۲۰ایده برای دکوراسیون به سبک قدیمی

۱۱[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

۲۰ ایده برای دکوراسیون به سبک قدیمی 

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

طرح، طراحی شده توسط Jean Stéphane Beauchamp. مبل، صندلی راحتی، میز قهوه، روشه بوبوآ. فرزند پسر میز کناری، Ambienti Design. آویز، &سنت. نور دیوار، لامبرت و فیلس. بالش، ژان استفان
Beauchamp (طراحی)؛ Qui Dort Dîne (خیاطی). پرتاب، پرده، Qui Dort Dîne. شارژ، H. Lalonde & Frère. هنر دیوار، ملانی آرکاند. رنگ، Iceberg 2122-50 (دیوارها)، Oxford White CC-30 (پوشش)، Benjamin Moore; خاکستری پارما (سقف)، فارو و توپ.

 

تریپلکس زیبای ۱۹۱۵ در محله شیک فلات مونترال در مرکز شهر مونترال مزایای واقعاً شگفت انگیزی داشت – سقف های بلند، نور زیاد، سبک زیادی از آن دوران – اما به گفته طراح Jean-Stephane Boshan، کار وجود داشت. انجام شده. او می گوید: «بسیاری از قرنیزها و تزئینات اولیه هنوز وجود داشت، اما متأسفانه برخی از آنها خراب بود. بنابراین ما سعی کردیم تا حد امکان عناصر بیشتری را حفظ کنیم و سپس بقیه را دقیقاً بازتولید کنیم. بازسازی اتاق های بزرگ برای کارکرد بهتر برای زوج های مدرن نیز کلیدی بود. ژان استفان می‌گوید بزرگ‌ترین تغییر، تغییر آشپزخانه و اتاق غذاخوری بود که به هر دو اتاق جان تازه‌ای بخشید. اما Pièce de Résistance باز بودن مشتریان برای ترکیب ترکیبی از مبلمان سنتی و مدرن با دقت انتخاب شده با رویکردی آزاد به رنگ ها بود. نتیجه: یک فضای داخلی راحت و هنری که ادای احترام به گذشته است، اما با جذابیتی سرسبز که کاملاً متعلق به قرن بیست و یکم است.

۲۰ ایده برای دکوراسیون : فقط نفس بکش

بسیاری از آپارتمان ها در مونترال دارای یک اتاق نشیمن دوم و کوچکتر در خارج از اتاق اصلی هستند که اهداف مختلفی را دنبال می کند: در اینجا به عنوان یک فضای بار و فضای تنفس اضافی کار می کند. درهای شیشه ای رنگ آمیزی شده روی کنسول، یادآور سطوح حکاکی شده عقیق ژان استفان است. او که همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش علاقه است، از یک پایه قرمز روشن به عنوان پایه ای قابل توجه برای یک فیلودندرون بزرگ استفاده می کند.

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

BKAND، چراغ رومیزی، Ambienti Design. آینه، رنگ بژ. آویز، &سنت. BUG ART، گلدان، جامیس آسز. هنر روی دیوار، ملانی آرکاند.

آشپزخانه شیک

به عنوان یک اتاق غذاخوری، دور از عمل و اندازه اشتباه بود. به عنوان یک آشپزخانه (در پالت آبی، از دریای عمیق تا آبی روشن برای جزیره جدید)، این اندازه و شکل عالی برای مشتریانی است که عاشق آشپزی هستند. کابینت داخلی چینی اصلی با افزودن کشوهایی در زیر، ابزار جدیدی را به دست می آورد. گوشه ای که زمانی تلف شده بود به مکانی شیرین برای یک ضیافت کوچک مشرف به باغ تبدیل می شود.

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

 

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

کمد لباس، Luxart Ébénisterie. کاشی کف، کاشی، شماره، سراگرس. صندلی، Ambienti Design. شیر آب، سینک، باتیمات. آویز، نورپردازی، لامپ های تنگستن Créatifs. نبرد، Oxford White CC-30 (روکش، پایین دیوارها)، Noir de Vigne 2128-20 (بالای دیوارها)، Benjamin Moore; پارما خاکستری، سقف، فارو و توپ.

بهشت، نور

آشپزخانه که به اتاق ناهارخوری تبدیل شده است، یک کمد قدیمی زیبا را حفظ کرده است (متاسفانه تنها یکی از آشپزخانه های اصلی که حفظ شده است) که ژان استفان با پوشش جدیدی از رنگ اخرایی آن را درمان کرده است. داخلش فضای زیادی هست مجموعه‌ای از بشقاب‌های زیبا و «زمزمه‌های» پرندگانی که از دیوار کناری با رنگ آمیزی آمبره به سمت بالا پرواز می‌کنند، به عنوان تزئین عمل می‌کنند. لمس طلایی در صندلی های ناهار خوری در هر انتهای میز و وسایل روشنایی به درخشش می افزاید.

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

 

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

جدول، کاستلا. روکش شده صندلی، Ambienti Design. صندلی راحتی (در هر انتهای جدول)، Kartell. آویز، طراحی شده توسط Jean Stéphane Beauchamp. چینی (روی دیوارها)، ۳ Femmes و ۱ Coussin. مصرف، دستمال، Qui Dort Dîne. شارژ، H. Lalonde & Frère. نبرد، Oxford White CC-30 (دیوارها)، Blue Lantern 1620 (سقف)، Gold Sublime 2152-30 (کابینت دیواری)، Benjamin Moore.

بازی رنگ

همراه با دیوارهای بادمجانی غنی، مجموعه ای از روتختی های مخمل خواب دار بافت دار در رنگ های آبی، زرد، طلایی و سفید و سبز
روتختی باعث می شود اتاق خواب شبیه پیله شود. آثار ملانی آرکاند (مورد علاقه ژان استفان) که آثارش در تمام آپارتمان ظاهر می شود، به روحیه آرام می افزاید.

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

بستر، تامی باهاما. لباس خواب، Qui Dort Dîne. میز کمکی، Ambienti Design. شارژ، H. Lalonde & Frère. هنر روی دیوار، ملانی آرکاند. دیوار نبرد، پلت، فارو و توپ. چراغ رومیزی، رنگ بژ.

قدیمی جدید

از آنجایی که این اتاق گرد و غبار و همچنین وان اصلی است، دیوار شیشه ای با شیشه برجسته احساس جدایی بین قسمت سینک و بقیه حمام می دهد. کاشی‌های دیوار و کف کاملاً از مرز بین ظرافت مدرن و آنچه که در ابتدا اینجا بوده است عبور می‌کنند.

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

حمام، سینک، شیر آب، باتیمات. کاشی، سنتورا. میز کمکی، خط روزت. آینه، جا حوله ای، RH. دیوار، لامپ های تنگستن Créatifs. پارچه فروشی، طراحی Jean Stéphane Beauchamp; Qui Dort Dîne (خیاطی). نبرد، آبی ناپل ۲۰۵۷-۳۰ (سقف، دیوارها)، Oxford White CC-30 (پوشش)، بنجامین مور.

یه معجزه کوچولو

ژان استفان حمام دوم را از یکی از دو اتاق خواب کوچک جلوی آپارتمان حک کرد. او اعتراف می‌کند که اگرچه یکی از کوچک‌ترین اتاق‌ها است، اما ثابت شده است که این بزرگترین چالش به‌ویژه برای نصب‌کنندگان کاشی است. “هیچ جا گوشه مربعی وجود ندارد!” اما با چند ترفند توانستند آن را زیبا جلوه دهند.

صفر

۲۰ ایده برای دکوراسیون

۵ گیاه عالی برای دکوراسیون خانه

عکاسی، آنگوس مک ریچ

صفر

 

عکاسی، آنگوس مک ریچ

بیهودگی، راماچیری سولیگو. جرثقیل، باتیمات. آینه، RH. آویز، لامپ های تنگستن Créatifs. حوله، Qui Dort Dîne. نبرد، Black Panther 2125-10 (قسمت بالای دیوارها)، Oxford White CC-30 (پوشش)، Iceberg 2122-50 (سقف)، بنجامین مور.

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

چطور صندلی مناسب انتخاب کنیم

خواندن مطلب بعدی ←

تارت گوجه فرنگی سبک در خانه

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *