۹ ایده برای نظم دادن کابینت اشپزخانه سبک در خانه

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

چه در حال برنامه‌ریزی یک رنو باشید یا یک کابینت آشپزخانه درهم ریخته، این راه‌حل‌های ذخیره‌سازی به سخت‌ترین مطالعه در خانه نظم می‌دهند.

۰۱ تکرارقفسه های قفسه راهی عالی برای دو برابر کردن ظرفیت ذخیره سازی در کابینت آشپزخانه یا کابینت اشپزخانهها با حداقل سرمایه گذاری هستند. چه کسی به فضای ذخیره سازی بیشتری نیاز ندارد؟

صفر

۰۲ جزیره شناور نظم دادن کابینت اشپزخانهبیایید با آن روبرو شویم، برخی از آشپزخانه ها برای یک جزیره بسیار کوچک هستند. راه حل عالی: یکی را روی چرخ ها قرار دهید! چرخ‌های باکیفیت به شما این امکان را می‌دهند که در صورت عدم استفاده، یک جزیره کوچک را به دیوار فشار دهید تا جریان در اتاق دائماً مختل نشود. برای بشقاب های زیبا و سبدهای بافته شده، یکی را با فضای باز انتخاب کنید. این جزیره دارای بخش عمودی هوشمند برای برش تخته است. امکان ساخت کانتر مخصوص جزیره را در نظر بگیرید: بلوک قصابی را انتخاب کنید یا برای نانواها، سنگ مرمر را انتخاب کنید. برای داشتن ظاهری هماهنگ، از همان سطح پیشخوانی که در جاهای دیگر آشپزخانه استفاده می شود استفاده کنید.

صفر

۰۳ جلد را تا کنید

اگر گلدان هایتان را مرتب کنید، درد جستجوی درب مناسب را می دانید. این محلول DIY فضای کمتری را نسبت به نگهدارنده های درب استاندارد اشغال می کند. در را بیرون بیاورید و روی زمین بگذارید. روکش ها را اندازه بگیرید، سپس نوارهای وینیل محکم را از طول برش دهید و با پیچ و مهره به اندازه مناسب با عمق و متریال درب ببندید.

صفر

عکس از live4media

04 گم شده و پیدا شد

به دنبال فضایی باشید که در غیر این صورت هدر می رود، مانند قسمت بالای کابینت ها و فضای داخلی درها. یک راه حل ساده اما هوشمند این است که یک قفسه ادویه آماده را به داخل در کابینت اشپزخانه وصل کنید. نکته: ادویه جات مورد استفاده را در ارتفاع ایده آل نگهداری کنید تا بتوانید به راحتی آنچه را که نیاز دارید بردارید. فراموش نکنید که یک مدل جامد را انتخاب کنید یا آن را به سفارش نجار سفارش دهید تا ظروف هنگام باز و بسته کردن در در جای خود باقی بمانند.

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

۰۵ خارج از دید نظم دادن کابینت اشپزخانهاگر خانه ای با پلان باز دارید که آشپزخانه از اتاق نشیمن قابل مشاهده است، یک ترفند عالی برای دور نگه داشتن چیزها (و در نتیجه دور از ذهن) این است که قفسه های باز و سایر فضای ذخیره سازی را پشت درهای کشویی بزرگ پنهان کنید. این نه تنها چیزها را مرتب و در دسترس نگه می دارد، بلکه فضای باز را از یک منطقه کار به یک منطقه آرامش بخش بدون درهم ریختگی تبدیل می کند.

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

۰۶ پارکینگ ممتاز گاراژ لوازم کلاسیک به لطف یک درب زیبا از فولاد ضد زنگ، به روز رسانی شیک دریافت می کند. این گاراژ شخصی‌شده برای صبحانه مجهز است: در را بپیچید، قفسه را بیرون بیاورید، نان خود را در قفسه افرای بیرون‌کش ببرید و در توستر بیندازید. برخیز و بدرخش!

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

۰۷ ۳-B-1

آلوده ترین قسمت های خانه را شناسایی کنیم؟

پشت کشوی شماره یک چیست؟ کشو دیگر و یکی دیگر! برای یک آشپزخانه مدرن ظریف، وقتی صحبت از اجزای جداگانه به میان می‌آید، کمتر است. مخفی کردن چندین کشو یا قفسه در یک جزء، به هم ریختگی بصری اتاق را کاهش می دهد. برای حداکثر ذخیره سازی و باز و بسته شدن صاف، کشوهایی با پسوند کامل با مکانیزم های بسته شدن خودکار انتخاب کنید. نکته: اقلام پرکاربرد مانند کارد و چنگال را در کشوهای در نگهداری نکنید – این فضاها را برای ظروف نقره یا ملافه های مخصوص نگهداری کنید.

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

۰۸ کمک در حال اجراما عاشق راه حل های مبتکرانه برای نگهداری وسایل کوچک هستیم! این قفسه پاپ آپ دارای سیستم پشتیبانی فنری قوی است که از محل مخفی خود سر می خورد و کمی تا ارتفاع پیشخوان بالا می رود. نکته: برای استفاده بسیار آسان یک پریز برق در کابینت نصب کنید.

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

۰۹ اجازه دهیددوره و زمانه عوض شده. وقتی صحبت از ضایعات آشپزخانه به میان می‌آید، باید بتوانیم از منبع آنها را مرتب کنیم. یک کشوی بزرگ در نزدیکی سینک (برای خرد کردن و تمیز کردن راحت‌تر) به چندین سطل مجهز کنید تا بتوانید کمپوست، زباله‌های قابل بازیافت و زباله‌ها را در یک مکان مرتب کنید. یک سازنده کابینت خوب یا شرکت کابینت آشپزخانه را برای مدرن کردن آشپزخانه موجود خود استخدام کنید – از این سرمایه گذاری پشیمان نخواهید شد. سخت افزارهای پیشرفته و ظروف محکم و با قابلیت بلند کردن آسان را انتخاب کنید که به اندازه کافی بزرگ باشند که اغلب خالی نشوند. باهوش!

۶ چیزهایی که شما از کمپینگ زمستانی می آموزید

صفر

شکاف های عکاسی فضای داخلی

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]

Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

تجهیزات نظافت صنعتی چیست

خواندن مطلب بعدی ←

طرز تهیه کروسان عسلی با گاناش با شکلات شیری تمشک، گل‌های باغچه و گیاهان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *