اسکرابر scrubber dryer کاربرد و انتخاب

اسکرابر scrubber dryer کاربرد و انتخاب

تمام آنچه شما باید درباره ماشینهای خشک کن Scrubber بدانید

خشک کن های اسکرابر یا ( scrubber dryer )  اغلب برای  تمیز کردن کف سرپوشیده توصیه می شود.

از آنها می توان برای شستشو / خشک کردن انواع کفپوش سخت داخلی استفاده کرد. به طور مرتب از این دستگاه ها برای کارهای نظافت نگهداری استفاده می شود. اما ممکن است از آنها برای انجام نظافت عمیق یا تمیز کردن سطوح غیر ساینده و حتی فضای باز نیز استفاده شود.

دستگاه خشک کن اسکرابر scrubber dryer چیست و چگونه کار می کند؟  نظافت نیوز

یک خشک کن اسکرابر در دو مدل وجود دارد: پیاده یا دستی و  با راننده . آنها همچنین ممکن است به عنوان باتری کار یا شارژی سفارش داده شوند. یک خشک کن اسکرابر کف و سطوح را از طریق قسمت مکانیکی ، پد های چرخشی یا برس استفاده می کند. لنت های کف در ساینده های مختلف هستند که متناسب با کلیه کارهای نظافتی هستند. تمیز کردن با استفاده از مخلوط آب و محلول شوینده استفاده میشود .  هنگام کار ، دستگاه محلول را در داخل برس / پدهای چرخان آزاد می کند. حرکت برسها / پدها همراه با آسانسورهای شوینده بوده و خاک را از کف / سطح جدا می کند. در هنگام عبور از پنکه در عقب دستگاه ، سمت چپ مواد شوینده و مواد زائد را جمع می کند. این در مخزن بازیابی جمع میشود  که می تواند در پایان رژیم تمیز کردن خالی شود.

چند نوع دستگاه شستشو در بازار وجود دارد؟ نظافت نیوز

همانطور که به طور خلاصه ذکر شد ، خشک کن های اسکرابر در هر دو مدل پیاده یا دستی و  با راننده با مسیر تمیز کردن ۳۵- ۱۳۰cm قرار دارند. در حالی که هر دو مدل کارکردهای تقریباً مشابهی دارند ، از نظر عملکرد ، ظرفیت و قابلیت تمیز کردن بسیار متفاوت هستند.

با این حال ، هر دو دستگاه خشک کن مخصوص دستگاه های پیاده روی و پیاده روی در سهولت استفاده ، کاهش سطح سر و صدا و عملکردهای ایمنی شباهت هایی دارند –

چند متر مربع را می توان تمیز کرد؟ آیا می توانم انواع کفپوش ها را تمیز کنم؟ نظافت نیوز

ک خشک کن اسکرابر به عنوان نمونه ای از قابلیت خشک کن اسکرابر ، منطقه تمیز کننده اتوماتیک از ۲۰۰ متر مربع تا ۲۰،۰۰۰sq.m

از خشک کن های اسکرابر می توان برای شستن و خشک کردن انواع طبقه به استثنای فرش ، کفپوش چوبی طبیعی یا کف های معلق استفاده کرد. هنگام در نظر گرفتن دستگاه خشک کن اسکراب ، همیشه باید به نوع کف مورد استفاده در دستگاه ، نوع برس یا پد مورد نیاز و مقدار آب مورد استفاده توجه داشته باشید.

 اسکرابر scrubber dryer کاربرد و انتخاب

آیا با یک دستگاه خشک کن اسکرابر تمام نقاط کوپک را پوشش میدهد؟

حتی با کوچکترین سطوح با استفاده از خشک کن اسکرابر قابل شستشو و خشک کردن است. توصیه می شود برای انجام چنین کارهایی از یک دستگاه ساخته شده با هدف مشخص استفاده کنید. . طراحی جمع و جور آنها به این معنی است که آنها برای تمیز کردن در مکان های کوچک و شلوغ مناسب هستند.

آیا خشک کن اسکرابر برای تمیز کردن محیط هایی از فضای محدود مناسب است؟

دلایل زیادی برای انتخاب دستگاه شستشو به جای سیستم سنتی سطل و تی حتی در مکان هایی با اندازه محدود وجود دارد:

  1. بهداشتی تر است وقتی از مواد پاک کننده مناسب استفاده شود ،
  2. فقط نیمی از زمان یک کار تمیز کردن دستی با حداقل تلاش مورد نیاز اپراتور و یک طبقه تقریباً فوراً خشک شده طول می کشد.
  3. سازگار با محیط زیست – سیستم دوزینگ مقدار و ترکیب کاملی از آب و مواد شوینده را برای کار تمیز شده انتخاب کرده است.

آیا دستگاه های تمیز کاری استفاده از آنها دشوار است؟

اگرچه خشک کن های اسکرابر بالاترین استانداردهای تمیز کردن را دارند ، اما به دلیل استفاده آسان از سیستم عامل ، آموزش کمتری را می طلبد ، اما دکمه منفرد برای کار با ماشین ، برنامه های شستشوی مخصوص را می توان از قبل تنظیم کرد تا برای برنامه دلخواه و کتابچه راهنمای کاربر پسند باشد.

آیا می توانم از هر نوع مواد شوینده استفاده کنم؟

دستگاه های شستشو فقط با مواد شوینده مخصوصی که برای دستگاه ها ایجاد می شود قابل استفاده است. توصیه می شود دستورالعمل شرکت سازنده را رعایت کنید و هرگز از محصولاتی مانند  ، اسیدها ، رقیق کننده ها یا حلال ها استفاده نکنید.

آیا دستگاه های شستشو از مصرف آب و مواد شوینده بسیار بالایی برخوردار هستند؟

شما با استفاده از دستگاه خشک کن پاک کننده اقدام به اتوماسیون فرآیند تمیز کردن کف می کنید: این شامل کاهش زمان کار و تمیز کردن ، بهبود استانداردهای بهداشتی سطح و کاهش عملکرد شستشو می شود. تمیز کردن با دستگاه شستشو مصرف آب و در نتیجه استفاده از مواد شوینده را بهینه می کند.

آیا خشک کن های اسکرابر به تعمیر و نگهداری زیادی احتیاج دارند؟

مانند همه دستگاه ها ، خشک کن های اسکرابر باید سالی یک بار سرویس دهی شوند تا از راندمان و سطح عملکرد اطمینان حاصل شود. همچنین فیلترها باید بطور مرتب تمیز شوند.

پس از هر بار استفاده ، آب کثیفی که جمع آوری شده است باید خالی شود و مخزن بازیابی شسته شود. همچنین ممکن است لاستیکهای سوراخی نیاز به پاک شدن داشته باشند. ممکن است دستگاههای باتری شارژ شوند.

برای حفظ وضعیت یک رفتگر در طول زمان چه باید کرد؟

به منظور حفظ دستگاه خود ، از خدمات منظم و تمیز کردن فیلتر اطمینان حاصل کنید. مخزن ریکاوری خالی و جاروبرقی را بعد از هر بار استفاده خالی کنید . کتابچه راهنمای تهیه شده با دستگاه را برای نگهداری و دستورالعمل های استفاده را دنبال کنید.

چگونه می توانم دستگاه مناسب را انتخاب کنم ؟

  1. اندازه مکانی که در آن دستگاه استفاده خواهد شد را مشخص کنید.
  2. انواع کف موجود در این مکان را مشخص کنید
  3. دستگاه هایی را انتخاب کنید که خدمات و گارانتی معتبر ارائه دهند

منبع : نظافت نیوز

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

ویتامین آ (A) و خواص آن چیست

خواندن مطلب بعدی ←

جاروبرقی صنعتی: راهنمای و اشنایی با آن

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *