کنید.

هر بار که دستگاه شما به مدت ۳۰ دقیقه یا بیشتر مورد استفاده قرار گیرد ، باید باتری را شارژ کنید. این بدان معنی است که زمین شوی صنعتی شما آماده است تا دفعه دیگر که به آن احتیاج دارید آماده باشد . آیا دستگاه شما از باتری چرخه عمیق استفاده می کند؟ سپس همچنین اطمینان حاصل کنید که سطح آب آن صحیح است.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

انتخاب دستگاه زمین شوی صنعتی با ویژگی های مناسب

خواندن مطلب بعدی ←

چرا نباید هنگام شارژ از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده نکنید

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *