نحوه استفاده از فنگ شویی برای ثروت و خوشبختی

نحوه استفاده از فنگ شویی برای ثروت و خوشبختی

نکات فنگ شویی برای ثروت

روش های بسیاری وجود دارد که می توانید از فنگ شوی برای جذب ثروت ، رفاه و فراوانی استفاده کنید. یک روش ساده برای تزئین خانه و محل کار خود با استفاده از روشهای درمانی پول فنگ شویی است که به سلیقه شما بستگی دارد و دکوراسیون کلی را متناسب می کند.

فنگ شویی و ثروت : به خاطر داشته باشید که جذب ثروت و شانس شما بیشتر از علائم درمانی و نمادهای فنگشویی است. استادان قدیمی فنگ شوی تصدیق می کنند که اگر در تلاش برای ثروت نیستید ، فنگ شویی خوب به تنهایی ثروت شما را به همراه نخواهد داشت. در عوض ، به شما کمک می کند تا به دنبال شهرت و ثروت باشید.

۱. منطقه پول شما 

در فنگ شوی ، منطقه متصل به پول شما ، یا رونق اقتصادی و وفور ، منطقه جنوب شرقی خانه یا محل کار شماست . این روش مدرسه کلاسیک یا سنتی فنگ شویی برای تعریف منطقه پول شماست. در مدرسه غربی یا BTB ، مدرسه فنگ شوی ، منطقه پول منطقه سمت چپ بالای فضای شما است که از برنامه کف خانه خود مشاهده می کنید.

۲.گلدان ثروت

 ثروت :گلدان ثروت فنگ شوی یکی از قدیمی ترین روش های فراوانی فنگ شویی است. تاریخ گلدان ثروت پیچیده است. ساخت و نمادهای آن دارای معانی عمیق متعددی است. در کاربردهای فنگ شوی ، گلدان ثروت به عنوان درمانی فراوان برای کمک به شما در جذب و تقویت جریان ثروت و رفاه استفاده می شود.

۳.آکواریوم ماهی برای ثروت

ثروت : آکواریوم های فنگ شویی روش های زیبایی و قدرتمند فنگشویی هستند که انرژی ثروت و فراوانی را به خود جلب می کنند. با قرار گرفتن صحیح و مراقبت از خردمندانه ، آنها انرژی را در هر مکانی تقویت می کنند و ثروت بیشتری را جذب می کنند. آکواریوم ها در فنگ شویی فرخنده در نظر گرفته می شوند زیرا آنها یک ترکیب هماهنگ از چندین عامل فنگ شوی جذب ثروت را به همراه دارند.

نحوه استفاده از فنگ شویی برای ثروت و خوشبختی

۴.سکه های چینی

 ثروت :  متداول ترین استفاده از سکه های چینی در فنگ شوی برای پول است. یکی دیگر از کاربردهای محبوب سکه ها در فنگ شویی برای محافظت و درمان های موفقیت آمیز است . این انرژیها مطمئناً با هم همراه هستند. وقتی فرد به ثبات مالی دست یابد ، احساس می شود بیشتر محافظت می شود و البته خوش شانس است.

۵.بامبو خوش شانس

فنگ شویی و ثروت : بامبو خوش شانس یکی از مهمترین و درمان فنگ شویی محبوب است. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که بامبو در باغ خود پرورش می دهید ، می دانید که صدای بامبو چقدر آرامش بخش است – تقریباً متعالیه. برای استفاده از بامبو خوش شانس به عنوان درمانی فنگ شویی ، آن را با تعداد مشخصی از ساقه های بامبو خریداری کنید.

۶.کشتی ثروت

 ثروت : کشتی ثروت یک روش درمانی سنتی محبوب فنگشویی است ، زیرا برخلاف سایر روشهای درمانی پول فنگ شوی چینی ، مانند قورباغه پول ، بودای خندان ، یا سکه های چینی ، کشتی ثروت در هر مکانی و با هر تزئینی عالی به نظر می رسد.

۷.چشمه ثروت

فنگ شویی و ثروت : فواره های فنگ در تمام اشکال ، اندازه ها و مواد وجود دارد. استفاده از چشمه ها در فنگ شویی بسیار زیاد است – از سلامتی گرفته تا ثروت تا فقط بهبود کیفیت هوا در خانه یا محل کار شما .

۸.درخت جواهر

فنگ شویی و ثروت : طیف گسترده ای از درختان سنگهای قیمتی فنگ شوی وجود دارد ، از جمله درختانی با آمتیست ، عقیق ، مرجان یا مروارید. درختان سنگهای قیمتی فنگ شوی حاوی کریستالهای مرکبات اغلب برای کاربردهای ثروت استفاده می شوند.

۹.خنده بودا

فنگ شویی برای ثروت : خندیدن بودا به عنوان درمانی فنگ شویی برای خوشبختی ، فراوانی ، خوشبختی ، موفقیت و سلامتی خوب مورد استفاده قرار می گیرد. بودای خندان که با نام Happy، Hotei یا Buddha Travelling نیز خوانده می شود ، اغلب با شمش های طلا ، یک وو لو (غذای چینی) یا گونی از گنج ها به تصویر کشیده می شود. بعضی اوقات آنها توسط کودکان محاصره می شوند.

۱۰.لاک پشت اژدها

 لاک پشت اژدها موجودی افسانه ای و درمان فنگشویی کلاسیک برای ثروت، حفاظت، و موفق باشید. بدن لاک پشت و سر اژدها را دارد و بیشتر اوقات روی تخت سکه و شمش ایستاده و یک سکه را در دهان خود نگه می دارد.

۱۱.بلورهای سیتریک

 Citrine محبوب ترین کریستال فنگ شویی برای جذب پول و ثروت است. بسیاری از کرم های سنتی فنگشویی با مرکبات (یا کریستالی ساخته شده برای شبیه به مرکبات) وجود دارد ، از جمله کاسه های قرمز با نماد گلدان دارایی کوچک مرکبات به مرکبات pi xiu (pi yao) ، درختان کریستالی ، wu lou (کدوها) ، شمش ها ، و منبت های مختلف حیوانات

۱۲.سنگ پیریت (طلای احمق)

فنگشویی و ثروت : پیریت یکی از بهترین سنگهای فنگ شویی برای جذب انرژی ثروت و فراوانی است. پیریت را می توان به عنوان یک خوشه ، کره یا مکعب و همچنین در ترکیب با انواع دیگر علائم محبوب فنگ شویی برای ثروت ، مانند سکه های چینی و کشتی فراوان استفاده کرد . پیریت همچنین یک انتخاب عالی برای گلدان ثروت است و به خودی خود یک تزیین عالی را ایجاد می کند.

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قطره آهن سیدرال چیست

خواندن مطلب بعدی ←

اشنایی با فنگ شویی و فلسفه آن

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *