نماد پرنده فنگ شوی برای جذب موفقیت و ثروت

نماد پرنده فنگ شوی برای جذب موفقیت و ثروت

فنگ شویی و نمادهای پرنده در خانه شما

نماد پرنده فنگ شوی : ، دقیقاً مانند نمادهای گل ، دارای انرژی ذاتی جهانی هستند که نیازی به ترجمه ندارند. انسان ها از زمان های بسیار قدیم به خاطر احساس الهام ، آزادی و اشتیاق به اتحاد با الهی به پرندگان نگاه می کردند.

در برنامه های سنتی فنگ شویی ، پرندگان به عنوان سمبل قدرتمند فرصتهای جدید در نظر گرفته می شوند ، حتی در مواقع سختی. پرندگان همچنین می توانند نمادی از عشق و تعهد باشند (مانند پرونده اردکهای ماندارین) ، یا فراوانی و خوش شانسی (مانند مورد طاووس).

۱.ققنوس و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی : ققنوس اسطوره ای مشهورترین پرنده فنگ شویی است و اغلب با اژدها به عنوان نمادی از خوشبختی زناشویی فنگ شویی جفت می شود. به خودی خود ، ققنوس انرژی یانگ دارد و وقتی با اژدها جفت می شوید ، نمادی از انرژی های یین یا زن است.

ققنوس نماد انرژی از قدرت ، انعطاف پذیری و تحول بزرگ است ، زیرا می تواند از خاکستر خود بلند شود تا به ارتفاعات بیشتری برسد. عنصر فنگ شویی مرتبط با ققنوس عنصر آتش و منطقه فنگ شویی باگووا در جنوب است.

در مدرسه سنتی / چشم انداز فنگ شویی ، ققنوس حیوان آسمانی است که از ورودی اصلی یا جلوی خانه محافظت می کند . چرا؟ از آنجا که بهترین خانه های فنگ شویی در چین خانه هایی محسوب می شوند که رو به جنوب قرار دارند.

۲. لک لک و فنگ شوی

لک لک بعد از ققنوس در محبوبیت خود در برنامه های فنگ شویی ظاهر می شود. اغلب می توانید تصاویر بسیاری از لک لک ها را در بسیاری از وسایل تزئین شده منزل ، تکه های لباس ، وسایل تزئینی فنگ شویی یا هنر مشاهده کنید لک لک به دلیل طول عمر طولانی ، نمادی از ماندگاری بود. در افسانه های چینی باستان ، لک لک ها ارواح افراد عزیمت شده به آسمان را حمل می کنند. بدین ترتیب از نماد لک لک در فنگ شویی استفاده می شود تا انرژی یک زندگی طولانی ، نجیب و آرام داشته باشد که در نهایت روح انسان را به بهشت ​​سوق می دهد.

۳. اردک ماندارین و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی : این اردک های معروف “پرندگان عشق” فنگ شوی هستند ، زیرا آنها محبوب ترین درمان سنتی فنگ شویی برای عشق و عاشقانه هستند. از آنجا که آنها برای زندگی جفت گیری می کنند ، اردک های ماندارین به سمبل عادت ، وفاداری و محبت مادام العمر در امور قلب می پردازند. اردک های ماندارین همیشه به صورت جفت استفاده می شوند و در منطقه عشق و ازدواج باگوا خانه یا اتاق خواب شخصی قرار می گیرند.

۴.طاووس و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی : طاووس در زیبایی خود خیره کننده ، تجلی ققنوس آسمانی روی زمین به حساب می آید. رنگ های مسحور کننده آن و “هزار چشم” روی دم آن باعث شهرت و موفقیت در فنگ شویی می شود و باعث تقویت محافظت و آگاهی فرد می شود. البته طاووس نمادی از زیبایی و احساس عشق و جذابیت است.

به همین دلیل است که اغلب تصاویر طاووس یا پرهای طاووس در فنگ شویی به عنوان یک روش درمانی عاشقانه برای افراد مجرد برای کمک به جذب همسر مورد نظر توصیه می شود.

۵.خروس و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی : خروس غالباً برای اهداف شغلی در فنگ شویی استفاده می شود زیرا کلمه چینی “رسمی” یا شخص تجاری موفق نیز به معنای “سینه خروس” است. مهم نیست که از کدام فرهنگ آمده اید ، اگر به تماشای خروس می پردازید ، متوجه خواهید شد که آنها تمایل دارند بسیار رئیس باشند. برای اهداف شغلی ، تصویر خروس به بهترین شکل در جهت خوشبختی فنگ شویی قرار می گیرد . خروس خیلی زود از خواب بیدار می شود و طلوع یک روز جدید و پراکندگی تاریکی و ارواح تاریک را اعلام می کند ، همچنین به سمبل توانایی سیر کردن ارواح شیطانی می رسید.

۶.زاغی‌ها Magpie و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی : در فنگ شوی ، جادوگاه با شادی ، جشن و شادی همراه است. همچنین نمادی از تمایل به لانه سازی است ، بنابراین تصویر یک جگر نوعی درمان سنتی فنگ شویی است که برای کسانی که می خواهند حل و فصل کنند و “لانه” کنند توصیه می شود. مگس ها همچنین با ازدواج ، فرزندان و خانواده های شاد همراه هستند. در چین باستان ، ورود جادوگران به عنوان یک فرخنده فرصتهای جدید ، خواه یک کار جدید یا یک عشق جدید تلقی می شد. از سمبل جادو اغلب به عنوان یک روش درمانی سنتی فنگ شویی استفاده می شود تا به رفع موانع در حرفه یا زندگی عاشقانه فرد کمک کند.

۷. کبوترها و فنگ شوی

نماد پرنده فنگ شوی :  در فنگ شوی ، کبوتران بعضا به عنوان یک روش عشق برای ترویج یک ازدواج طولانی و صلح آمیز استفاده می شوند. یکی از افسانه های چینی تأیید می کند که کبوتران به دلیل آرامش صدا صدای دلهره آورشان در دربار امپراطور مورد علاقه واقع شده اند.

موفق باشید و الهام بگیرید

از روی آن در یک عکس ، یک نقاشی یا یک مجسمه کوچک که در اتاق نشیمن شما قرار گرفته است ، انرژی پرندگان نور ، الهام بخش و موفق باشید. اگر در فضای خود هیچ تصویری از پرندگان ندارید ، شاید اکنون زمان آن رسیده که خانه خود را با این نماد شاد تزئین کنید.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نظافت محیط کار و تاثیر آن روی کارمندان

خواندن مطلب بعدی ←

برنامه تمرینی برای کاهش وزن در ۴ هفته

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *