چطور در روزهای قرنطینه خانگی سلامت خود را حفظ کنیم

چطور در روزهای قرنطینه خانگی سلامت خود را حفظ کنیم

 

 

چطور در روزهای قرنطینه خانگی سلامت خود را حفظ کنیم

شماره ۱ “روز اسپا” داشته باشید

روال مراقبت از پوست خود را به سطح بعدی ببرید!  ، یک حمام گرم با نمک و روغنهای اساسی بگیرید ، یک شمع معطر روشن کنید ،  یک کتاب خوب بخوانید. برای ایجاد فضایی برای بهبودی و آرامش نیازی به گذراندن یک آبگرم روزانه ندارید. چند ساعت برای خود وقت بزارید و مقداری “موسیقی اسپا” از Spotify یا iTunes یا ساند کلاد برای تنظیم ارامش و سلامت روح گوش دهید.

شماره ۲ ورزش کنید   سلامت

برای بدست آوردن نتیجه بهتر باید قبل از انجام این حرکات بدن خود را گرم کنید و برای بدست آوردن بهترین نتیجه کمی حرکات کششی هم انجام دهید.

این حرکات را سه روز در هفته اول انجام دهید.   ورزش در خانه

 

شماره ۳ پنجره را باز کنید

حداقل ، پرده ها را باز کنید تا بتوانید مقداری از نور خورشید به دست آورید! این به روحیه و ریتم شبانه روزی شما کمک می کند ، بنابراین خواب آرام تر و ترمیمی خواهید داشت. ،  برای هوای تازه باز کنید یا در طول روز چند دقیقه بیرون بروید.

مدیتیشن کنید

شماره ۴ مدیتیشن کنید

سلامت :آیا نیازی به یک هک فوق العاده ساده و سریع دارید که در خانه ارامش را احساس کنید؟ مدیتیشن جایی است که در آن احساس ارامش خواهید داشت . تمام آنچه شما نیاز دارید پنج تا ده دقیقه ساکت و آرام است تا این عمل فوق العاده درمانی انجام شود.  ، برخی از راهنمایی های YouTube را دریافت کنید ، یا بی سر و صدا بنشینید (شاید با یک شمع در حال سوختن یا یک فنجان چای ) ، و اجازه دهید ذهن شما پاک شود!

 

شماره ۵ سرگرمی جدیدی کسب کنید

سعی کنید چیز جدیدی را امتحان کنید ،ما از شما دعوت می کنیم که با گرفتن آن دسته از آب میوه های خلاق در خانه درست کنید. شاید شما مایل بوده باشید که نقاشی کنید ، یک ساز بزنید یا یاد بگیرید که چگونه یک سوفل فانتزی درست کنید. هرچه هست ، اکنون زمان آن است که خلاقیت پیدا کرده و موارد را از لیست سطل خود بررسی کنید.

آنلاین بیاموزید

شماره ۶ آنلاین بیاموزید

آموزش فقط برای مدرسه نیست! روش های بسیاری برای آموزش خود چیزهای جدید وجود دارد ، از تکنیک آشپزی گرفته تا یک استراتژی جدید تجاری تا یادگیری یک زبان متفاوت. کانال های YouTube ، پادکست ها و برنامه هایی وجود دارد (مانند MasterClass) که می توانند مغز شما را به روشی که تمرینات بدن شما را انجام می دهند ورزش کنند. شاید تا پایان خط قرنطیته، شما یک چند زبانه واقعی باشید!

شماره ۷ مراقبت از خود حداکثر

. چیزی مانند یک پازل اره منبت کاری اره مویی ، کتاب های رنگ آمیزی ، بازی ها ، مدل های سه بعدی ، دفترچه یادداشت و صنایع دستی ، خواندن و هرگونه فعالیت دیگری که افکار شما را از عوامل استرس زا دور می کند ، امتحان کنید.

مجله شماره ۸

یکی از بهترین راه های پردازش تمام احساسات شما – و گرفتن همه اوج ها و پایین آمدن – این است که آن را روی کاغذ بنویسید. این که آیا شما از قبل یک روزنامه نگار مشتاق هستید ، یا می خواهید برخی از افکار را به دفترچه یادداشت کنید ، نشان داده شده است که روند گرفتن ایده ها از مغز شما و بر روی یک کاغذ فیزیکی می تواند به عنوان یک کاتارزی عالی عمل کند. همچنین ، اگر می خواهید به مثبت اندیشی متمرکز شوید و روحیه خود را تغییر دهید ، نوشتن را امتحان کنید و تمام مواردی را که از آنها سپاسگزار هستید یادداشت کنید.

 آشپزی

آشپز شماره ۹

اکنون زمان آن است که کودک درونی خود را بیرون بیاورید و همه چیزهای آشپزی را کشف کنید! این که آیا شما در حال اموختن جدید ترین روش های اشپزی هستید یا فقط یاد می گیرید که چگونه غذای آماده را بخورید ، فرصت مناسبی کسب کرده اید. به علاوه ، بسیاری از افراد از پخت و پز به عنوان یک فعالیت مراقبتی ، ذهنیت خود را استفاده می کنند. ببینید که آیا این برای شما نیز کار می کند!

شماره ۱۰حیوان خانگی

حیوان خانگی شما برای ارائه پشتیبانی عاطفی جدی نیازی به ESA ( خدمات عاطفی) ندارد. روانپزشکان و متخصصان بهداشت روان همه قدرت درمانی در گذراندن وقت با یک گربه یا سگ را توصیف کرده اند.

محدود کردن بینینگ و مصرف رسانه های اجتماعی

# ۱۱ محدود کردن بینینگ و مصرف رسانه های اجتماعی

رسانه ها اجتماعی را محدود کنید نیاز ننیست هر روز اخبار را از شبکه های اجتماعی دنبال کنید بیشتر انها خبر های واقعی نیستند این کار باعث بهم ریختگی ذهن و اسیب به روان میشود و بر سیستم ایمنی بدن تاثیر مخربی خواهد داشت  ، هرچند طولانی مدت در خانه باشید  ،  پرهیز از رسانه های اجتماعی و اخبار ، به ویژه اگر در هنگام طوفان یا شیوع ویروسی است ، خودداری کنید.

بیایید تفکر منفی را کنار بگذاریم   سلامت

بیایید تفکر منفی را کنار بگذاریم و این بار را در خانه به عنوان روشی برای تمرکز بر اینده و برنامه ریزی ببینیم  امیدواریم از این مقاله استفاده کنید و نظافت نیوز با آرزوی سلامتی و تندرسی برای همه سال خوبی را داشته باشید

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

همه چیز درباره آهن برای بدن!

خواندن مطلب بعدی ←

ویروس آنفولانزا و علائم آن را بهتر بشناسیم

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *