نظافت محیط کار و تاثیر آن روی کارمندان

نظافت محیط کار و تاثیر آن روی کارمندان

نظافت محیط کار به معنی کارکنان شادتر و سالم تری است

نظافت محیط کار : وقتی مردم هر روز به محل کار خود می روند ، مانند خانه دوم آنها می شود. اگر آنها در یک دفتر کار می کنند ، بسیار محتمل است که آنها به خوبی در لباس یا لباس دیگر اداری لباس بپوشند. اگر آنها با هوشمندی برای کار ارائه می شوند ، به ظاهر خود افتخار می کنند ، مهم است که محیط اطراف آنها نیز به زیبایی ارائه شود.

نظافت محیط کار

مردم انتظار دارند در دفاتر کار کنند که مطابق استاندارد معینی باشد. بنابراین بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که تمیز کردن مطب ها به درستی انجام می شود.

افرادی که در دفتر کار خود کار می کنند و مقادیر زیادی از روز را در محل کار خود می گذرانند ، بدون شک در میز غذا می خورند و می نوشند در حقیقت کمتر از ۲۰ درصد از کارگران آمریکاییدر واقع یک استراحت مناسب در وقت ناهار دور شوید.

اگر و هنگامی که آنها پیاده روی می کنند ، این کار را در کفش های خود انجام می دهند (نه چیزی که در خانه اتفاق می افتد) ، اما تصور کنید که کفپوش چقدر کثیف است! آنها تمام روز را روی صفحه کلید و استفاده از تلفن خود می گذرانند. طی یک دوره زمانی ، این موارد به طور قابل توجهی کثیف می شوند. این فقط جاهایی است که می توانید ببینید. اگر این گرد و غبار زیاد در مکان هایی جمع می شود که می بینید در مورد مواردی که نمی توانید ببینید چیست؟

تأثیر کار در یک محیط کثیف چیست؟

نظافت محیط کار : اکنون ۲ مورد در اینجا باید مورد توجه قرار گیرد. در مرحله اول ، عنصر بهداشتی است که در مقاله دیگری با عنوان “میکروب ها در محل کار” با عمق بیشتری به آن نگاه می کنیم – اما به عنوان نمونه یک صفحه کلید اداری ۱۰۰ برابر بهداشتی از میز آشپزخانه کمتر است ! با توجه به هزینه های زیادی که برای کارکنان هزینه های بیماری های کارمندان وجود دارد ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما در یک محیط دلپذیر و بدون میکروب کار می کنند.

دوم اینکه با این همه سایش و پارگی چیزهای کثیفی به نظر می رسد. تصور کنید که یک کارمند جدید تلفنی را انتخاب کرده است که بارها و بارها توسط شخص دیگری مورد استفاده قرار گرفته و به گوش آنها می رسد! اگر می خواهید یک محل کار شاد و انگیزشی برای کارمندان خود فراهم کنید ، پس اطمینان از تمیز بودن شرایط کار در دفتر آنها ، جادار بودن و خوشایند بودن باعث می شود تا کارمندان شاد و پربازده تر شوند.

نظافت محیط کار :  پاکیزگی عمومی

مطب ها باید در پایان هر روز با تمیز کردن منظم عمیق تمیز شوند. نه فقط به این دلیل که شما کارمندانی را باید در نظر بگیرید بلکه بازدید کنندگان چه می گویند؟ اگر مشتریانی دارید که می توانند از محل شما دیدن کنند ، می خواهند جلوه مناسبی را ارائه دهند. تمیز کردن خوب در شب اطمینان حاصل خواهد کرد که تمام سطوح تمیز ، تمیز کردن هر فنجان ، بشقاب یا وسایل دیگر (هر دفتر به ماشین ظرفشویی نیاز دارد) و فرش و کفپوش از روز به روز تمیز و سنگینی از ترافیک سنگین است. در کنار این وظایف روزانه باید سطل های خالی ریخته شود و یک دفتر کار مرتب انجام شود.

نظافت گرد و غبار و تحریک کننده

نظافت محیط کار :  گرد و غبار را می توان در همه جا به خصوص در تمام گره ها و لنگه هایی که هر روز تمیز نمی شوند یافت می شود. این می تواند برای کسانی که از مشکلات تنفسی مانند آسم رنج می برند ، تحریک کننده باشد. مورد دیگری که باید در نظر بگیرید پرونده های کاغذی است.

اگر پرونده های کاغذی را در مطب نگه دارید ، مهم است که این فروشگاه های کاغذی مرتباً برای کنه های کاغذی چک شوند. کنه های کاغذی ، هنگامی که راه خود را به یک دفتر راه انداختند ، کار سختی است. در حال حاضر بسیاری از دفاتر برای دستیابی به سبزتر شدن در تلاشند بدون کاغذ حرکت کنند ، اما هنوز هم دفاتر موجود هستند که مقادیر عظیمی از پرونده های کاغذ ، فاکتورها و اسناد دیگر را ذخیره می کنند.

نظافت : گیاهان

نظافت محیط کار :  همچنین با داشتن محیطی تمیز همچنین گفته می شود که دفاتر دارای گیاهان باعث شادابی کارمندان می شوند. ظاهراً آنها هوا را تمیز می کنند! تصور می شود دفاتر مینیمالیستی باعث بدبختی کارمندان می شوند ، بنابراین باید اضافه شدن گیاهان و اشیاء دیگر در نظر گرفته شود.

استخدام نظافت کننده های حرفه ای

نظافت محیط کار :  تفاوت زیادی بین پاک کننده های خانگی و نظافت صنعتی وجود دارد. تجهیزات یکی از این تفاوت ها است. در حالی که پاک کننده های خانگی جاروبرقی ، چند بطری تمیز کننده و سایر تجهیزات محدود خواهند داشت ، یک پاک کننده نظافت صنعتی واقعی دارای ماشین آلات بسیار پیشرفته تری است که به آنها امکان می دهد تمیزکاری کامل تر و عمیق تری داشته باشند.

این تجهیزات بدان معنی است که آنها می توانند زمین بیشتری و در زمان کمتری را پوشش دهند اما بیشتر از آن تجربه ای است که آنها به ارمغان می آورند. یک پاک کننده نظافت صنعتی خوب تأثیر دفاتر کثیف بر سلامت و رفاه کارمندان خود را می داند و زمینه های اصلی تمرکز را می داند. آنها نه تنها کلیه مکانهای واضح را که می بینید ، تمیز می کنند ، بلکه مکانهایی را که نمی توانید مشاهده کنید از تضمین نگه داشتن دفاتر شما به استانداردی که همه را در محیط کار خوشحال می کند ، تمیز می کنند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

انواع دستگاه های نظافت صنعتی مناسب کف

خواندن مطلب بعدی ←

نماد پرنده فنگ شوی برای جذب موفقیت و ثروت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *