یک گام تا نهایی شدن واکسن کرونای چینی‌ها

یک گام تا نهایی شدن واکسن کرونای چینی‌ها

محققان شرکت سینواک چینی از احتمال ۹۹ درصدی موفقیت واکسن تولیدی خود خبر دادند.

واکسن کرونای چینی‌ها :به گزارش نظافت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، لو بیشان، محقق شرکت سینواک (شرکت چینی که در حوزه دارو و تکنولوژی عملیات و پژوهش‌های گسترده انجام می‌دهد)، در مصاحبه با رسانه‌های بین‌المللی اعلام کرد به واکسنی که در حال تلاش برای تولید آن هستند، کاملاً ایمان دارد و می‌گوید به احتمال ۹۹ درصد موفق خواهند شد.

واکسن کرونای چینی‌ها :

این واکسن طی سه مرحله آزمایش می‌شود؛ در مرحله دوم تست این واکسن، ۱۰۰۰ نفر شرکت کردند. در ماه گذشته شرکت سینواک در مجله‌ای علمی از نتایج آزمایش این واکسن روی میمون‌ها خبر داد و اعلام کرد واکسن مذکور از میمون‌ها در برابر کرونا محافظت کرده است.

اما شرکت سینواک برای ادامه کارآزمایی خود در مرحله سوم به دلیل کمبود موردهای مبتلا به کرونا در چین، با مشکل مواجه و در ادامه پیشنهاد کرده است ادامه کارآزمایی مرحله سوم در انگلیس انجام شود.

هدف این شرکت چینی تولید ۱۰۰ میلیون دوز از واکسن کروناست و تاکنون تلاش‌های زیادی برای ساخت واکسن کرونا صورت گرفته است، اما برخی از واکسن‌ها نتوانسته‌اند از آزمایشات اولیه عبور کنند. البته هنوز هیچ واکسنی برای جلوگیری از ویروس کرونا به طور کامل تایید نشده است.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

ایده برای اتاق خواب آبی زیبا

خواندن مطلب بعدی ←

خوشبو کننده هوا خانگی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *