۶ ایده برای رنگ و الگو برای اتاق خود


آیا می خواهید اتاق خود را بیدار کنید؟ همه می دانند که یک لایه رنگ ساده ترین راه برای بهبود فضای داخلی است. الگویی را اضافه کنید – از بلوک های ساده رنگی به الگوهای پیچیده – به انتخابی که شامل یک ضربه خلاقانه و شخصی باشد.

۱٫ بلوک رنگی

صفر

عکس: بهر

این روش (همچنین مسدود کردن رنگ نیز نامیده می شود) شامل نقاشی اشکال در اندازه های مختلف برای تأکید بر ویژگی معماری مانند شومینه یا تعریف یک منطقه یا مبلمان خاص مانند تختخواب است. برای یک رویکرد ساده ، یک مربع بزرگ پشت صندلی راحتی که می خواهید به آن توجه کنید ، بکشید. برای کلاس پیشرفته ، سعی کنید چندین بلوک در رنگ های مختلف ترسیم کنید تا فضا ساختار بگیرد.

چگونگی کار: با ایجاد طرحی در مقیاس بزرگ از طرح کاغذ خود شروع کنید. در صورت لزوم تنظیم کنید. سپس طرح خود را با استفاده از نوار نقاب منتقل کنید تا قسمتهایی را که باید نقاشی شوند ، ترسیم کنید. یک غلتک با کیفیت و یک برس کوچک بهترین دوستان شما خواهند بود ، و نوار اطمینان می دهد که شما یک طراحی تمیز را انجام می دهید.

۲٫ اثر محو شدن

صفر

عکس: آنی اسلون

دستیابی به آن راحت تر از آن است که به نظر می رسد ، تأثیر رنگ گرادیان که به آن ombre نیز گفته می شود ، روشی منحصر به فرد برای پوشاندن دیوار و ایجاد روحیه ای نرم و عاشقانه به اتاق است. برای داشتن ظاهری مدرن تر ، از بالا به پایین یا حتی از چپ به راست محو شوید. همچنین می توان از این روش برای افزودن شخصیت به مبلمان چوبی ، مانند کشو یا صندلی کناری استفاده کرد.

چگونگی کار: روش های زیادی برای دستیابی به این اثر وجود دارد. یک روش این است که آن را روی لایه پایه بچرخانید و بگذارید خشک شود. سه قسمت مساوی را با یک خط مداد سبک علامت گذاری کنید. در وسط به سایه تیره ای بپیچید ، سپس در حالی که مرطوب است ، با استفاده از یک قلم مو لبه را با قسمت روشن تر مخلوط کنید. این کار را با تیره ترین رنگ در بالا تکرار کنید. روش خود را ابتدا روی تخته سه لا آزمایش کنید.

۳٫ مناطق رنگی

صفر

عکس: بنجامین مور

از رنگ برای تعریف مناطق به عنوان مکان های خواب و بازی در مهد کودک استفاده کنید. کاربرد بیشتر این تکنیک نقاشی پشت قفسه کتاب یا ویترین با رنگی واضح است که باعث پیدایش عناصر نمایشگر می شود. مارتین توستین-فوخس ، مدیر ارشد بازاریابی در سیکو ، می گوید: “این یک لمس بازی را اضافه می کند.” “رنگی را انتخاب کنید که از قبل در اتاق باشد ، چه روی بالش ، آثار هنری ، فرش یا سایر عناصر دکور ، برای ایجاد یک کل منسجم.”

چگونگی کار: هنگام نقاشی پشت قفسه کتاب ، در زمان صرفه جویی کنید و با برداشتن درب پشت جلد (اگر می توانید) نتیجه بهتری بگیرید. آن را روی زمین قرار داده و با غلتک رنگ کنید. اجازه دهید خشک شود و سپس دوباره نصب کنید. کار آسان!

۴٫ دو تن

صفر

عکس: آنی اسلون

با یا بدون لاک ، رنگ آمیزی یک دیوار در دو رنگ می تواند چشمگیر باشد. یک رنگ انتخاب کنید و از یک لحن روشن در بالای دیوار و یک لحن خنثی در پایین استفاده کنید ، یا یک لحن روشن در بالا و یک لحن تیره در پایین امتحان کنید. بسته به اثر مورد نظر ، می توان دیوار را به طور مساوی تقسیم کرد یا نه.

چگونگی کار: هنگام استفاده از بیش از یک رنگ در یک اتاق ، مارتین توستین-فوخس پیشنهاد می کند سایه هایی را انتخاب کنید که حال و هوای شما را ایجاد می کند. به عنوان مثال ، در فضایی که به لذت و آرامش اختصاص داده شده است ، می توانید رنگ روشن را به عنوان لهجه انتخاب کنید ، اما با استفاده از سایه پایه آرامش بخش تر تعادل خود را حفظ کنید.

۵٫ مدل های هندسی

صفر

عکس: Gap Interiors

الگوهای هندسی قوی می توانند فضای اتاق را تحریک کنند. شورون های کلاسیک را در کنار یک جزیره آشپزخانه ، نوارهای گرافیکی در حمام یا خطوط مورب نامنظم در اتاق بازی را تصور کنید.

چگونگی کار: شارون گراچ ، کارشناس رنگ و طراحی در بنجامین مور ، توصیه می کند: “برای جلوگیری از لکه گیری ، به ویژه هنگام ساخت خطوط یا مربع ، ابتدا یک لایه پایه نازک به نوار نقاب بزنید ، سپس بگذارید تا خشک شود.” “این روش منطقه را مهر و موم می کند و از تمیز بودن نوار رنگی اطمینان حاصل می کند.” شارون نوار پوششی FrogTape را برای نتایج بی عیب و نقص توصیه می کند.

۶٫ الگوهای مدل شده

صفر

عکس: آنی اسلون

از تکنیک های الگو می توان به روش های مختلفی در سراسر خانه استفاده کرد. تصور کنید از کاشی و سرامیک در حمام تقلید می کنید ، نقوش حیوانات جذاب را به اتاق کودک اضافه می کنید یا نقاشی دیواری تسکین دهنده ای با برگهای بزرگ در اتاق نشیمن ایجاد می کنید.

چگونگی کار: قبل از شروع به دیوار ، الگوها را با رنگ روی تخته سه لا تمرین کنید. بسیار مهم است که از همان مقدار رنگ استفاده کنید و مقدار زیادی از آن نباشد ، در غیر این صورت به زیر الگو نفوذ کرده و لکه ایجاد می کند. شما می توانید یک تفنگ اسپری را برای استفاده یکنواخت امتحان کنید. بخاطر داشته باشید که استفاده از جای شستشو می تواند تمیز کردن دیوارها را دشوارتر کند.

پروژه های آسان طراحی خانه

  • دیوارها را سفید و رنگ سقف را رنگ کنید.
  • با رنگ آمیزی دیوارها ، سقف ها و پنجره ها در همان سایه مات ، فضای سنتی را مدرن کنید.
  • دیوارها را با یک ریل تصویری با رنگ متضاد تزئین کنید.
  • کف چوب سخت را رنگ کنید.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *