نحوه انتخاب مواد و تجهیزات نظافت صنعتی ♦

نحوه انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی

بدون شک خرید و استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی و مواد شوینده صنعتی میتواد به کمک بزرگی جهت بهروری بیشتر و همینطور  تمیز کردن محیط با ما میکند این مقاله جهت اشنایی با مواد شوینده صنعتی و دستگاه های نظافت صنعتی میباشد پس در ادامه با ما همراه باشید .

فهرست مطالب   

-Types پاک کننده
انواع -که پاک کننده به خرید

همه ما با محصولات تمیز کردن در مقیاس کوچک آشنا هستیم. همه ما از دستمال مرطوب ضد باکتریایی ، اسپری تمیز کننده و مواد پاک کننده شیمیایی برای توالت و سینکهای ما استفاده کرده ایم. اما بسیاری از ما هنگام انتخاب مواد شیمیایی تمیز کردن تجاری سنگین ، دچار ضرر می شویم. این به معنای عدم وجود این تجهیزات نیست. طیف گسترده ای از این محصولات برای فروش وجود دارد ، اما بسیاری از ما چیزی در مورد آنها نمی دانیم.

اگر وارد مشاغل نظافت صنعتی می شوید یا ناگهان در مقیاس عظیم با کار تمیز کردن روبرو هستید ، این شانس خوب است که ناگهان با وظیفه خرید لوازم انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی تجاری مواجه هستید. و اگر شما دانش قبلی در این زمینه نداشته باشید ، می تواند شما را دپار ضرر کند .

برای کمک به شما در حرکت در این دنیای جدید ، ما این راهنما را درمورد نحوه خرید لوازم تمیز کردن تجاری ارائه کرده ایم. ما در مورد اهمیت لوازم تمیز کننده برتر و همچنین نکاتی در مورد خرید آنها و توضیحات مربوط به انواع مختلف محصولات تمیز کننده صنعتی بحث خواهیم کرد.

تجهیزات نظافت صنعتی چیست؟

در ابتدا اگر با تجهیزات نظافت صنعتی اشنایی ندارید بهتر است به این لینک بروید( نظافت صنعتی چیست What Is Industrial Cleaning )ما توضیح کاملی خدمتتون ارائه دادیم .

لوازم تمیز کردن صنعتی همان چیزی است که از این نام پیداست. آنها تجهیزات را تمیز می کنند ، اما آنها برای مقیاس صنعتی در نظر گرفته شده اند. این بدان معنی است که آنها به طور معمول در مقادیر زیادی به دست می آیند ، اگرچه ممکن است همیشه اینگونه نباشد. علاوه بر این ، همانطور که برای برنامه های سنگین تر فرموله شده است ، آنها معمولاً از قبل رقیق نشده اند و به طور کلی کمی سخت تر از همتایان خانگی خود خواهند بود.

تجهیزات نظافت صنعتی

البته این گرایش به سخت گیری یک قاعده نیست. بسیاری از پاک کننده های صنعتی ماهیت نرم تری دارند ، زیرا انواع مختلفی از تمیز کردن وجود دارد که باید در هر مکان صنعتی انجام شود. روند کلی برای مواد شیمیایی و مواد تمیز کننده است که با استفاده از روشهای قوی ، کار را انجام می دهند.

تجهیزات نظافت صنعتی به اشکال مختلفی ارائه می شود. آنها ممکن است صابون ، اسپری ، دستمال مرطوب یا بیشتر بر پایه آب باشند. درست همانطور که انواع مختلفی از محصولات تمیز کننده خانگی وجود دارد ، انواع مختلفی از محصولات تمیز کننده صنعتی نیز وجود دارد.

چرا استفاده از مواد تجهیزات نظافت صنعتی مهم است؟

ممکن است تعجب کنید که چرا محصول دیگری را که دوست دارید در خانه به خوبی کار کند ، به مجموعه دیگری از لوازم تمیز کردن نیاز دارید.

سوال قابل درک است ، اما در بیشتر موارد ، محصولات خانگی شما هنگام کار در زمینه تمیز کردن در مقیاس صنعتی ، کار را انجام نمی دهند. در مرحله اول ، آنها خیلی سریع تمام می شوند. محصولات خانگی برای مصارف کوچک و یکبار در حمام یا آشپزخانه شما بسته بندی می شوند. آنها هرگز به منظور تمیز کردن کل انبار یا فروشگاه نبوده اند.

ثانیا ، تمیز کننده های خانه شما به احتمال زیاد به اندازه کافی تمیز نمی شوند تا نظافت لازم را انجام دهند. این پاک کننده ها قصد داشتند لکه های کوچک در خانه شما را از بین ببرند ، نه برای مبارزه با خاک ، گل و لای ، نمک و سایر موارد. از طرف دیگر پاک کننده های صنعتی برای تسخیر این لکه های سخت تر ساخته شده اند و می توانند نظافت قدرتمند را در جایی که تمیز کننده های منزل شما ممکن نیست تحویل دهند.

حیاتی است که ما به دلیل چند دلیل تمیز کردن فضاهای عمومی و تجاری خود را با استفاده از پاک کننده های خوب تمیز نگه داریم:

۱. از نگرانی های بهداشتی جلوگیری کنید 

تجهیزات نظافت صنعتی : هرچه افراد بیشتر به فضای شلوغی می روند ، تمیز نگه داشتن آن مهمتر است. به همین دلیل مقررات دولتی وجود دارد که استانداردهای پاکیزگی در هر فضای عمومی را دیکته می کند. اگر مشاغل استاندارد نباشد ، می تواند میکروب ها ، بیماری ها و آلودگی ها را برای همه کسانی که از طریق درب خود می روند ، پخش کند. پاک کردن سریع پیشخوان ها با یک حوله کاغذی کافی نیست. شما به پاک کننده های صنعتی احتیاج دارید.

۲. حفظ ظاهری تمیز

تجهیزات نظافت صنعتی : هیچ کس نمی خواهد در مکانی که کاملاً کثیف است ، از آن بازدید یا خرید کنید. مردم چشم هایی مانند عقاب دارند. بوها نیز عاملی بزرگ هستند و یک ناخوشایند نیز برای رهایی مشتریان کافی است. اگر مراجعان یک شرکت به دلیل کم بودن استانداردهای پاکیزگی در تجارت احساس ناراحتی می کنند ، با اطمینان می توانید فرض کنید که تجربه خود را به خاطر می آورند ، و آنها برای بازدید دوم برنخواهند گشت.

۳. کارمندان را راضی نگه دارید

حفظ استانداردهای نظافت فقط مربوط به تحت تأثیر قرار دادن مشتریان نیست. همچنین در مورد ایجاد یک محیط کاری مناسب برای کارمندان شماست. هیچ کس نمی خواهد جایی کار کند که کثیف ، لرزان و گرفتار بوهای مرموز است. در برخی از لوازم تمیز کردن خوب سرمایه گذاری کنید و یک محیط کاری ایجاد کنید که کارمندان با افتخار از آن روبرو شوند.

نحوه انتخاب تجهیزات نظافت صنعتی

چه نوع تمیز کننده هایی وجود دارد؟ تجهیزات نظافت صنعتی

به طور کلی ، محصولات تمیز کننده صنعتی را می توان به سه نوع عمده تقسیم کرد. هر طبقه همچنین زیر مجموعه های مختلفی را نیز در بر می گیرد اما این بخش های اصلی به عنوان روشهای مرتب و مرتب برای گروه بندی محصولات مختلف با یکدیگر برای شفاف سازی خدمت می کنند.

۱. مبتنی بر آب

پاک کننده های مبتنی بر آب مواردی هستند که به صورت مایع به همراه آب به عنوان ماده اصلی آنها در می آید. آنها به طور معمول در یک ظرف بزرگ یا کوزه قرار می گیرند ، و شما یک دستمال ، گلیم یا برس را درون پاک کننده فرو می کنید. پاک کننده های مبتنی بر آب معمولاً از نظر سطح pH آنها از یکدیگر اندازه گیری ، توصیف و متمایز می شوند. pH های مختلف باعث می شود محصول تمیز کننده کم و بیش برای مقابله با انواع خاصی از تمیز کردن مناسب باشد.

پاک کننده های موجود در قسمت اسیدی مقیاس pH ، از صفر تا هفت ، برای از بین بردن لکه های معدنی بسیار مناسب هستند. این موارد شامل مواردی مانند ساختن آب سخت ، زنگ زدگی یا صابون است. اسیدها یک روش عالی برای برش از طریق این سازه ها ، شکستن آنها و جدا کردن آنها از سطح چسبیده به آن هستند. به عنوان مثال پاک کننده کاسه توالت غالباً دارای اسید است.

در طرف مقابل

در طرف مقابل طیف ، پاک کننده های موجود در طرف قلیایی مقیاس pH ، از هفت تا ۱۴ ، در از بین بردن چربی ها بهتر هستند. به چربی ها ، مومها ، روغنها و حتی آردها و خاکهای عمومی فکر کنید. قلیایی برای تعامل با این ترکیبات شیمیایی و از بین بردن آنها مناسب تر است.

هنگام تهیه لوازم مورد نیاز خود در پاک کننده های مبتنی بر آب ، داشتن مقادیر کافی از پاک کننده های اسیدی و قلیایی بسیار مهم است. اگر فقط یکی یا دیگری را داشته باشید ، برای مقابله با انواع خاصی از لکه ها کافی خواهید بود اما برای دیگران کاملاً آماده نیستید. با داشتن هر دو ، تقریباً برای هر چیزی آماده خواهید بود.

۲. مبتنی بر حلال

بر خلاف پاک کننده های مبتنی بر آب ، که آب را به عنوان ماده اصلی آنها تشکیل می دهد ، پاک کننده های مستقر در حلال از یک یا چند ماده شیمیایی به عنوان ماده اصلی آن استفاده می کنند. با این حال ، پاک کننده های مبتنی بر حلال بسته به نوع ماده شیمیایی ساخته شده ، هنوز اسیدی یا قلیایی هستند.

پاک کننده های مبتنی بر حلال می توانند به دو دسته اصلی تقسیم شوند. محصولاتی وجود دارند که برای تمیز کردن سطح خاصی مانند کروم ، فولاد یا چوب طراحی شده اند. سپس محصولاتی وجود دارد که به عنوان پاک کننده های همه منظوره در نظر گرفته شده اند که می توانند در انواع مختلفی از مواد و مواد مورد استفاده قرار گیرند.

تجهیزات نظافت صنعتی

از نقطه نظر صرفاً اقتصادی ، ممکن است فوراً فرض شود که بهتر است خود را با مواد پاک کننده عمومی فراوان تهیه کنید و بقیه را نادیده بگیرید. این همیشه نیست. در حالی که مواد شیمیایی تمیز کننده همه منظوره در بسیاری موارد خوب است ، آنها اغلب نمی توانند به لکه ها و علائم سفت تر و همچنین یک قوطی تمیز کننده خاص برسند. تمیز کردن لکه سخت با یک پاک کننده عمومی معمولاً قبل از کار چندین بار تلاش می کند و در نتیجه زمان ، پول و بهره وری از دست می رود.

توصیه می کنیم نه تنها در چندین پاک کننده تمام منظوره مورد علاقه خود جایگاه خود را جمع کنید بلکه در مورد انواع سطحی که خودتان مرتباً تمیز می کنید فکر کنید و در برخی از محصولات که بطور خاص برای این شرایط طراحی شده اند سرمایه گذاری کنید. به عنوان مثال ، شما ممکن است چندین سطح از جنس استنلس استیل داشته باشید. این به راستی ارزش آن را دارد که به جای هدر دادن وقت خود روی یک پاک کننده همه کاره بی اثر ، در پاک کننده های فولادی سرمایه گذاری کنید.

۳. محلول در آب محلول

سرانجام ، دسته سوم چیزی از نوع ترکیبی است که عناصر هر دو دسته قبلی را که ذکر کردیم ترکیب می کند. این پاک کننده ها ماده شیمیایی به عنوان ماده اصلی آنها هستند اما در آب حل می شوند و این پاک کننده ها به عنوان راه حل های تمیزکننده انتخاب عالی می شوند.

این پاک کننده ها بخش مهمی از هر نوع زرادخانه تمیز کردن تجاری هستند و باید در کنار سایر لوازم مصرفی شما انبار شوند. همانند سایر پاک کننده هایی که ذکر کردیم ، این پاک کننده ها می توانند اسیدی یا اساسی باشند و به ترتیب برای تمیز کردن لکه های معدنی یا چربی ها مناسب هستند.

علاوه بر این ، این پاک کننده ها می توانند برای هدف قرار دادن انواع خاص از لکه ها و خاک و همچنین مواد و سطوح خاصی طراحی شوند. پاک کننده های همه منظوره نیز وجود دارند.

در حالی که پاک کننده های محلول در آب جایگزین هیچ یک از دو پاک کننده قبلی نیستند ، اما این ویژگی ها را به روشی کارآمد و مؤثر ترکیب می کنند. در نظر بگیرید که اینها را به لیست منابع خود برای سهام اضافه کنید. با خرید طیف گسترده ای از این محصولات که به نظر می رسد مناسب انواع موادی که اغلب خود را در حال تمیز کردن خود می دانید ، لوازم مورد نیاز خود را متفاوت کنید.

عوامل اصلی یک محصول تمیز کننده تجهیزات نظافت صنعتی

مأمورین نظافت اغلب برچسب های پر از زبان پیچیده ای دارند که درک اینکه اگر شما با اصطلاحات نا آشنا باشید ، درک آن بسیار دشوار است. به همین دلیل ، دشوار است بدانید چه چیزی یک ماده تمیز کننده را از دیگری متمایز می کند و چه چیزی یکی را بهتر از دیگری می کند.

خوشبختانه ، ما میتوانیم به شما کمک کنیم تا چهار عامل اصلی هر ماده تمیز کننده را به خاطر بسپارید. نام اختصاری TACT است و چهار عنصر اصلی بسیاری از پاک کننده ها را تجزیه می کند :

  • زمان: همیشه بررسی کنید که یک تمیز کننده چقدر طول می کشد تا کار کند. آیا نیاز به یک ساعت نشستن دارد یا آیا می توان آنرا بلافاصله خرد کرد؟
  • اکشن: بیاموزید که چگونه تمیز کننده کار می کند. آیا با نشستن روی آن ، خاک و گریم را شل می کند؟ آیا نیاز به جریان روی سطح دارد؟
  • غلظت شیمیایی: ماده تمیز کننده چقدر قوی است؟ شما می خواهید به اندازه کافی قوی کار را انجام دهید اما آنقدر قوی نباشد که مواد و خاک را از بین ببرد.
  • دما: اطمینان حاصل کنید که ماده شیمیایی به آب بسیار داغ یا تغییرات دمای عجیب دیگری نیاز ندارد.

یک عامل تمیز کننده را برای این چهار عنصر مهم جستجو کنید. اگر درک دقیقی از این موارد دارید ، مهمترین اطلاعات را می شناسید.

چگونه می دانید کدام محصولات تجهیزات نظافت صنعتی را خریداری کنید؟

اگر تازه وارد کار تمیز کردن صنعتی نظافت صنعتی شده اید ، دانستن چگونگی انتخاب لوازم تمیز کردن کار سختی است. محصولات زیادی در آنجا وجود دارد و می توانید تصمیم بگیرید که کدام یک از محصولات مهم ترین هستند و کدام یک می توانند منتظر یک روز دیگر باشند.

در اینجا چند نکته برای کمک به شما در حرکت در این فرآیند آورده شده است:

۱. به سرمایه گذاری فکر کنید

خرید محصولات درجه تجاری همیشه ارزان نیست. این می تواند وسوسه انگیز باشد که به جای آن کمی ارزان تر بخرید و به جای آن کلاس خانگی خریداری کنید. با این حال ما در برابر این امر توصیه می کنیم. همانطور که اشاره کردیم ، اقلام درجه خانگی در مقادیر کمتری بسته بندی می شوند ، به این معنی که در طولانی مدت به خرید تعداد بیشتری از آنها می پردازید. این فقط برای پاک کننده ها صدق نمی کند و برای تجهیزات نیز به همان اندازه صادق است. حتی اگر تجهیزات نظافت صنعتی وتجهیزات تجاری و پاک کننده های تجاری ممکن است قیمت بالاتری را در داشته باشند ، پولی بپردازید که با گذشت زمان پس انداز می کنید و سرمایه گذاری را انجام دهید.

۲. بهره وری بیش از GIMMICKS را انتخاب کنید

شاید یک محصول در بازار وجود داشته باشد که به نظر شما واقعاً جالب باشد و شما مایل به امتحان کردن آن باشید. تنها مشکل این است که برای کار شما واقعاً کاربردی نیست و احتمالاً شما فقط یک بار در سال می توانید از آن برای شغلی استفاده کنید که ابزاری دیگر که قبلاً داشته اید می تواند کاملاً خوب انجام دهد. در مواردی مانند این ، گذراندن کار هوشمندانه است.

برای بهره وری حداکثر و بیشترین استفاده از بودجه خود ، سعی کنید محصولاتی را خریداری کنید که مکرر از آنها استفاده خواهید کرد. علاوه بر این ، به محصولاتی فکر کنید که می توانند در سناریوهای مختلف کاربردهای مختلفی داشته باشند.

۳. خرید

با وسایلی مانند دستمال ، برس های تمیز و سرهای موی چپی ، می خواهید حتماً به اندازه کافی بخرید تا بتوانید آن را دور بزنید. این موارد باید مرتباً تمیز شوند و هیچ چیز بدتر از نیاز به استفاده از یکی از این موارد تنها برای پیدا کردن همه آنها کثیف نیست. با خرید کافی برای چرخش در این سناریو ، از این سناریو خودداری کنید. به این ترتیب ، شما هرگز نباید روزی داشته باشید که خود را از این محصولات بیابید.

۴. اجاره آن را امتحان کنید

کارواش صنعتی یا واتر جت  ، ماشین های زمین شوی و اسکرابر خودکار همه ابزارهای مهمی هستند که احتمالاً گاهی اوقات از آنها استفاده خواهید کرد. با این حال ، آنها نیز گران هستند. وقتی کار خود را از تمیز کردن شروع می کنید ، منتظر خرید این وسایل باشید. درعوض ، فقط آنها را یخرید کنید زیرا خودتان به آنها احتیاج دارید. اگر بدانید که به آنها مکرر احتیاج دارید ، شاید سرمایه گذاری ارزش آن را داشته باشد. با این حال ، اگر اینطور نیست ، می توانید با صرفنظر کردن از آنها ، خود را در هزینه و دردسر صرفه جویی کنید.

خرید تجهیزات نظافت صنعتی 

سخن پایانی پیشنهاد ما به شما این است در صورتی که نمیخواهید به صورت مداوم از دستگاه های نظافت صنعتی استفاده کنید انها را اجاره یا با شرکت های نظافتی پسپارید .

توجه حتما در صورتی که نیاز به خرید دارید مراقب دستگاه های بی کیفیت باشید و با تحقیق فراوان انتخاب کنید و حتما در مورد خدمات و گارانتی با فروشنده صحبت کنید 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

فواید وخواص گیاه رزماری و همینطور عوارض استفاده ♥

خواندن مطلب بعدی ←

دلایل بد خوابیدن چیست؟ خواب مناسب چه ویژگی دارد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *