۱۵ ایده برای تولد کودکان

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

۱۵ ایده برای تولد کودکان در حالی که به فرزندتان تولد ۱ سالگی ممکن است کمی بیشتر از کلاه مهمانی و شکستن کیک درگیر باشد، این میزان باید زمانی که ۲ ساله شوید افزایش یابد. کوچولوی شما امسال نه تنها فعال تر و اجتماعی تر است، بلکه مجموعه لایک های منحصر به فرد خود را نیز ایجاد کرده است – سه چیز که یک مهمان افتخاری عالی را می سازد!

قبل از ارسال دعوت نامه برای روز بزرگ کودک نوپا، به این کودکان ۲ ساله مفید فکر کنید. نکات تولد.

سرو – به معنای واقعی کلمه – برای کودکان ۲ ساله

اگر چیزی هست بچه های جوان من به اتفاق آرا عاشق این تنقلات هستم، پس حتماً غذاهای ایمن و مغذی زیادی برای خوردن داشته باشید.

وی گفت: وقتی نوبت به تولد کودکان می رسد، والدین باید غذا را ساده، سالم و در دسترس کودکان نگه دارند. دینا تولیمالک کوپن گنجانده شده است! مناسبت ها در تگزاس «میوه‌های تکه‌شده، فنجان‌های ماست و غذاهای انگشتی مانند ناگت مرغ یا ساندویچ‌های کوچک PB&J همیشه خوب کار می‌کنند.»

مطمئن شوید که آیا هر یک از کودکان حاضر آلرژی غذایی دارند یا خیر، تا گزینه هایی برای آنها داشته باشید.

زمان مناسب است

به یاد داشته باشید که بیشتر کودکان ۲ ساله هنوز در خواب هستند، بنابراین هنگام برنامه ریزی یک مهمانی مراقب زمان خود باشید.

او گفت: «برای داشتن یک تجربه مطلوب برای همه، مهمانی باید برای ناهار، جایی بعد از چرت آنها برنامه ریزی شود. جردن استرینگ فلومالک جوردی و شرکت در جنوب کالیفرنیا

Stringfellow اشاره می کند که وقتی مهمانی خیلی نزدیک به چرت زدن است، مهمانان مهمانی – و همچنین پسر یا دختر تولد – ممکن است خواب آلود و بد خلق شوند.

مسئله زمانی دیگری که باید در نظر داشته باشید؟ توجه جلب می شود!

Stringfellow می گوید: “تولدهای دو سالگی باید کوتاه باشد، زیرا دوره توجه یک کودک کوچک کوتاه است: اوج های دو و نیم تا سه ساعته کافی است که باید شامل بازی رایگان، برخی فعالیت ها و یک کیک باشد.” .

آن را تعاملی نگه دارید

در حالی که کودکان ۲ ساله از دیدن همکلاسی ها و سایر افرادی که دوستشان دارند لذت خواهند برد، انتظار نداشته باشید که آنها سرگرم شوند – یا خیلی بی قرار باشند.

تولی می گوید: «در ۲ سالگی، تمرکز بر صنایع دستی هنوز کافی نیست، بنابراین سرگرمی های تعاملی معمولا بهترین گزینه است. هر چیزی که به میهمانان جذاب و منحصربه‌فرد می‌افزاید، مانند هنرمندان بادکنک‌زن، خانه‌های جهنده یا شخصیت‌های لباس، مطمئناً موفق خواهد بود.»

شما ایستگاه دارید

Stringfellow می‌گوید: «ایستگاه‌هایی که به کودکان اجازه می‌دهند با هم بازی کنند، عالی هستند، اما مطمئن شوید که یک عنصر برای هر کودک وجود دارد تا از بحران‌های سرزمینی جلوگیری شود. “علاوه بر این، هر بازی یا مرکز باید توسط حداقل دو بزرگسال اداره شود: یکی بازی را اجرا می کند و دیگری از کودکان مراقبت می کند تا آنها به نوبت باشند.”

آن را بسته نگه دارید

والدین کودکان خردسال می دانند که چگونه همیشه مراقب فرزندان خود باشند. با این وجود، مهم است که منطقه مهمانی محافظت شده و به خوبی محافظت شود، زیرا این گروه سنی همیشه در حال حرکت هستند.

“این که آیا شما حیوانات خانگی دارید جشن تولد یا با اجاره مکانی در داخل یا خارج از منزل، فضای خود را به خوبی تعریف کنید و مطمئن شوید که حداقل یکی از والدین برای مراقبت از فرزندان خود باقی مانده است. “کودکان خردسال دائما در حال حرکت هستند و فشار بر والدین میزبان برای حفظ امنیت همه کودکان بسیار زیاد است.”

آنچه را که فرزندتان دوست دارد انتخاب کنید و به آن پایبند باشید

چه کتاب، نمایش یا فعالیت مورد علاقه باشد، همه کودکان ۲ ساله چیز خاص خود را دارند – از آن استفاده کنید.

Stringfellow می گوید: «موضوعی را بر اساس آنچه بیش از همه تخیل فرزندتان را جذب می کند، انتخاب کنید. “سپس این موضوع را در سراسر مهمانی از دعوت تا خدمات و البته کیک همراه داشته باشید.”

حالا برای چیزهای سرگرم کننده. در اینجا ۱۵ ایده درخشان تولد برای کودکان ۲ ساله آورده شده است.

۱. باغ وحش خانگی

تولی می گوید: «باغ وحش همیشه مورد علاقه جمعیت در این گروه سنی است.

و اگر نگران این هستید که پونی ها روی آزالیای شما ازدحام کنند، این کار را نکنید. بسیاری از باغ وحش های کوچک (به عنوان خرگوش ها و جوجه ها) برای مهمانی های کودکان در دسترس هستند.

۲. خانه پرش

وقتی صحبت از ایده های تولد برای یک کودک ۲ ساله می شود، این خیلی بهتر از یک خانه پرش نیست. بالا و پایین پریدن در یک ساختار نرم و رنگارنگ برای یک ساعت متوالی؟ این آرزوی هر کودک کوچکی است.

۳. مهمانی با حباب

مهمانی های حبابی فوق العاده شیرین و بسیار آسان هستند – و چیزهای بیشتری از آب و صابون در آن وجود دارد. علاوه بر دمیدن و تعقیب حباب ها، کودکان (و بزرگسالان!) می توانند حباب ها را بشکنند. صحبت در مورد a حس حسی.

۴. مهمانی از قلعه شنی

اگر نمی توانید برای تولد فرزند ۲ ساله خود به ساحل بروید، نگران نباشید. آنها – و همه دوستانشان – به همان اندازه از ساختن قلعه های شنی در جعبه شنی یا یک میز شنی در حیاط خلوت لذت خواهند برد. فقط مطمئن شوید که بیل و سطل کافی برای همه دارید!

۵. مهمانی هنری

چه در حال رنگ آمیزی باشند، چه با انگشتان خود نقاشی کنند یا حیاط را با گچ نقاشی کنند، یک مهمانی هنری یک راه عالی برای هر کودک ۲ ساله ای برای گذراندن چند ساعت است. (و شارژ آن بسیار ارزان است!)

۶. مهمانی سیرک

ایده هایی برای جشن تولد دوم
تصویر از طریق کیک Annachiara Canelli / اینستاگرام

اگر احساس جاه طلبی می کنید، آه مهمانی با موضوع سیرکمانند یکی از آناکیا کانلی، فرصتی برای بسیاری از فعالیت های مناسب برای یک کودک کوچک فراهم می کند. به ذرت بو داده، دلقک ها (اگر فرزندتان از آنها نمی ترسد) و دکورهای زیادی از راه راه های قرمز و سفید فکر کنید.

۷. مهمانی شخصیت

استخدام شخصیت مورد علاقه فرزندتان برای بازی کردن و خواندن آهنگ با بچه ها نه تنها بچه های کوچک را سرگرم می کند، بلکه به شما استراحت می دهد. نگاهی بیاندازید کاپیتان آمریکا و مرد عنکبوتیبه سبک مایلز مورالس، در یک مهمانی از طلسم های Just4Fun!!

تولی می‌گوید: «شما می‌خواهید بتوانید با بچه‌هایتان وقت بگذرانید و از مهمانی لذت ببرید، نه اینکه دیوانه‌وار بدوید و همیشه تمام تدارکات را اداره کنید».

۸. مهمانی برای نقاشی چهره

خرگوش ها، ببرها و پروانه ها – خدای من! تولی می گوید: برای گروه سنی ۲ ساله، «نقاشی چهره همیشه حرف اول را می زند».

۹. مهمانی رنگین کمان

حدود یک میلیون کار مختلف وجود دارد که می توانید در مورد آن انجام دهید جشن تولد رنگین کمان. و فقط به دکوراسیون فکر نکنید – به کیک ها، کیک های کوچک، کیسه های خوراکی و حتی سبدهای لمسی چند رنگ فکر کنید!

۱۰. مهمانی کتاب مورد علاقه

آیا فرزند شما کتابی دارد که از شما می خواهد بارها و بارها بخوانید؟ چرا آن را به موضوعی برای مهمانی خود تبدیل نمی کنید؟ به تمام میان وعده هایی که می توانید در آنها ارائه دهید فکر کنیدکاترپیلار بسیار گرسنه”-پارتی تم مانند این از جانیس فرناندز!!

۱۱. پارتی خیابان سیسمونی.

از تزیینات تا دیدار احتمالی قهرمان، گزینه های مهمانی با موضوع “خیابان کنجد” بی پایان است. و البته، شما نیاز دارید کیک فوق العاده شیرینمانند یکی از خوراکی های شیرین آنا.

۱۲. پارتی بازی آب

اگر به دنبال ایده هایی برای یک مهمانی تابستانی برای تولد ۲ سالگی هستید که همه را خنک نگه دارد، یک مهمانی آب بازی چطور؟ بچه ها دوست دارند در استخرها و آبپاش های کودکان آب پاشیده و با اسباب بازی های روی میز آب بازی کنند.

۱۳. هنرمند بادکنک

چیزهای کمی می توانند چشمان یک کودک ۲ ساله را مانند حباب بلندی که با تب تبدیل به سگ پشمالو می شود گشاد کنند. استخدام یک هنرمند با بادکنک حیوانات یک راه عالی برای سرگرمی کودکان است و آنها یک مهمانی فوق العاده زیبا هستند.

۱۴. مهمانی در موضوعات ساختمانی

مخروط‌های مسافرتی برای تزئین، کلاه‌های مینی به عنوان خدمات، کامیون‌های اسباب‌بازی پر از تنقلات – راه‌های زیادی برای نشاط بخشیدن به مهمانی‌های ساخت‌وساز وجود دارد. جذاب را ببینید حفر کوکی ها از جانب بلوک کایلا – اجباری!

۱۵. جشن توپ

تولد کودکان جشن توپ؟ بله واقعا.

Stringfellow می‌گوید: «فعالیت‌های قدیمی با این گروه سنی بهتر عمل می‌کنند: بلوک‌ها، جعبه‌های شنی، مسابقات رله ساده و اسباب‌بازی‌های اساسی، مانند توپ‌های بادی که به راحتی می‌توان آنها را پا زد و پرتاب کرد».

و با توجه به موضوع، یک استخر کودکان پر از توپ های پلاستیکی رنگارنگ سرگرمی تضمینی را برای کودکان خردسال فراهم می کند – و همچنین عکس های بسیار خوبی را.

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

nezafatnews

→ خواندن مطلب قبلی

نحوه پیدا کردن کپک در خانه در ۶ مرحله

خواندن مطلب بعدی ←

چگونه پنجره های خانه را در ۵ مرحله تمیز کنیم

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *