جاروبرقی صنعتی: راهنمای و اشنایی با آن

جاروبرقی صنعتی: راهنمای و اشنایی با آن

در مقاله با کلیه محصولات جاروبرقی های صنعتی ار لحاظ نوع جنس و کاربرد اشنا میشویم ایا میدانید جاروهای برقی برای هر کسب و کار متفاوت میباشد؟ 

پس در ادامه با ما همراه باشید تا در صورتی که نیاز به خرید جاروهای برقی صنعتی دارید اطلاعات جامع و کاملی بدست اورید . 

جاروبرقی صنعتی: راهنمای نهایی

 

جاروبرقی صنعتی ماشینی است که برای نظافت عمومی در محیط صنعتی و همچنین بسیاری از کاربردهای خاص دیگر مورد استفاده قرار می گیرد و لزوماً مربوط به نظافت ساده نیست.
خلاءهای صنعتی می توانند انواع مختلفی داشته باشند. در شرایطی که شرایط به آن احتیاج داشته باشد ، ممکن است برای برنامه خاصی که در آن استفاده می شود ، اصلاح شده یا هدفمند شوند. رایج ترین دسته جاروبرقی ها عبارتند از:
 • جاروبرقی صنعتی تجاری 
 • جاروبرقی مرطوب و خشک
 • جاروبرقی های تک فاز جمع و جور
 • جاروبرقی صنعتی تک فاز سنگین
 • جاروبرقی صنعتی سه فاز
 • جاروبرقی های صنعتی سه فاز با قدرت بالا
 • واحدهای خلاء بالا
 • جاروبرقی صنعتی برای روغن و خاکستر
 • جارو برقی هوا
 • جاروبرقی صنعتی دارای مجوز ATEX
 • جاروبرقی برای استخراج ثابت در ماشین آلات (OEM)
 • جاروبرقی برای بازیابی مداوم زباله و ضایعات
 • سیستم های خلاء متمرکز
 • جاروبرقی استخراج گرد و غبار

جاروبرقی تجاری

این جاروبرقی ها صنعتی معمولاً از استیل یا پلاستیک با کیفیت و ضخامت کم ساخته شده اند. آنها را می توان در فروشگاه های بزرگ خرده فروشی یافت و برای استفاده های گاه به گاه  مناسب هستند. برای هر نوع کاربرد حرفه ای یا صنعتی توصیه نمی شود ، زیرا با توجه به ظرفیت فیلتر بسیار کمی که دارند ، فیلترها تقریباً بلافاصله از گرد و غبارهای مخصوصاً ریز در هم مسدود می شوند ، با شکست جبران ناپذیری.

جاروبرقی مرطوب و خشک

جاروبرقی صنعتی مرطوب و خشک برای مکش همزمان پودرها ، جامدات و مایعات مناسب است. بسته به سنگین بودن کاربرد آنها می توانند از پلاستیک یا استیل ساخته شوند. یک سری جاروبرقی برای مایعات و پودرهای موجود در فولاد ضدزنگ AISI 304 یا ۳۱۶ در دسترس ساخته است (مخصوصاً در صنایع غذایی ، شیمیایی یا دارویی). جاروبرقی مرطوب و خشک  ابزاری ایده آل برای تمیز کردن پیمانکاران و به عنوان تجهیزات دائمی در شستشوی خودرو است.

جاروبرقی های تک فاز جمع و جور

جاروبرقی صنعتی تک فاز جمع و جور  ماشینهای صنعتی واقعی هستند. ساخته شده در فولاد ضد زنگ یا ضد زنگ ، آنها می توانند مجهز به موتورهای الکتریکی تک فاز ۱ فاز ، ۲ یا ۳ ، با سوئیچ های مستقل ، محافظت شده توسط یک هدست استیل  ، حاوی ماده جذب کننده صدا باشند که باعث کاهش سر و صدای در حین خدمات می شوند. . از آنها می توان در هر بخش صنعتی استفاده کرد ، از بازیافت ذرات غبار ریز تا جمع آوری مواد جامد سنگین.

جاروبرقی صنعتی تک فاز سنگین

جاروبرقی های صنعتی تک فاز آن دسته از خلاء های سنگین با ظرفیت جمع آوری ۵۰ تا ۱۰۰ لیتر را تعریف می کنیم. آنها در ابعاد بزرگتر و امکان کار در سختترین برنامه ها با دسته قبلی متفاوت هستند.

جاروبرقی صنعتی سه فاز

جاروبرقی صنعتی سه فاز جامد ، توانا و قدرتمند مجهز به توربین هایی از ۲.۲ تا ۵.۵ کیلو وات است ، با سطح فیلتر بزرگ و ظرفیت بین ۵۰ تا ۱۰۰ لیتر مشخص می شود. این جاروبرقی که در محدوده  با ۴ مدل از خط DG EXP نشان داده می شود ، می تواند به عنوان واحد مکش در سیستم های متمرکز کوچک ، به صورت ترکیبی یا غیر با پیشگیران فیلتر یا هوپر نیز مورد استفاده قرار گیرد.
قدرت واقعی این نوع جاروبرقی صنعتی قابلیت اطمینان آن است. در حقیقت جاروبرقی صنعتی  حتی در برنامه های مداوم و بسیار سنگین عملکرد فوق العاده ای را نیز تضمین می کنند. علاوه بر این ، دمنده های کانال جانبی مورد استفاده برای کار مداوم مناسب هستند و حتی می توانند بدون مشکل کار کنند حتی ۲۴ ساعت ۲۴ (در این موارد توصیه می شود سوپاپ ایمنی را در نظر بگیرید که توربین را از گرمای بیش از حد محافظت می کند و اجازه می دهد تا عملا کار کند تا بی نهایت).

جاروبرقی صنعتی سه فاز سنگین

جاروبرقی های صنعتی با کارایی بالا ، خود را از مفهوم ساده “جاروبرقی” خلاص می کنند تا به دستگاه هایی برای کار با مواد و انتقال پنوماتیک تبدیل شوند. در واقع با قدرت عظیم خود (توربین های تا ۲۵ کیلو وات) در حقیقت می توانند پودرها و مواد جامد با بسیاری از ویژگی ها را برای ده ها یا صدها متر حمل کنند و سپس آنها را از طریق حفره یا جدا کننده تخلیه کنند. به همین دلیل ، جاروبرقی های صنعتی. با توجه به قدرت فوق العاده ، اینها تقریباً همیشه با سیستم های جداسازی قبل و هوکرها ترکیب می شوند که به نوبه خود براساس نیاز کاربر نهایی طراحی و ساخته می شوند.

جاروبرقی صنعتی: راهنمای و اشنایی با آن

واحدهای خلاء بالا

واحدهای خلاء بالا به منظور جمع آوری غبار سنگین یا مواد جامد گرانول پراکنده در طی فرآیند تولید ، به طور معمول در کارخانه های سیمانی ، کارخانه های فولادی ، معدن و سایر صنایع سنگین ، دارای فشار کاری بالا هستند. استفاده از این واحدهای مکش باعث افزایش راندمان چرخه تولید می شود ، باعث می شود صرفه جویی در منابع قابل توجهی از نظر کار دستی و هم از نظر خرابی تولید انجام شود در حالی که باعث افزایش بهداشت در محیط کار می شود. علاوه بر این ، جمع آوری این مواد موجب صرفه جویی فوری می شود زیرا این مواد را می توان به طور مستقیم در فرایند تولید جایگزین کرد. واحدهای خلاء بالا صنعتی در واقع برای بازیابی مقادیر زیادی مواد سنگین و همچنین در اندازه های بزرگ طراحی شده اند.
کارایی باورنکردنی این ابزارها امکان بازگشت سریع سرمایه گذاری را می دهد که ناشی از پس انداز قابل توجهی از نظر نیروی انسانی و زمان است. این
ترکیب این قابلیت اطمینان مطلق این سیستم های خلاء باورنکردنی صنعتی را تضمین می کند.

خلاء های صنعتی روغن ، تراشه های فلزی و swarf

جاروبرقی های صنعتی برای بازیابی روغن از تراشه های فلزی و دستگاه های برش به طور گسترده ای در صنایع مکانیکی ، خودرو و پلاستیک استفاده می شود. این ماشین ها قادرند مقدار زیادی از روغن مخلوط شده با تراش فلز را به طور مستقیم از مخازن CNC یا دستگاه های برش پلاستیک بازیابی کنند. پس از بهبودی ، روغن از طریق یک توری غربال فیلتر می شود که تراشه ها را تا حدود ۱.۵ میلی متر فیلتر می کند. پس از این اولین فیلتر ، روغن از طریق فیلتر پلی پروپیلن با راندمان ۳۰۰ میکرون عبور می کند و سپس در مخزن با ظرفیت متغیر از ۱۰۰ تا ۷۰۰ لیتر ذخیره می شود. پس از رسوب روغن می توان بلافاصله در داخل ماشین ها و چرخه تولید از طریق پمپ مستقل قدرتمندی قرار گرفت که تواناترین مخزن را در عرض چند ثانیه خالی می کند.

خلاء برای استخراج ثابت در ماشین آلات (OEM)

صنایعی که ماشین آلات تولید را تولید می کنند ، از دستگاه های بسته بندی گرفته تا دستگاه های برش آلومینیوم ، اغلب نیاز به بازیابی مقادیر اندکی از گرد و غبار و / یا زباله تولید (همچنین ضایعات) ، مستقیماً به منبع و به طور مداوم دارند.
این شرکت ها که به عنوان سازندگان تجهیزات اصلی شناخته می شوند ، به همین دلیل به واحدهای مکش جمع و جور و مدولار احتیاج دارند که بسته به عملکرد مورد نیاز برنامه خاص ، بسیار قابل تنظیم هستند. واحدهای Delfin از خط DirectX انتخاب برتر تولید کنندگان پیشرو در ماشین آلات صنعتی است ، از ماشین آلات بطری گرفته تا CNC.

جاروبرقی با موتورهای صنعتی

این اجکتورها هیچ اجزای الکترومکانیکی متحرک ندارند بنابراین بسیار مطمئن و بادوام هستند. دلفین این نوع جاروبرقی ها را خصوصاً برای کشتی سازی ها و برنامه های کاربردی در کشتی یا سکوهای نفتی ، که در آن منبع تغذیه به برق ارجح است توصیه می کند. جاروبرقی با هوا عملکردهای عالی و توانایی کار مداوم و حتی ۲۴ ساعت ۲۴ را تضمین می کند.

جاروبرقی برای بازیابی مداوم زباله و ضایعات

واحدهای برزگ تولیدی و کارخانه ها برای بازیابی مداوم و ضایعات ها از نظر خلاء صنعتی به دلیل شکل استوانه ای خود ، از اکثر خلاء های صنعتی متمایز می شوند. این ماشین ها در واقع به منظور داشتن حجم داخلی زیادی از مجموعه ساخته می شوند ، زیرا آنها عمدتاً برای بازیابی مداوم ضایعات  تولید در خطوط بسته بندی یا ماشین آلات نساجی استفاده می شوند. در واقع در این دستگاه ها ، قراضه ها اغلب نوارهایی از مواد ، طولانی و سبک ، اما بسیار حجیم هستند.
این واحد مکش از یک دمنده کانال جانبی تشکیل شده است که در قسمت پایین سیلندر قرار دارد ، در بالای آن یک شبکه محافظ وجود دارد ، در حالی که قسمت باقی مانده سیلندر توسط یک کیسه فیلتر ، که از مواد فیلتر تشکیل شده است ، پوشانده شده است. با تشکر از پلاگین واقع در قسمت آپیکال. کیسه ، هنگامی که با زباله و ضایعات پر می شود ، به راحتی قابل حذف ، تخلیه و تعویض می باشد.

 

 

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

اسکرابر scrubber dryer کاربرد و انتخاب

خواندن مطلب بعدی ←

تست بیش فعالی در بزرگسالان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *