اسکرابر کف – کاربرد استفاده زمین شوی صنعتی

اسکرابر کف - کاربرد استفاده زمین شوی صنعتی

 

اسکرابر کف : قبل از ظهور اسکرابر کف یا زمین شوی صنعتی ، تمیز کردن کف ما نیاز به آب زیادی داشت ، صابون و برخی مواد شیمیایی قوی برای خلاص شدن از شر لکه ها دارد.

این کار حتی از شما می خواهد که بر روی زانوهای خود خم شوید و وقت زیادی را برای تمیز کردن کف خود بگذرانید. امروز ، با اسکرابر کف یا زمین شوی صنعتی ، کار سختی که برای تمیز کردن صرف شده است به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. دستگاه کف شوی یا کفشوی به عنوان یک نوآوری کاملاً مؤثر شناخته می شود تا نیروی کار صرف شده در تمیز کردن کفها را کاهش دهد.

در بسیاری از ساختمانها و تأسیساتاستفاده از تجهیزات تجاری ، بسیار معمول است که این ابزار را به عنوان بخشی از فعالیت روزانه کف ببینید و بخشی از زمان تمیز کردن کفها را همانطور که می خواهید انجام دهید .

 

کفشوی برقی دستی
اسکرابر کف

درک این نکته مهم است که انواع مختلفی از اسکراب کف یا زمین شوی صنعتی نیز وجود دارد –

خودکار
بافر طبقه
پولیش

همه این ابزارها از مواد مختلفی طراحی و ساخته شده اند تا بتوانند نتایج مورد نیاز خود را به دست آورند. یک ماده خاص که برای این اسکرابرها استفاده می شود ، لنت های اسفنجی است که معمولاً در کنار مواد تمیز کننده نوع سیال استفاده می شوند.

اسکرابر کف : خودکار

اسکرابر کف :نسخه های اولیه اسکرابرهای کف اتوماتیک دارای مخزن هایی هستند که برای مواد شوینده و آب تعیین شده اند و طراحی اصلی آن طراحی مورس چمن های فشار است که احتمالاً فله کمتری دارند. این همچنین شامل جت های خرد کردن است که مخلوط تمیز کننده را به کف می ریزند تا بتوانید تمیز کردن را شروع کنید. برس های چرخشی جادوی خود را بر روی سطح کف کار می کنند ، زیرا با پاک کردن آن کار می کند و خاک را از بین می برید .

اسکرابرهای اتوماتیک همچنین تمایل دارند که آب کمتری را از زمانی که شما کف را با آن تمیز می کنید ، پشت سر بگذارند ، . مدت زمان لازم برای خشک شدن کف به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، بنابراین می توانید دقایقی پس از تمیز کردن کف ها با استفاده از کف شوی صنعتی یا زمین شوی کارهای عادی را از سر بگیرید.

اسکرابر کف :بافر

این یک نسخه به روز شده از اسکراب کف یا زمین شوی صنعتی است ، زیرا این محصول برای استفاده در مشمع کف اتاق و سایر کفهای مشابه پوشیده شده طراحی شده است. از آنجایی که استفاده از اسکرابر نه تنها برای مصارف خانگی بلکه در امکاناتی مانند مدارس و سایر مراکز گسترش یافته است ، این ابزار باید به گونه ای طراحی شود که بدون توجه به نوع سطح کف ، بتواند همان نتایج را ارائه دهد. این قلم مو هنوز همان چرخ های اتوماتیک دارای چرخش خودکار است اما این برس از مواد نرم تر ساخته شده است تا به سطح پوشش کف آسیب نرساند.

کف شوی پولیش 

نسخه های دیگری از اسکراب کف یا زمین شوی صنعتی مانند پولیش نیز وجود دارد که اغلب برای کفپوش های چوبی و مرمر گزینه مناسبی است. این ماده می تواند درخشندگی خوبی به مواد طبیعی بخشد ، خصوصاً آنهایی که با مواد شیمیایی مانند موم و امثال آنها درمان نشده اند. پولیش کف بعضی اوقات فقط پس از تمیز کردن سطح کف برای نتایج بهتر استفاده می شود.

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

۵ قدم برای طراحی خردمندانه زندگی خود

خواندن مطلب بعدی ←

۶ تکنیک قدرتمند فروش برای بهبود کار

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *