۹ عامل اصلی که باید هنگام انتخاب یک شرکت نظافتی در نظر بگیرید

در ابتدا ما در این مقاله سعی کردیم راهنمای جامع وخوبی رو در اختیار شما قرار بردیم تا بتوانید با انتخاب یه شرکت موفقیت را در زمینه کسب و کار خود بیاورید در این مقاله ما ۹ عامل اصلی که باید هنگام انتخاب یک شرکت نظافتی در نظر بگیرید پس در ادامه با ما همراه باشید .

ما در این مقاله چه چیز های را فرا میگیریم .

منابع

تجربه و آموزش

گواهینامه ها 

بیمه

دسترسی

مسئولیت

مواد شوینده کم خطر

برنامه ها و برنامه های قابل برنامه ریزی

ایمنی

وسایل و تجهیزات

 

منابع.

از شرکتهای نظافت بخواهید تا مراجعی را برای شما ارائه دهند که می توانند کیفیت خدمات خود را تضمین کنند. بسیاری از توصیه های کتبی را از مشتریان خود در پرونده نگه می دارند.

تجربه و آموزش. 

تجربه بسیار مهم است ، اما هنگامی که از آموزش های خاص و مداوم استفاده کنید ، بسیار بهتر است. اطلاعاتی در مورد کارآموزان تمیزکننده دریافت کنید ، چه کسی آنها را آموزش می دهد ، و اینکه چقدر آموزش آنها تازه و به روز می شود.

گواهینامه ها

 استاندارد مدیریت صنعت تمیز کردن (CIVlS) ، سازگاری با ایمنی و بهداشت حرفه ای – اینها مواردی است که می تواند از شما و شرکت شما محافظت کند و در برخی موارد نیز پول قابل توجهی را پس انداز می کند. لیستی از کلیه گواهینامه های مربوط به شغل خود را بخواهید.

بیمه

 اطمینان حاصل کنید که هر شرکت تمیز کننده تجاری که فکر می کنید برای امنیت شما ، شرکت و تأسیسات شما کاملاً بیمه شده است.

از نیروی نظافتی بخواهید که اگر بیماری یا مشکل سلامتی خاصی دارد، آن را با شما در میان بگذارد و یا اگر دارویی مصرف می‌کند، هر بار که به منزل شما می‌آید آن را به همراه داشته باشد. برای اطمینان بیشتر می‌توانید از او بخواهید در برگه‌ای این‌ها را نوشته، آن را امضا کند و آن برگه را نزد خود نگه دارید تا اگر اتفاقی افتاد به دردسر نیافتید.

و حتما از انها برگه بیمه را یا در قرارداد ان را ذکر کنند بسیار مهم .

دسترسی.

 از برنامه تمیزکننده خود در مورد زمان خاموشی بپرسید. آیا آنها وجود دارند؟ خط مشی آنها در مورد درخواستهای اضطراری یا مواردی که در خارج از ساعات کار منظم بوجود می آیند چیست؟ نمونه هایی از زندگی واقعی را در مورد نحوه دستیابی مشتریان خاص به دست آورید.

 

مسئولیت

دریابید که چگونه پاک کننده میزان موفقیت آنها را در سایت شغلی شما سنجیده و پیگیری می کند. چگونه بازخورد ارائه می دهید و با آنها چه می کنید؟ آیا روال شکایت رسمی وجود دارد؟ آیا آنها می توانند ابزار و اطمینان را بدهند در صورت اتفاق مسئولیت را به عهده بگیرند ؟

مواد شوینده کم خطر

قبلاً شرکت ها نظافت را با مواد شویند خطر ناک انجام میدادند و و همچنان انجام میدهند  ، اما اکنون این مسئله بزرگ خیلی مهم است ،. دریابید که پاک کننده ها از کدام نوع هستند ، فرآیندها و گواهینامه هایی است و آیا آنها می توانند به شما اثبات کنند ؟ انواع گواهینامه های سبز را که به شما در رسیدن به اهداف زیست محیطی شما کمک می کند ، دریافت کنند.

برنامه ها و برنامه های قابل برنامه ریزی. 

به یک برنامه تمیزکاری که خیلی زیاد یا نه به اندازه کافی برای تأسیسات شما تأمین می شود ، وارد شوید. از شرکت های نظافتی سؤال کنید که آیا آنها چه نوع خدمات اضافی را ارائه می دهند  .

ایمنی

 اطمینان حاصل کنید که هر شرکتی که با آن کار می کنید مطابق با قوانین OSHA است ، لباس و یا نشان هایی را فراهم می کند تا کارکنان آنها به راحتی قابل تشخیص باشند ، مراحل محافظت از سوابق محرمانه و قفل نگه داشتن درب ها را ایجاد کرده است ، و در غیر این صورت باعث از بین رفتن حفظ حریم کارمندان ، مشتریان خواهد شد. ،
9 عامل اصلی که باید هنگام انتخاب یک شرکت نظافتی در نظر بگیرید

وسایل و تجهیزات. 

در مورد محصولات و تجهیزاتی که شرکت نظافت از آنها استفاده می کند سؤال کنید. آیا آنها سازگار با محیط زیست هستند؟ آیا آنها محلی خریداری می کنند؟ کیفیت محصولات و تجهیزات آنها چیست؟ هزینه آنها برای منابع چقدر است و آیا آنها به طور فعال به دنبال راه های صرفه جویی هستند؟

در  در پایان نکته ای که خیلی مهم میباشد در ضورتی میخواهید فرزندان خودرا در خانه تنها بگذارید شما با این کار مسئولیت بزرگی را بر گردن نظافتچی قرار می‌دهید. بنابراین ممکن است یا کارهای خانه‌تان درست پیش نرود و یا برای فرزندتان اتفاقی بیفتد پس در ان زمان حتما کودک خود را به پرستاران مخصوص کودک بسپارید .

در صورتی که وسایل قیمتی در منزل خود نگه میدارید ان ها را در جای امن قرار دهید (با این کار هم خیال خودتان راحت است هم شرکت نظافتی )

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه انتخاب شرکت نظافت صنعتی و جاروهای خیابانی

خواندن مطلب بعدی ←

فواید و چگونگی مصرف ویتامین سی (C)

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *