اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی SCRUBBER

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی SCRUBBER

همیشه یکی از مشکلات کارخانه ها شرکت ها فروشگاه های بزرگ نظافت کف محیط خود است در این مقاله در ارتباط با اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی SCRUBBER سعی شده اطلاعات کاملی در اختیار شما قرار بدیم اگر در فکر خرید اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی SCRUBBER هستید این مقاله میتونه کمک زیادی به شما بکنه پس با نظافت نیوز همراه باشید .

 

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی : تمیز کردن کف کف یک مغازه دشوار است. بسته به اینکه در چه مغازه ای کار می کنید ، تعدادی از مشکلات وجود دارد که می تواند باعث کثیف شدن کف ، لغزنده بودن و حتی چسبندگی کف شود. استفاده از اسکرابر صنعتی کف صنعتی می تواند زندگی شما را بسیار راحت تر کند ، در وقت زیادی صرفه جویی کند و به حفظ امنیت خود و دیگران کمک کند.

در بازار مراقبت از کف امروزه بسیاری از تولیدکنندگان اسکرابر صنعتی تولید می کنند و هر مارک دارای مجموعه ای از نقاط فروش و مجموعه های منحصر به فرد است. اما به خاطر داشته باشید که اینها برای کار سخت در نظر گرفته شده اند. نام های بزرگتر این برندها انواع مختلفی از اسکرابرهای کف را دارند که بطور خاص برای متفاوت بودن نیازهای کفپوش طراحی شده اند.

نظافت صنعتی و همه مواردی که شما نیاز دارید که درباره آن ها بدانید

انواع دستگاههای تمیز کننده کف صنعتی:

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی دستی الکتریکی – تعدادی مدل ماشین کوچکتر برای استفاده آسان و نگهداری راحت طراحی شده است. از آنجا که از سیم برق استفاده می کنند ، محدودیتی برای زمان اجرا وجود ندارد. تنها محدودیت طول شما طول سیم است. اسکرابرهای برقی با پخش آب یا محلول تمیز کردن ، آشفتگی کف و جارو کردن آب های کثیف کف را تمیز می کنند.

این سطح را ایمن و خشک می کند. اینها برای گاراژهای کوچک تا متوسط ​​، کارگاههای آموزشی و مکانهای ذخیره سازی ایده آل هستند. آنها از نظر وزنی سبک ، آسان برای مانور هستند و به همان اندازه مدلهای باتری دار بزرگتر دارای کارایی بهتر هستند. به طور معمول این دستگاه های سبک دیسک هستند که می توانند از پد یا برس استفاده کنند. از آنجا که باتری وجود ندارد ، اینها ارزانترین گزینه برای ماشین های تمیز کردن کف یا اسکرابر صنعتی هستند.

از اسکرابر صنعتی دستی برای مکانو صرفه اقتصادی زیر بهتر است :

مناطق کوچک تا متوسط
مکان های که نظافت را به صورت دستی انجام میدهند
گزینه هزینه پایین تر
استفاده و نگهداری آسان تر مورد نیاز است
فضای ذخیره سازی محدود است

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی باطری دار – همچنین با داشتن سیم بدون سیم ، واحدهای کف باتری قادر به استفاده در مناطق بزرگتر هستند و برای مناطق دور افتاده تأسیسات شما عالی کار می کنند. با استفاده از یک سیستم باتری بزرگ ، آنها قادر به انجام تمام وظایف مورد نیاز برای تمیز کردن کف هستند.

آنها از محلول تمیز کردن استفاده می کنند ، از برس یا پد برای پاک کردن کف استفاده می کنند و از سیستم خلاء یا مکش موجود در آن برای بازیابی آب کثیف استفاده می کنند. سیستم های باتری به چه مدت آنها را از قدرت ماشین متفاوت است. هزینه اسکرابرهای باتری کاملاً کمی بیشتر از برق است. این به دلیل هزینه اضافی خود باتری ها است ، اسکرابر صنعتی های باتری دار بهترین انتخاب و محبوب ترین آنها هستند.

اسکرابر صنعتی ماشین های استوانه ای

– برس های استوانه ای نیز گزینه مناسبی هستند که باعث می شود تا درست تا لبه دیوارها و تخته های پایه عمل کنند. بسیاری از اسکرابرهای استوانه ای نیز می توانند برای برداشتن زباله های بزرگتر استفاده شوند. آنها یک سینی دارند که در آن برس ها قطعات بزرگتری را ذخیره می کنند.

این امر نیاز به جارو کردن قبل از تمیز کردن را از بین می برد. ماشین آلات با این قلم مو گسترده ای هستند ماشین های کوچکتر که توسعه یافته اند برای قرار دادن در مناطق غیر قابل دسترس کوچک که ماشین های بزرگتر قادر به کار در آن نیستند. ماشین های استوانه ای بهترین هستند که:

سطوح خشن
ضایعات بزرگ فلزی یا چوب
کاشی آغشته
ضد لغزش
بتن جدا نشده

Scrubber Floor – اسکرابر صنعتی سرنشین دار :

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی :بعضی از ماشین های بزرگتر کف برای حمل اپراتور طراحی شده اند و به عنوان “سرنشین دار” طبقه بندی می شوند. به طور معمول به اپراتور یک صندلی راحت اما ساده به همراه کنترل های عملیاتی و فرمان آسان ارائه می شود.

نگران کشش نباشید. ماشینهای سواری در کف های مرطوب بسیار خوب کار می کنند زیرا وزن اضافه راننده و همچنین دستگاهی که در شرایط مرطوب به طور شگفت آور از آن برخوردار هستند بسیار خوب است. یک ماشین اسکرابر صنعتی سرنشین دار را در نظر بگیرید که: شما یک محل فروشگاه بزرگ برای تمیز کردن دارید.

زمان تمیز کردن محدود است و کار باید به سرعت انجام شود. هر چند آگاه باشید ، قیمت به طور معمول دو برابر هزینه اسکرابر صنعتی دستی است. این به راحتی با صرفه جویی در وقت قابل توجیه است.

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی SCRUBBER

استفاده از اسکرابر صنعتی و نظافت بهتر

هرکسی که وقت خود را صرف جابجایی کف کرده است می داند که این یک کار تخلیه جسمی است. در حقیقت ، کف زدن کف و استفاده از تی یکی از بدترین اقدامات برای کمر شماست. پیچ و تاب و بلند کردن فشار غیرمعمول را در قسمت تحتانی کمر قرار داده است.

خوشبختانه ، با استفاده از اسکرابر صنعتی دستی کف می توانید همه این موارد را از بین ببرید. این دستگاه های شگفت انگیز نظافت ، نظافت کف را بسیار ساده تر و کارآمد می سازند.

چگونه در اسکرابر صنعتی یا زمین شوی کار می کند

برخلاف جابجایی ، بسیاری از حرکاتی که باید هنگام تمیز کردن انجام دهید به طور خودکار توسط اسکرابر صنعتی انجام می شود. ۳ وظیفه اصلی وجود دارد که یک قدم زدن در پشت اسکرابر صنعتی کف انجام می دهید.

برنامه راه حل
قدم زدن در پشت اسکرابرهای کف دارای یک مخزن محلول تمیز است که سر آن را پاک می کند. همیشه با استفاده از محلول تمیز کف ، این کار به شما امکان می دهد از مقدار مشخصی از مایع برای تمیز کردن کف استفاده کنید. از آنجا که همیشه آب تمیز است ، شما هرگز با آب کثیف تمیز نمی کنید ،

 طبقه

 اسکرابر صنعتی  آثار با تمیز کردن راه حل به تحریک خاک روی زمین است. این کار باعث می شود که آنها راحت تر در محلول حل شوند. استفاده از یک عمل شستشوی مکانیکی باعث تمیزکاری بیشتر می شود و عملگر را از شستشوی دستی باز دارد.

بازیابی راه حل

با استفاده از یک فشنگ در پشت سر اسکراب ، یک سیستم خلاء مکش مایع کثیف را جذب می کند. کف آن تمیز و خشک است.

چقدر خاک پشتی در پشت کف اسکراب بازیافت می شود؟
۳ عمل پیاده روی در پشت اسکراب کف باعث می شود تا بیش از ۹۵٪ از خاک در کف جمع شود. ثبات کاربرد محلول کف آن را نسبت به بریدن بسیار برتر می کند. و از آنجا که محلول کثیف کاملاً بهبود یافته است ، کثیفی بسیار کمی از آن باقی مانده است.

شکی نیست که پیاده روی در پشت اسکرابر صنعتی کف بسیار کارآمدتر از کف زدن است و تی زدن به صورت دستی است . تنها مسئله این است که شما برای تمیز کردن کف خود از یکی استفاده نمی کنید!

اسکرابر صنعتی یا زمین شوی صنعتی SCRUBBER

درک باتری های اسکرابر صنعتی صنعتی کف و اشنایی با اجزا زمین شوی های صنعتی

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی ، تعمیر و نگهداری / توسط مرکز اسکرابر صنعتی کف
در قلب اکثر اسکرابرهای کف یک باتری قرار دارد. این همان چیزی است که باعث می شود تا اسکرابر صنعتی بهتر و بدون سیم کار کند . با امکان تمیز کردن مداوم فضاهای باز و بدون نگرانی در مورد محل خروج بعدی ، به شما امکان می دهد تمیز کردن کف را تمرکز کنید. نوع سنتی باتری مورد استفاده در این ماشین ها چرخه عمیق ، باتری اسید سرب است. این مدت زمان نسبتاً طولانی را ممکن می سازد. اما برای اطمینان از به دست آوردن بیشترین استفاده از باتری های اسکرابر صنعتی زمین شوی کف خود ، نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری وجود دارد.

باتری های اسکرابر صنعتی کف

اسکرابر صنعتی صنعتی یا زمین شوی صنعتی : روند شارژ باتری های اسید سرب باعث افزایش مایعات درون باتری می شود. این الکترون ها را به صفحات باز می گرداند. باتری ها تعداد محدودی از زمان اجزای سازنده این فرآیند را دارند. هنگامی که یک باتری تخلیه شده و سپس به شارژر متصل شده است ، به آن یک چرخه شارژ (Charging Cycle) گفته می شود. هر بار که باتری های اسکرابر صنعتی کف به شارژر وصل می شوند ، از ۱ چرخه شارژ استفاده می کند. این حساب می کند که آیا باتری هنگام اتصال به طور کامل شارژ شده است یا خاموش نشده است.

از باتری های خود بیشترین بهره را ببرید

برای به دست آوردن بیشترین عمر از باتری های اسکرابر صنعتی کف خود ، بهتر است اسکراب را تا زمانی که مشخص کند نیاز به شارژ دارد را اجرا کنید. سپس ، اجازه داده می شود قبل از استفاده مجدد ، دوباره شارژ شود. بسیاری سعی می کنند که اسکراب های خود را در یک استراحت شارژ کنند تا “آنها را از بین ببرند” و انتظار دارند زمان بیشتری را از آنها بدست آورند. این از همان “۱ چرخه” استفاده می کند که از شارژر دستگاه شسته شده در شب استفاده می کند. در حالی که شارژ چرخه کوتاه بعضی اوقات مورد نیاز است ، اما در صورت امکان باید از آن جلوگیری کرد.

افزایش عمر باتری

مهمترین چیز برای افزایش عمر باتری اسکرابر صنعتی صنعتی کف ، یادآوری بررسی و اضافه کردن آب به طور مرتب است. بهتر است روزانه بررسی کنید ، اما هرگز بیش از یک بار در هفته. با استفاده از آب مقطر ، به اندازه کافی برای پوشاندن صفحات اضافه کنید. این موارد از طریق پر شدن بالای باتری قابل مشاهده است. سطح آب را درست یا قبل از چرخه شارژ بررسی نکنید. گرمایش باعث گسترش آب و جریان بیش از حد آن می شود. بهتر است قبل از استفاده باتری را خاموش کنید.

اگر سطح آب در یک باتری خیلی پایین باشد ، می تواند باعث کوتاه شدن زمان کار شود یا حتی به تعویض نیز نیاز داشته باشد. حتی در صورت اجازه خشک شدن ، حتی ممکن است باتریهای کاملاً جدید نیز آسیب ببینند. به همین دلیل مهم است که همیشه در بالای بررسی آنها بمانید.

چه مدت باید باتری اسکرابر صنعتی کف یا زمین شوی باید شارژ انجام شود؟

بسته به بسیاری از موارد ، زمان اجرای باتری اسکرابر صنعتی کف می تواند متفاوت باشد. مارک های مختلف ، اندازه و تنظیمات باتری و همچنین انواع و مدل های اسکرابر صنعتی کف می توانند زمان اجرا را اضافه یا کاهش دهند. انتظار می رود اکثر اسکرابرهای کف ۲-۴ ساعت با شارژ کامل کار کنند. مقدار فشار پایین ، سطح کف و نوع پد یا برس نیز می تواند در این مورد تأثیر داشته باشد. کفهای سخت تر مانند بتن بسیار سریعتر از کف کاشی صاف از باتری استفاده می کنند.

با گذشت زمان ، شما همچنین ممکن است متوجه شوید که باتری ها مدت طولانی قبل از نیاز به شارژ شدن دوام ندارند. این می تواند نشان دهنده نزدیک شدن به پایان عمر قابل استفاده باشد.

هنگام شارژ شدن ، بیشتر باتری های اسکرابر صنعتی کف برای شارژ کامل به زمان دو برابر نیاز دارند. به عبارت دیگر ، اگر یک اسکرابر صنعتی ۴ ساعت کار کند ، ۸ ساعت طول می کشد تا چرخه شارژ کامل شود.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

چگونه خوش بین باشیم در بین افراد بدبین

خواندن مطلب بعدی ←

روش های کنترل احساسات ناشی از استرس

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *