تمیز نگه داشتن کف محیط تجاری

تمیز نگه داشتن کف محیط تجاری

تمیز نگه داشتن کف  با ورود به طبقات تجاری شما می توانید اولین تأثیر عالی را بر روی مشتریان ، و کارمندان ایجاد کنید.

آیا وضعیت فعلی طبقه شما نماینده تجارت شما است؟

تمیز نگه داشتن کف  : نگه داشتن کفهای سخت به نظر تمیز و براق می تواند کار دشواری باشد. برای اینکه کفپوش های شما فوق العاده به نظر برسد ، ضروری است که برنامه تمیزکاری صحیح برای محافظت از کف شما انجام شود. این امر باعث می شود تا سالهای بعد کفپوش شما تمیز و براق به نظر برسد.

سه ماده اصلی وجود دارد که هر رژیم تمیزکاری باید در نگه داشتن کف سخت موفق باشد – این موارد به شرح زیر است:

تمیز نگه داشتن کف  : یک برنامه مراقبت از کف – ایجاد یک برنامه تمیز و لیست تمیز ، بسیار مقرون به صرفه تر از جایگزینی کف های سخت است. یک کفپوش نگهدارنده در برابر بستر برای جلوگیری از خراش و آسیب دیگر محافظت می کند ، در حالی که کف را به نظر می رسد تمیز و براق باشد.
یک پایان کف ضخیم – وقتی به پایان رسید کف ، اطلاعات زیادی وجود دارد که باید آنها را پردازش و در نظر بگیرید. عدم انتخاب و استفاده صحیح از یک سطح با کیفیت بالا برای وضعیت کفپوش ها و توانایی شما در حفظ آنها بسیار مهم است. برای دستیابی به بهترین نتیجه ، توصیه می شود که کمتر از ۵ پوشش روی کف پوشانده نشود ،

محصولات تمیز کننده نظافت صنعتی با کیفیت 

تمیز نگه داشتن کف  : وقتی صحبت از راه حل های کف سخت می شود ، محصولات متنوعی برای انتخاب وجود دارد. متأسفانه ، همه محصولات برابر نیستند و بنابراین از اهمیت بالایی برخوردار هستند که شما یک درجه بندی درجه تجاری را انتخاب می کنید. محصولات با تخفیف و حتی برخی از محصولات ارزان قیمت اغلب سریعتر از بین می روند و به نگهداری بیشتری نیاز دارند.
تجهیزات ژنتیکی با کیفیت – در هنگام تمیز کردن تجهیزات مهم است که حداقل در یک کالای با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنید. کیفیت اقلام قابل تعویض در مقایسه با سرمایه گذاری های بلند مدت چندان مهم نیست. این گفت سرمایه گذاری های بلند مدت نیاز به شکسته شدن بانک ندارد.

تمیز نگه داشتن کف : می توان از منابع ژنتیکی باکیفیت و با قیمت های رقابتی استفاده کرد – مانند دامنه پیمانکار ماشین های دوار. ارائه ارزش و کارایی بی نظیر در طیف وسیعی از کارهای تمیز کردن کف سخت از جمله شستشو ، گودبرداری ، تمیز کردن اسپری و جابجایی درپوش. در ۲۳۰ دور در دقیقه ، محدوده پیمانکار قابلیت انعطاف پذیری را برای انجام موثر کارهای تمیز کردن کف سخت فراهم می کند. مخزن اختیاری ممکن است برای شستشو یا جابجایی درپوش یا تغییر در لنت ها برای انجام نوار ، تمیز کردن ، حذف علامت و تمیز کردن اسپری اضافه شود.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

انتخاب صحیح دستگاه جاروی صنعتی یا سوییپر برای کسب و کار شما

خواندن مطلب بعدی ←

شربت رویال ژلی کیندر چیست؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *