۶ چیزهایی که شما از کمپینگ زمستانی می آموزید

کمپینگ زمستانی چیست

 چیزهایی که شما از کمپینگ زمستانی می آموزید

وقتی در بیرون از هوا سرد است ، بیشتر افراد تصمیم می گیرند با یک فنجان داغ چیزی روی مبل خز شوند و فیلم تماشا کنند یا کتاب بخوانند. با این حال ، افراد ماجراجوئی هستند که جرات می کنند در زمستان به کمپینگ بروند. چرا کسی چنین کاری را انجام می داد؟ خوب ، دلایلی برای کمپینگ در زمستان وجود دارد : خود را به چالش بکشید ، از ماهیگیری در یخ لذت ببرید و از سکوت ناب لذت ببرید.

در حالی که کمپینگ تابستانی افراد و اشکالات زیادی را به خود جلب می کند ، که معمولاً حیوانات وحشی را مانع می شود. با این حال ، در زمستان ، هیچ اشکالی وجود ندارد ، که یک امتیاز بزرگ است و جمعیت زیادی برای ترک آشفتگی در اطراف وجود ندارد. و بعد ، مناظر وجود دارد: همه سفید!
کمپینگ زمستانی قطعاً برای همه افراد نیست و تجربیات جدید زیادی را برای کسانی که جرات انجام این کار را دارند فراهم می کند. همچنین بسیاری از دروس زندگی را ارائه می دهد ، برخی خنده دار ، برخی واقع بینانه تر.

۱. خواهید دید که یک صبح واقعاً بد به نظر می رسد

اگر فکر کردید صبحها بد نیست ، پس باید صبحگاهی را در هنگام کمپینگ در زمستان تجربه کنید. در حالی که از خواب بیدار شدن در طبیعت به هیچ وجه بد نیست ، خارج شدن از کیسه خواب گرم و تلاش برای عملکرد در سرما قطعاً یک چالش است. با این حال ، بعد از اینکه شما توانستید آتش را برافروخته و بروید و قهوه خود را گرم کنید ، به خودتان اعتماد به نفس و افتخار خواهید کرد.

۲. همچنین می آموزید که قدرت مالی شما محدود است

کمپینگ زمستانی از تجهیزات مخصوص کمپینگ در هوای سرد درخواست می کند که مخصوصاً برای گرم نگه داشتن شما طراحی شده است. اما این همچنین بدان معنی است که تمام آن دسته از کیسه های خواب ، پدهای خواب ، لباس گرم اضافی و بقیه دنده ها گران تر از تجهیزات کمپینگ معمولی هستند. که به شما یادآوری می کند قدرت مالی شما محدود است.

۳. یاد می گیرید که از غذا بیشتر قدردانی کنید

بعد از گذشت یک روز در سرما ، همراه با برف ، چیزی بهتر از یک وعده غذایی مغذی نیست. کمپینگ در زمستان باعث می شود که شما از غذا بیشتر قدردانی کنید و همچنین به شما نشان می دهد که چرا انسان برای خوردن انواع غذاها منظور می شود.

۴- می آموزید که سرما واقعاً شما را نزدیکتر می کند

هنگامی که شما در اردوگاه های زمستانی هستید ، نیازی به عاشق کسی نیستید تا او را در آغوش بگیرید: فکر ساده برای تهیه اسنوبله با کسی بسیار جذاب می شود. البته ، شما همچنین می توانید از مزایا و میانبرها استفاده کنید هم برای علاقه عاشقانه و هم برای گرمی.

۵- می آموزید که شکست ناپذیر هستید

این مهمترین چیزی است که هنگام کمپ کردن در فصل سرما یاد خواهید گرفت. اگر اردو زدن در تابستان نسیم است ، کمپینگ زمستانی یک چالش است. چندین اشتباه ممکن است بین یک تجربه لذت بخش و یک پایان در سرمازدگی تفاوت ایجاد کند. همانطور که سعی می کنید در طول روز با غلبه بر طوفان زمستان ، آن را بسازید ، خواهید دید که چقدر شکننده هستید. طبیعت به شما نشان خواهد داد که نبرد نهایی ، نبرد برای زندگی ، برای انسانها آسان است. زیرا انسانها شکست ناپذیر نیستند!

۶. همچنین می بینید که واقعاً مردم از چه چیزی ساخته شده اند

سرما شخصیت فرد را تغییر می دهد و فرد واقعی را بیرون می آورد. در حالی که دوستان شما برای گرم کردن به دور پرش خنده دار به نظر می رسند ، بزودی خواهید فهمید که آنها از چه چیزی ساخته شده اند . وقتی هوا سرد است و شرایط سخت است ، ممکن است دریابید که دوستانتان آنطور که فکر می کردید دوستانه نیستند. و این بار نه از آنچه می گویند ، بلکه از آنچه انجام می دهند نیست.
همه در یک ، اردو زدن در زمستان برای همه نیست ، زیرا توانایی های شما را آزمایش می کند. اگر چالش خود را برطرف کنید ، چیزهای جالب و مفیدی را خواهید آموخت ، هم در مورد شما و هم در مورد افرادی که به شما در این ماجراجویی می پیوندند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

امکان تولید انبوه واکسن کرونا در روسیه در پاییز امسال

خواندن مطلب بعدی ←

وزیر بهداشت: خبرخوش درباره واکسن کرونا ایرانی در راه است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *