۵ نکته برای ترکیب نوستالژی و ظرافت مدرن در دکوراسیون تعطیلات شما

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

طراح پتی ویلسون عشق خود به تزئینات کریسمس را به رویکرد جادویی مادرش نسبت به تعطیلات نسبت می دهد. بنابراین امسال، با وجود پسران کانر و لوگان برای تعطیلات، زمان خوبی برای جشن گرفتن این فصل به شیوه ای خاص به نظر می رسید. در قسمت‌های رسمی‌تر خانه پتی، مانند اتاق غذاخوری، او ظاهری کلاسیک و زیبا را برای پذیرایی از دوستان و خانواده برای نوشیدنی و شام انتخاب کرد. اما برای آشپزخانه و اتاق خانواده، با تأثیرات مدرن و اواسط قرن خود، حال و هوای آرام‌تری دارد. اما در سرتاسر خانه او، ارتباط با خانواده – خدماتی که عاشقانه از مادر به دختر منتقل می شود، زیور آلات آشنا از دوران کودکی – چیزی است که همه اینها را گرد هم می آورد.

نکته شماره ۱

کلاسیک تعطیلات فضای سبز تازه خانه را پر از عطر و حس شگفت انگیز فراوانی می کند. گلدسته سرسبز بالای شومینه با برگ های ماگنولیا، مخروط های کاج، زغال اخته و روبان ابریشمی عاج قدیمی تزئین شده است. یک مرکز گل زیبا و درختی که با زیور آلات سبز، سبز و طلایی آراسته شده است، حال و هوای بی انتها را به شما اضافه می کند.

نکته شماره ۲

کریسمس گذشته پتی ویلسون طراح می گوید که خاطرات به اندازه هر جزئیاتی در هنگام تزئین برای تعطیلات مهم هستند. چینی زیبای مادرش در میز تعطیلات خود پتی در مرکز صحنه قرار می گیرد. شمعدان ها و ظروف برنجی زیبا با قاب های طلایی مکمل شارژرهای طلایی مادرش هستند که همیشه خاطرات شام کریسمس دوران کودکی را تداعی می کنند.

صفر

 

عکاسی توسط مایک چازکی

طرح، پتی ویلسون، طراحی پتی ویلسون. رنگ آمیزی، Flint AF-560 (دیوار شومینه)، White Down OC-131 (پانل و فرورفتگی)، بنجامین مور. فرزند پسر بوفه (تعمیر شده توسط پتی)، دختر میلیونر. شمعدان، لامپ، عتیقه در ۴۸. مجسمه شاخه، گارلند، گل، طلا شمع، مرکزی، بوتیک شکوفه. فرش منطقه، فرش و کفپوش اسکندر. مجموعه کمبریج لوستر، نورپردازی هینکلی

نکته شماره ۳

البته لباس پوشیدن اگرچه رنگ ظریف است، اما نقشی کلیدی در دکوراسیون اتاق های تعطیلات خانوادگی دارد. پتی می‌گوید: «من همیشه دوست دارم سه رنگ را انتخاب کنم و در طول دکوراسیون به آن‌ها بچسبم. رنگ‌های طلایی، نقره‌ای و چوب طبیعی در اینجا وجود دارد که در مخروط‌های کاج، چهارپایه چرمی، روکش‌های دنج و حتی رنگ‌های «چوبی» دستگاه ضبط قدیمی دیده می‌شود.

نکته شماره ۴

زمان خانواده بخشی از آنچه که اتاق خانواده را بسیار دلپذیر می کند – به خصوص در لباس خواب در صبح بزرگ! – این است که دکوراسیون تعطیلات او عمداً کم رنگ نگه داشته می شود: یک گلدسته ساده بالای آینه و یک درخت تزئین شده با ستاره های قدیمی، توپ های شیشه ای و مخروط های کاج. تنظیم کم‌کلید باعث می‌شود خانواده به سادگی از همراهی یکدیگر لذت ببرند.

صفر

 

عکاسی توسط مایک چازکی

شخصی شده صندلی لهجه; فرش لولوی محوطه فرش؛ طراحی پتی ویلسون من می اندازم هوم سنس. چرم عثمانی، دکور طاقچه. برنج کاسه (با فضای سبز)، بوتیک شکوفه. رنگ دیوار، نفس باد OC-24، بنجامین مور.

تارت گوجه فرنگی…

نکته شماره ۵

کمتر، بیشتر است آشپزخانه با مجموعه غذاخوری دانمارکی و دیوارهای غنی و سبز یخی، تأثیرات اواسط قرن را نشان می‌دهد. عناصر تزیینی با همان حس کم‌رنگ – شمع‌های نوک تیز دانمارکی در نگهدارنده‌های ساده، ظروف غذاخوری سفید تمیز – به خوبی در این محیط کار می‌کنند، لهجه‌های عالی برای یک مرکز غنی اما منسجم که با چوب دارچین، پرتقال و انواع توت‌ها تزئین شده است.

صفر

 

عکاسی توسط مایک چازکی

آویز، نورپردازی هینکلی هنر، طراحی پتی ویلسون قسمت مرکزی، بوتیک شکوفه. رنگ دیوار، در باغ CSP 805، بنجامین مور.

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

روش های هوشمندانه برای سازماندهی آپارتمان کوچک شما

خواندن مطلب بعدی ←

محصولات پلیمری و شرکت ایلیا های تک: آشنایی با انواع محصولات و کاربردهای آنها

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *