۳۰ نکته مثبت روزانه برای تقویت انگیزه شما

تقویت انگیزه چگونه است

موارد تقویت انگیزه

قدرت ذهن آشکارتر می شود. به همین دلیل است که شما تمام این تمرکز را روی فعالیتهایی از قبیل پرورش ذهنیت ، مدیتیشن و ذهن آگاهی مشاهده می کنید.
طرز فکر ما پایه و اساس را تشکیل می دهد و نقش بزرگی در موفقیت و خوشبختی کلی ما دارد. به همین دلیل برای ما بسیار مهم است که روشهایی برای بهبود ذهنیت خود پیدا کنیم. عدم انجام این کار ، شما را به ضرر بزرگی قرار می دهد ، زیرا به شما امکان می دهد طرز فکر خود را به عقب نگه دارید.

مزایای تأییدهای مثبت روزانه

به همین دلیل است که بسیاری از افراد اتخاذ شیوه انجام تأییدهای روزانه را آغاز کرده اند. تحقیقات نشان می دهد که این تأییدات مثبت روزانه می تواند ذهنیت ما را افزایش دهد ، انگیزه های ما را بهبود بخشد و احساس ارزش خود را افزایش دهد.
بنابراین ، ما در مورد تأییدها و چگونگی استفاده از آنها صحبت خواهیم کرد. من همچنین لیستی از تأییدهای روزانه را برای شما بیان خواهم کرد که به شما کمک می کند انگیزه خود را در زمان های دشوار حفظ کنید.

استفاده صحیح از تأیید روزانه

اساساً ، تأییدهای مثبت روزانه به عنوان یادآوری یا اظهاراتی مثبت عمل می کنند که می توانید برای تشویق و ایجاد انگیزه در خود یا دیگران استفاده کنید.
با این حال ، شما باید از این موارد به درستی استفاده کنید. بسیاری از افراد از تأییدات مثبت برای متقاعد کردن خود در مورد چیزی که شاید هنوز درباره خودشان باور نداشته باشند استفاده می کنند.
به عنوان مثال ، گفتن به خودم “من از نظر مالی فراوان هستم” یا “که همه افراد اطرافم را دوست دارم” وقتی احساس می کنید شکستگی یا دوست داشتن ندارید لزوماً باعث نمی شود که شما پول بیشتری را جذب کنید ، و نه این باعث می شود افراد اطراف شما بیشتر شما را دوست دارند

تحقیقات 

تحقیقات نشان می دهد افرادی که اظهارات مثبتی دارند مانند “من یک شخص دوست داشتنی هستم” وقتی اعتقاد ندارند این امر باعث می شود احساس بدتری کنند.
به همین دلیل است که استفاده از این تأییدهای مثبت روزانه بسیار مؤثر است تا خود را به یاد ارزشها و علایق منافع واقعی یا اصلی شما بیاندازید. این امکان را به شما می دهد تا مواردی را که ارزش اصلی خود را در نظر می گیرید ترسیم کنید. این مسئله را در اختیار شما قرار می دهد که شما چه کسی هستید و به چه چیزهایی اهمیت می دهید.
استفاده از تصدیق های روزانه از این طریق شما را وادار می کند تا در مورد موارد مهم زندگی خود مثبت فکر کنید.

این بدان معنی است

که به جای اینکه سعی کنید خود را متقاعد کنید که شما چیزی هستید که واقعاً اعتقادی به آن ندارید ، در عوض به چیزهای مهم زندگی خود مثبت می اندیشید.
این امر شما را وادار می کند تا در مورد چیزهایی که می دانید و معتقدید درباره خود و زندگی تان تأمل می کنید تأمل کنید. این به شما کمک می کند تا به آرامی در جائی که می خواهید این تأییدها به شما بپیوندند ، قدم بگذارید.

راههای مختلفی برای اجرای تأییدهای روزانه

شما می توانید این تأییدهای روزانه را به روش های مختلفی برای بهبود انگیزه روزانه خود پیاده سازی کنید. بعضی از افراد هر صبح یا عصر به سادگی در مقابل آینه خود ایستاده اند. برخی دیگر دوست دارند که آنها را روی نت های چسبنده بنویسید و در مکانهایی قرار دهید که بطور منظم قابل مشاهده باشند ، مانند آینه حمام.
برخی افراد دوست دارند درباره این تأییدها روزنامه نگاری کنند و به تأمل کمی عمیق تر بروند. بعضی از افراد حتی دوست دارند این تأییدها را بارها و بارها در طول مدیتیشن تکرار کنند .
روشی که انتخاب می کنید مهم نیست. نکته بسیار مهم دیگر این است که این روش با شما طنین انداز است.

به عنوان مثال

اگر از قبل مدیتیشن می کنید ، شاید کشیدن این تصدیق ها گزینه ای برای شما باشد. اگر دوست دارید نوشتن و تأمل کنید ، پس از انجام برخی از روزنامه نگاری ها فکر کنید.
به همین ترتیب ، لیستی که من در بالا بیان کردم در هیچ کجا نزدیک نیست. میلیون ها تصدیق وجود دارد که می توانید با آنها روبرو شوید. باز هم ، نکته مهم این است که تصدیق هایی را پیدا کنید که با شما طنین انداز باشد.

انتخاب از لیست

با انتخاب چند مورد از لیستی که من برای شما ایجاد کردم شروع کنید. آنهایی را انتخاب کنید که با شما طنین انداز هستند. از آنجا تصمیم بگیرید که از چه روشی استفاده خواهید کرد تا در مورد این تأییدات تأمل کنید ، آنها را بنویسید یا آنها را در ذهن خود تلاوت کنید و اطمینان حاصل کنید که به آن پایبند هستید. سعی کنید آن را به صورت منظم از کارهای روزمره خود تبدیل کنید.

کسانی را که با شما صحبت می کنند انتخاب کنید

لازم نیست هر روز یا حتی هر یک از همان لیست های روزانه ، همان تأییدها را بگویید. فقط مواردی را انتخاب کنید که با شما صحبت می کنند.
به عنوان مثال ، من شخصاً دوست ندارم از کلمات “فراوانی” یا “آشکار” در آنها استفاده کنم. این فقط یک انتخاب شخصی است. هیچ مشکلی با آنها وجود ندارد ، اما آنها فقط برای من خیلی وو-وو هستند.

اینفلوئنسر ها

اینفلوئنسرها علیرغم اینکه هیچ هدف و معنایی به جز ایجاد انگیزه در مخاطبان خود برای انجام اقدامات دارند ، حول این اصطلاحات مورد استفاده قرار می گیرند. این باعث می شود که مخاطبان این ایده نادرست را داشته باشند که در صورت قرار دادن کار ، پاداش در انتهای تونل وجود دارد ، اما همیشه اینگونه نیست.
من اصطلاحاتی مانند “قابلیت” و “اعتماد به نفس” را ترجیح می دهم ، زیرا آنها به من یادآوری می کنند که در صورت تمایل می توانم تغییراتی در زندگی خود ایجاد کنم.

تقویت انگیزه چگونه است

موارد مثبت روزانه برای بهبود انگیزه :       

موارد مثبت روزانه برای بهبود انگیزه :   

موارد مثبت روزانه برای بهبود انگیزه :   

سخن پایانی

این چیزی است که ما اکنون در مورد تأییدها داریم. امیدوارم که از مقاله لذت برده باشید و اکنون درک بیشتری از این داشته باشید که چگونه این تأییدهای روزانه می توانند به روشهای قدرتمند در ذهن ما تأثیر بگذارد و به نوبه خود بر موفقیت و خوشبختی آینده ما تأثیر بگذارد.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه تمیز کردن کاشی کف

خواندن مطلب بعدی ←

نحوه تمیز کردن حمام دانستنی ها و ترقند ها

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *