۶ راه برای مراقبت از والدین خود از راه دور

مراقبت از والدین سالخورده

۶ راه برای مراقبت از والدین خود 

آیا در تلاش بودن برای مراقبت از والدین سالخورده در حالی که مادر ، پدر یا کار تمام وقت هستید ، تلاش می کنید؟

متعادل کردن مسئولیت های خود در هنگام مراقبت از والدین می تواند یک چالش مهم باشد. شاید شما در یک شهر دیگر زندگی کنید ، با تعهدات مربوط به حرفه خود یا بچه های خود ، بسیار نازک شده اید ، والدین شما در حال انزوا هستند ، یا شما فقط به این نتیجه نمی رسیدید.
صرف نظر از این دلیل ، فناوری های جدیدی وجود دارند که باعث تحول در مراقبت از مراقبت می شوند و به شما امکان می دهند بدون نیاز به حضور جسمی ، از ایمنی ، سلامتی و خوشبختی والدین خود اطمینان حاصل کنید. برنده برای همه!

۱. در ارتباط باشید

با بزرگتر شدن والدین ما ، بسیاری از دوستان ، خانواده و عزیزان خود را به سن بالغ می رسانند و آنها را در معرض خطرات انزوا و تنهایی قرار می دهند. [۱]. خوشبختانه ، هرگز ارتباط دور ماندن از راه دور آسان تر و ارزانتر نبوده است . چه از طریق تلفن ، متن و چه با فیلم ، شما می توانید هر روز با پدر و مادر خود صحبت کنید ، مهم نیست که در آن هستید.

حتی می توانید از گپ ویدیویی برای درگیر کردن والدین در فعالیت های خانوادگی استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید والدین خود را به شما بخوانند که هر شب یک داستان زمان خواب را برای بچه های خود بخوانند ، در وقت شام نان تست بخورند یا به آنها اجازه دهند بچه های خود را در بازی های فوتبال خود تماشا کنند. امکانات بی پایان است.
شما همچنین باید از آن زمان برای نظارت بصری والدین خود برای تغییر در ظاهر ، روحیه یا رفتار خود استفاده کنید. آیا آنها معمولاً چنین نمی کنند ، غمگین ، مضطرب و خسته به نظر می رسند؟ آیا آنها لباس می گیرند ، موهای خود را شانه می کنند ، و غیره؟ هرگونه تغییر مهم باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد.

۲. تحویل را تنظیم کنید

با بالا رفتن سن والدین ، بسیاری از افراد توانایی رانندگی یا تحرک یا مشکلات بینایی را از دست می دهند ، و خرید خود به خود به خود غیرممکن می شود. اطمینان از اینکه والدین شما مواد غذایی ، وعده های غذایی ، داروهای خانگی و کالاهای خانگی دارند بسیار مهم است. در گذشته ، شما باید به خرید والدین خود بپردازید ، حتی اگر آنها نتوانستند این کار را انجام دهند حتی ممکن است وعده های غذایی آنها را بپزند. اکنون می توانید تحویل را به سادگی تنظیم کنید.

برای کمک به سهولت در خرید والدین ، تحویل خانه های مواد غذایی خود را تنظیم کنید. شما می توانید همین کار را برای داروهای آنها از داروخانه محلی یا آنلاین خود انجام دهید و مطمئن شوید که آنها به صورت روزانه در بسته های قرص مناسب طبقه بندی می شوند. اگر والدین شما در تهیه وعده های غذایی گرم خود مشکل دارند ، به دنبال غذاهای محلی روی چرخ ها باشید [۲] در منطقه خود و ببینید که آیا آنها می توانند وعده های غذایی آماده را به آستان والدین خود تحویل دهند.

۳. دسترسی به راهنما را سازماندهی کنید

سقوط ها شماره یک علت صدمات است [۳]به بزرگترها آنها بیش از هر منبع آسیب دیگر باعث تلفات ، ضربه مغزی و باسن شکسته می شوند. دانستن اینکه والدین شما حتی در صورت آسیب دیدگی و تنها بودن می توانند کمک کنند ، برای استقلال و آرامش خاطر شما مهم است.

بزرگسالان مسن اکنون می توانند به سیستم های هشدار زندگی دسترسی پیدا کنند [۴]که از آنها در داخل و خارج از خانه محافظت می کند ، از GPS استفاده می کند و خودکار سقوط را تشخیص می دهد. آنها می توانند آویزهایی را به دور گردن ، روی مچ دست خود بپوشند یا این فناوری را در یک ساعت هوشمند ادغام کنند. فن آوری های دیگر نیازی نیست که شما به هیچ وجه لباس بپوشید و دستگاه هایی با دیواره نصب کنید که حرکات یا عدم وجود آنها را در خانه نظارت داشته باشید.
صرف نظر از فن آوری ، آسان است که در صورت سقوط یا فوریت های پزشکی بتوانید از والدین خود برای کمک به آنها در صورت بروز حادثه در دوش ، پله ها یا در باغشان محافظت کنید.

مراقبت از والدین سالخورده

۴- Security Security را نصب کنید

افراد سالخورده نسبت به بقیه جمعیت ، در معرض سرقت ، سوءاستفاده و بهره برداری قرار دارند. انزوای اجتماعی ، کاهش شناختی ، اختلال در تحرک ، ضعف بینایی و افزایش اعتماد به نفس [۵] همه تمایل دارند که افراد مسن را به اهداف اصلی تبدیل کنند ، نه تنها از غریبه ها ، بلکه حتی بیشتر از افراد مراقب و اعضای خانواده.

خوشبختانه ، چندین کار وجود دارد که می توانید برای نگه داشتن چشم مراقب کسانی که با والدین خود در تماس هستند ، باشید. اول از همه ، شما می توانید یک درب فیلم ویدیویی نصب کنید. انجام این کار به شما این امکان را می دهد تا ببینید که چه کسی در درب والدین شما است و چه موقع است. در حقیقت ، می توانید آن را تنظیم کنید تا بتوانید قبل از ورود ، از داخل ارتباط با آنها صحبت کنید ، و می توانید کسی باشید که در را باز کنید.

همچنین می توانید در خانه نیز دوربین فیلمبرداری با میکروفون نصب کنید. این امر به شما امکان می دهد تا کسانی را که از والدین خود مراقبت می کنند یا وارد خانه آنها می شوند کنترل کنید. می توانید ببینید که آیا والدین شما به درستی رفتار می شوند ، با احترام صحبت می کنند و مورد توجه قرار می گیرند. شما حتی باید دوربین ها را قابل مشاهده کنید تا به عنوان عامل بازدارنده در رفتار ناعادلانه عمل کنند.
سرانجام ، می توانید برای اطمینان از اینکه والدین و اشیاء با ارزش آنها در برابر مزاحمان خانه محافظت می شوند ، می توانید یک سیستم امنیتی خانگی اضافه کنید که می توانید از راه دور تلفن خود را مسلح کرده و خلع سلاح کنید.

۵- مدیریت خانه هوشمند را در نظر بگیرید

به یاد داشته باشید روزهایی که سالمندان در استفاده از راه دور تلویزیون ، ترموستات ، رادیو یا صفحه کلید تلفن مشکلی داشتند؟ آن روزها طولانی است
با افزایش سن ، بینایی ضعیف ، تحرک و مهارت دستی باعث می شود بسیاری از کارهای روزمره به یک امر معمول تبدیل شوند. خوشبختانه ، بسیاری از فناوری های جدید خانه هوشمند ، مانند دستیاران دیجیتال صوتی (به عنوان مثال آمازون الکسا یا گوگل هوم) ، کارهای روزمره را بطور چشمگیری تسهیل می کنند.

به عنوان مثال سالمندان با دید ضعیف اکنون می توانند تلویزیون خود را روشن کرده و کانالها را از دستیار صوتی دیجیتال تغییر دهند. والدین شما همچنین می توانند با یک دستور صوتی ساده با شما تماس بگیرند بدون اینکه بخواهید از طریق یک دفترچه تلفن یا صفحه کلید کوچک گول بزنید. نه تنها این ، بلکه آنها همچنین می توانند درجه حرارت ، چراغها ، قفلها و رادیو را به صورت صوتی کنترل کنند. همه این ویژگی ها می توانند زندگی مستقل در خانه را برای والدین تان بسیار آسان تر کنند.

۶. ارائه دستگاه های کمکی

بسیاری از سالخوردگان از خانه خارج می شوند زیرا آنها از این قانون پیشی می گیرند. درعوض ، سعی کنید والدین خود را با داشتن خانه خود متناسب با نیازهایشان یاری کنید. تعداد زیادی دستگاه وجود دارد [۶] این واقعاً می تواند به آنها کمک کند از آسیب دیدگی جلوگیری کنند و زندگی را با افزایش سن در خانه هایشان آسان تر کنند.
شاید یکی از مهمترین آنها اضافه کردن میله چنگ زدن در دوش ، حمام و توالت باشد. همه ما می توانیم داخل وان را بکشیم ، و داشتن نوار چنگ زدن در این نزدیکی می تواند به معنای واقعی صرفه جویی در سالمندان باشد.

وسایل کمک کننده دیگر شامل شیرهای برقی حرکتی (بسیار مناسب برای مبتلایان به آرتریت و اختلال در حافظه است زیرا آنها به طور خودکار خاموش می شوند) ، توالت های توالت (بهداشت بهداشت مناسب را تضمین می کند و به کسانی که در رسیدن به آنها مشکل دارند کمک می کند و به طور چشمگیری UTI را کاهش می دهد) و صندلی دوش ( تمیز کردن تمام قسمت های بدن را آسان تر می کند).

سخن پایانی نظافت نیوز

 می بینید که حتی اگر در شهر دیگری زندگی می کنید ، یا در حال کار هستید یا از فرزندان خود مراقبت می کنید ، هنوز روش های بسیار خوبی برای مراقبت از سلامتی ، ایمنی و خوشبختی والدین وجود دارد.
در حالی که هیچ چیز نمی تواند یک آغوش ، بوسه یا شکستن نان را با مادر و پدر جایگزین کند ، اما گاهی اوقات این کار ممکن نیست. فن آوری ها باعث تغییر انقلابی در نحوه توانایی مراقبت و تعامل با والدین می شوند. شاید مهمتر از همه ، این امکان را به آنها می دهد که در عین حفظ عزت و استقلال ، در خانه های خود بسیار طولانی تر از گذشته بمانند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

خبر خوشی که WHO درباره مبارزه با ویروس کرونا داد

خواندن مطلب بعدی ←

نکاتی در مورد تمیز کردن و سازماندهی خانه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *