راهنمای انتخاب تجهیزات نظافت کفشوی صنعتی

راهنمای انتخاب تجهیزات نظافت کفشوی صنعتی

برای انتخاب دستگاه نظافت صنعتی کفشوی صنعتی آماده هستید؟

شرکتی که تمایل به یک تصویر حرفه ای دارد ، نیاز به کفهایی دارد که تا حد امکان تمیز باشند ، و این همان چیزی است که شما با تجهیزات نظافت کف صنعتی کفشوی صنعتی می گیرید. نوشابه های چسبنده و قطرات روغنی چربی خطری برای ایمنی برای کارمندان ایجاد می کنند و احساس ضعیفی را برای مشتریان ایجاد می کنند.

هنگام تمیز کردن با ماپ یا تی و سطل ، هرچه بیشتر تمیز شوید ، آب کثیف تر می شود. تجهیزات نظافت صنعتی کف تجاری در طی فرآیند تمیز کردن از ۱۰۰٪ آب تمیز استفاده می کنند و کفها را پاک تر و بهداشتی تر می کنند. گرچه هزینه اولیه یک ماشین حرفه ای بیش از کپسول و سطل است ، اما تجهیزات به سرعت برای خود می پردازند. مطالعات نشان داده است که هزینه های نیروی کار حدود ۹۰٪ از کل هزینه برای نگهداری کف را تشکیل می دهد. یک دستگاه کفشوی صنعتی به اپراتورها اجازه می دهد تا در زمان کمتری تمیز کنند.

۱. جارو برقی طبقه ، اسکرابر صنعتی / کفشوی صنعتی

Scrubbers Floor Scrubbers یا کفشوی صنعتی ، که به عنوان اسکرابر صنعتی نیز شناخته می شود ، برای تمیز کردن سطوح سخت مانند کف بتونی در یک انبار یا راهروهای یک بیمارستان یا یک مرکز آموزشی طراحی شده است. جارو برقی صنعتی یا نیمه صنعتی طبقه معمولاً در محیطهای خارج از منزل مانند پارکینگ ، ریخته گری و حیاط چوب استفاده می شود. رفتگر / اسکرابر ماشین تراشنده / اسکرابر ماشین ترکیبی می تواند به سرعت جارو و اسکراب کند. ماشینی را با عملکردهای مخصوص جاروبرقی و شستشو انتخاب کنید تا مواد زاید خشک از محلول اسکراب خارج نشود. این باعث می شود تمیز کردن دستگاه آسانتر شود و هزینه های تعمیر و نگهداری را کاهش دهد.

۲. نحوه انتخاب اسکرابر کف یا کفشوی صنعتی

نحوه انتخاب کفشوی صنعتی .دهها دستگاه اسکرابر سرنشین دار  در بازار وجود دارد. برای یافتن بهترین مورد برای تجارت خود ، عوامل زیر را در نظر بگیرید:

اندازه مخزن – اسکرابر را با فضای کافی مخزن انتخاب کنید تا کارکنان وقت خود را برای تخلیه و پر کردن مخازن تلف نکنید.

نکته حرفه ای: بزرگترین دستگاهی را که فضای شما می تواند در آن جای بگیرد ، تهیه کنید. ماشینهای بزرگتر می توانند آب بیشتری حمل کنند و از باتری های بزرگتر استفاده کنند – زمان بین پر کردن مجدد و شارژ مجدد را افزایش می دهد.

اندازه دستگاه کفشوی صنعتی – دستگاه اسکراب پشت سر هم متنوع و مناسب برای مناطقی است که دارای فضاهای تنگ هستند. مثل یک خلاء یا چمن زن فکرش را بکنید. وقتی یک منطقه بزرگ و باز برای تمیز کردن وجود دارد ، بهترین مدل ها کفشوی صنعتی سرنشین دار را انتخاب است.

نکته حرفه ای: فضای خود را ارزیابی کنید – درگاه های باریک را اندازه گیری کنید ، سطح رمپ ها و موانع را بررسی کنید.

منبع تغذیه – یک اسکرابر که با باطری عمل می کند قابلیت انعطاف پذیری را دارد (شما به پریز برق در این نزدیکی نیاز ندارید) و ایمنی (بدون سیم کشی ).

دستگاه در هنگام کار چقدر پر سر و صدا است؟ این برای تمیز کردن روز و یا در مناطقی مانند بیمارستانهایی که ممکن است بیماران در آن بخوابند بسیار مهم است که از کدام کفشوی صنعتی بیمارستانی استفاده کنید .

کنترل پنل بصری – آیا دستگاه آسان است؟ آیا به چند حالت مختلف احتیاج دارید؟

تنظیمات فشار و رقیق شدن – آیا می توانید فشار شستشو را برای تمیز کردن نقاط سخت افزایش دهید؟ آیا می توانید سطح رقیق سازی را از مواد شیمیایی با قدرت کامل تا آب صرف کنید؟

۳. دیسک در مقابل اسکرابر کف استوانه ای

در هنگام انتخاب دستگاه اسکرابر کف یا کفشوی صنعتی ، ممکن است لازم باشد بین دیسک یا سر برس استوانه ای تصمیم بگیرید. آنچه در مورد هر گزینه باید بدانید در اینجا آمده است:
اسکرابرهای کف دیسکی اسکرابر دیسک دو پد تخت یا برس است که در حین شلیک آب بین آنها ۳۰۰ دور در دقیقه می چرخد. تمیز کردن فشار بالا که توسط اسکرابرهای دیسک تهیه می شود ، آنها را برای انتخاب بهتر خاکهای لکه دار یا لکه ها انتخاب می کند. لنت های اسکرابر دیسک همچنین هزینه کمتری نسبت به استوانه دارند و تغییر آن آسان تر است.

بسته به نوع پد ، اسکرابرها می توانند کفها را درخشان کنند ، علائم خط و خش نوار یا کاشی تمیز را از بین ببرند.
اسکرابرهای دیسکی برای تسهیلات با کفهای از پیش جابجایی و امکاناتی با کفهای صاف مانند ورق وینیل یا بتن جلا بهترین راه حل هستند.
عملیات خرده فروشی که به دنبال درخشش کف است و مکانهایی مانند امکانات آموزشی که با scuffs کار می کنند ممکن است یک اسکراب دیسک را ترجیح دهد.
بیشتر اسکرابرهای کف پیاده رو اسکراب هستند.

اسکرابر کف استوانه  

سکراب کف استوانه ایاسکرابرهای استوانه ای مواد شسته شده مرطوب را در حین شستشوی کف ، سینی های جداشونده را نیز درون یک سینی قابل جدا شدن جابجا می کنند. دو برس میله ای به شکل مخالف چرخانده می شوند. برس عقب به عقب می چرخد ​​و زباله های کوچک را به یک قیف پشت سر اسکراب لگد می زند. جاروهای جانبی اختیاری ضبط زباله های بیشتر را فراهم می کند. – برس های اسکراب استوانه ای خیلی سریعتر از اسکرابر های دیسک (۶۰۰-۸۰۰ دور در دقیقه) چرخانده و از آب کمتری استفاده می کنند.

– اسکرابرهای استوانه ای زباله ها را ضبط می کنند – که منجر به گرفتگی کمتری از فشار می شود.

– نیازی به پیشگیری نیست. از بین بردن این مرحله اضافی ، اسکرابرهای استوانه ای را برای انتخاب فضاهای بزرگی مانند انبارها و گاراژهای پارکینگ ، انتخابی هوشمندانه ساخته است.

– اسکرابرهای استوانه ای نیز برای انجام عملیات با آوار مانند فلزی یا شیشه انتخاب مناسبی هستند.

– برس های استوانه ای نیز برای تمیز کردن کفها با ترک یا خط های گروت بهتر از اسکرابر های دیسک هستند.

۴. انتخاب جاروی صنعتی یا کفشوی صنعتی سرنشین دار یا دستی  ؟

هنگامی که تصمیم به خرید یک جارو برقی یا اسکرابر کفشوی صنعتی گرفتید ، سوال بعدی این است: دستی یا سرنشین دار ؟

دستکاه های سرنشین دار به اپراتور با حرکت رو به جلو کمک می کنند – خستگی را کاهش می دهد و به اپراتورها اجازه می دهد تا زمین بیشتری را در مقابل یک ماشین دستی پوشش دهند. دستگاه سرنشین دار در مقایسه با جارو برقی یا جابجایی دستی ۴۰۰٪ بهره وری را بهبود می بخشند – اما برای هر شغل مناسب نیست.

۵. مزایای تجهیزات تمیز کردن کف با کفشوی صنعتی

مشتریانی که دارای تسهیلات بزرگی برای تمیز کردن بیشترین مزایای استفاده از دستگاه سرنشین دار یا اسکرابر هستند. دستگاه سرنشین دار به اپراتورها این امکان را می دهند تا از هر شیفت کاری حداکثر استفاده را ببرند – مناطق بزرگی را با حداقل تلاش پوشش می دهد. ماشینهای تمیز کردن کف سوار افزایش ۶۴ درصدی بهره وری را در مقابل ماشینهای پیاده روی ارائه می دهند و هزینه یک دستگاه سوار شدن در مقابل مدل پیاده روی می تواند به طور معمول از طریق پس انداز هزینه نیروی کار در سه تا شش ماه پس انداز شود.

چه زمانی باید یک جاروی صنعتی دستی  یا کفشوی صنعتی دستی  را انتخاب کنید

اگر منطقه مورد نظر کوچکتر باشد و / یا درهای باریک و یا موانع متعددی را شامل شود ، معمولاً دستگاه پیاده روی انتخاب مناسبی است. دستکاه های سرنشین دار نیز برای مناطقی که دارای رمپ یا شیب های دیگر هستند بهتر است.

انتخاب کفشوی صنعتی سرنشین دار 

اگر فضای زیادی برای تمیز کردن دارید ، اما نمی توانید هزینه یک دستگاه سوار را توجیه کنید ، یک اسکرابر ایستاده را در نظر بگیرید. این دستگاه با هزینه کمتری نسبت به یک دستگاه سواری ، بهره وری بیشتری نسبت به پیاده روی دارد.

یک دستگاه ایستاده روی نیز دارای یک ردپای کوچکتر است و می تواند به مکانهایی که امکان سوار شدن ندارند (مانند آسانسورهای استاندارد) برود. مزایای دیگر این موارد عبارتند از: خطوط دید بهتر (در مقابل سوار شدن یا پیاده روی) و مانور بهتر در فضاهای تنگ.

متأسفانه ، موضع گیری همیشه بهترین راه حل نیست. برخی از اپراتورها در مقایسه با موتور سوار و یا حتی پشت سر هم خستگی بیشتری را با ماشینهای ایستاده تجربه می کنند. ایستادن برای مدت طولانی برای بعضی از افراد ناراحت کننده است – در مقابل راه رفتن در پشت یک دستگاه پیشرانه یا نشستن. قبل از خرید ماشین استیشن را اجاره کنید.

۶- مقایسه هزینه خرید ، اجاره یا اجاره دستگاه نظافت صنعتی

در مقایسه تصمیم به اجاره ، اجاره یا خرید یک جارو برقی صنعتی / اسکرابر یا کفشوی صنعتی ممکن است براساس مدت زمانی باشد که شما قصد نگهداری دستگاه را دارید. برای نشان دادن این موضوع ، بیایید هزینه اجاره ، اجاره یا خرید یک اسکرابر بزرگ ICE فرضی را مقایسه کنیم.

هزینه خرید یک اسکرابر طبقه بزرگ : قیمت پایه:بالا  —- اگر قصد دارید بیش از ۵ سال از تجهیزات استفاده کنید ، خرید یک ماشین کاملاً مناسب ممکن است بیشترین حس اقتصادی را داشته باشد. همچنین ، ساختمانهای پزشکی و برخی از عملیات دست زدن به مواد غذایی به دلیل نگرانی از آلودگی متقابل نمی توانند دستگاهی را که در جاهای دیگر از آن بهره برداری شده است ، وارد کنند.

هزینه اجاره اسکراب کفشوی صنعتی بزرگ : —- دلار در ماه به نظر می رسد گران است ، درست است؟ اما اگر یک پیمانکار هستید که یک ساختمان را تمام می کنید و فقط به مدت یک ماه به دستگاه نیاز دارید ، اجاره ارزانترین گزینه است.

همچنین کلیه پوشیدنی ها از قبیل ، برس و جارو با اجاره درج شده است. در صورت بعید نیست ماشین نیاز به تعمیر یا تعمیر داشته باشد ، این هزینه نیز بدون پرداخت هزینه اضافی ارائه می شود. هزینه اجاره کردن در یک اسکرابر طبقه بزرگ : —- در ماه برای ۲۴ ماه اگر یک ساختمان ، پارکینگ و غیره دارید که می خواهید تمیز نگه دارید ، اجاره نامه بسیار اقتصادی تر از اجاره است. پوشیدنی گنجانده شده است ، اما به طور معمول دستگاه دارای ضمانت است. قیمت های بالا برای اسکرابر سوار فرضی است. در اینجا هزینه تجزیه برای واحد فرضی پیاده سازی شده است:

کدام گزینه بهتر است  

اگر مطمئن نیستید که کدام گزینه ممکن است برای تجارت شما بهترین باشد ، تخمین بزنید که چگونه افزایش بهره وری کارگر ممکن است هزینه اجاره ، یا خرید یک ماشین نظافت صنعتی یا نیمه صنعتی جدید را جبران کند.

چک لیست آماده سازی تمیز کردن کف

۶. لیست چک لیست های آماده سازی برای نظافت کف با تجهیزات نظافت صنعتی

مقدمه

مواد شیمیایی مناسب را سفارش دهید
برای جلوگیری از ترافیک هنگام تمیز کردن ، چه زمانی خالی بودن محل را مشخص کنید
ترتیب / مکان قرار دادن علائم کف مرطوب
دریابید که چراغهای سربار دارای تایمر هستند و در صورت تمیز کردن بعد از ساعت ها ، چگونه آنها را فعال کنید.
(فقط اسکرابر) محل منبع آب / کثیفی آب را پیدا کنید

چک لیست روزانه برای نظافت

دستگاه را برای آسیب ، نشت روغن یا خنک کننده دستگاه ارزیابی کنید
میزان روغن ، فشار تایر و نشانگر سرویس فیلتر هوا موتور / میزان الکترولیت باتری (در صورت وجود) را بررسی کنید
مدل های موتور احتراق داخلی: سطح سوخت را بررسی کنید مدل های الکتریکی: اطمینان حاصل کنید که باتری شارژ شده است و / یا می دانید که پریز برق در کجا قرار دارد
سطح آب شیرین (در صورت وجود) را بررسی کنید و در صورت لزوم دوباره پر کنید
صندلی را تنظیم کرده و دستگاه را برای ادامه بازرسی قبل از تمیز کردن راه اندازی کنید.
کنترل های کنترل ، ترمز پارکینگ ، چراغهای جلو ، شاخ و متر ساعت را بررسی کنید.
برس های اصلی / جارو / بریک مناسب را نصب کنید
مسیر تمیز کردن خود را برنامه ریزی کنید

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

وزیر بهداشت: خبرخوش درباره واکسن کرونا ایرانی در راه است

خواندن مطلب بعدی ←

وضعیت جسمانی داوطلبان تزریق واکسن کرونا در روسیه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *