یک پالت خنثی مدرن برای حیاط منظره شما


حیاط منظره شده فضای خانواده ای را برای پرورش غذا ، گل و خاطرات در فضای زیبای خود فراهم می کند.

کیتلین بلک از شرکت Aloe Designs ، یک شرکت طراحی منظر در ونکوور ، گفت: “Grove Beach یک منطقه کوچک ویژه است.” محله عمدتاً خانه های ییلاقی واقع در یک مزرعه در زواسن ، بریتیش کلمبیا ، به نام آن صادق است. کیتلین گفت: “در واقع یک مسیر ساحلی عمومی متعلق به این خانه است.” این رویایی است ، اما مطمئنا خصوصی نیست. وقتی نیکول و جف ، صاحبان خانه ، با ما تماس گرفتند ، حیاط از حریم شخصی بسیار کمی برخوردار بود ، و اگرچه از قبل عرشه بود ، اما به شدت آسیب دید. “

کیتلین ، یک طراح چشم انداز ، و تیم او تصمیم گرفتند یک عرشه بزرگ کم ارتفاع و پر از پله های پلکانی ایجاد کنند و برای ساختن غذاهای دوستانه ، کودکانه و غذا دوستانه منطقه بندی کنند. همچنین کلید ارتباط بی نقص بین خانه و فضای باز بود و فضای زندگی خانه را به ویژه در ماه های معتدل از آوریل تا اکتبر به شدت افزایش می داد. مبلمان تمیز و خنثی و ملایم از دکوراسیون داخلی پیروی می کند و فضا را در تمام طول سال آرام می کند. کیتلین می گوید: “به نظر می رسد کمی کالیفرنیایی و کمی اسکاندیناویایی باشد.”

همچنین در لیست آرزوهای نیکول و جف فضاهایی برای باغبانی سبزی و گل وجود داشت که به زوجین و دختران کوچک آنها گری و رویال امکان حفاری و رشد می دهد. کیتلین و تیم او با مناطق داخل و خارج از عرشه ، از جمله ظروف باغبانی سبزیجات ، تخت های گیاهان چند ساله و گیاهان دارویی و کاشت چندین گونه گیاهی مدیترانه ای پاسخ دادند. نیکول می گوید: “ما اکنون از عرشه در تمام طول سال استفاده می کنیم.” “و در ماه های تابستان ، درها را در تمام روز باز می گذاریم. تغییر فضای بیرونی به خانواده ما این همه آزادی داده است. “

صفر

عکس: جانیس نیکولای

طراح چشم انداز کیتلین بلک و تیمش مکان های مخصوص استراحت و غذاخوری را روی عرشه بزرگ ایجاد کردند ، اما فضای زیادی برای کودکان برای پریدن و بازی پابرهنه روی زمین چمن ایجاد کردند. مانند فضای داخلی خانه ، این عرشه دارای یک پالت خنثی مدرن است.

صفر

عکس: جانیس نیکولای

دختر سلطنتی اجازه می دهد تا تخیل فراتر از اتاق بازی ساخته شده از مواد قراضه توسط پدر خلاقش ساخته شود. گودال های خوراکی فلزی مقعر ، که Aloe Designs در باغ های گیاهخواری مرتفع ایجاد می کند ، باعث تولید گوجه فرنگی ، سبزیجات ، حتی تربچه و چغندر می شود.

صفر

عکس: جانیس نیکولای

یک میز چوبی مدرن فضای کافی برای وعده های غذایی ، لپ تاپ و صنایع دستی را فراهم می کند. صندلی های فلزی شیک در برابر شرایط جوی مقاوم هستند. رنگ پریده چتر روی درختان بالغ اطراف ، از جمله درخت سلطنتی ظاهر می شود
درختان سوزنی برگ و آسیاب بادی نخل استوایی.

صفر

عکس: جانیس نیکولای

زمینه گیاهان کوچک و متحرک عرشه را تازه نگه می دارد. دو درخت مینیاتوری قبرسی و گون در ظروف و همچنین یک گیاه زیتون به منطقه نشیمن بافت می بخشد. بالش توری موجدار در روحیه آرام boho نقش دارد.

صفر

عکس: جانیس نیکولای

دختران رویال و گری کلمی را که در یکی از تختخوابهای باغچه پرورش یافته رشد می کند ، بررسی می کنند. در سمت چپ یک درخت انجیر وجود دارد. “ما می دانستیم نیکول ، که عاشق آشپزی است ، دوست دارد. و برگهای آن به راحتی تمیز می شوند ، این مهم است زیرا این منطقه دارای یک محیط شن خرد شده است. ” حصار زیبا و جدید حریم خصوصی را فراهم می کند.

صفر

عکس: جانیس نیکولای | طراحی و ساخت ، طراحی آلوئه. HOUSE EXTERIOR PAINT ، برف ، شروین ویلیامز. گیاهان بتونی الیافی ، مهد هنر. پاف ، IKEA. ماساژ ، آمبرلا ، نارون غربی. صندلی های صندلی ، CB2. SOFA ، RH. صندلی های بوم پروانه ، آمازون. VASE (روی میز قهوه) ، EQ3. غذای تغذیه ای ، غذای غربی و دانه ها. انجیر ، زیتون ، آگاو و سرو کوچک ACCOMPANY ، کودکستان توسط هنر.

مطابق با صندلی های پروانه ای بوم منحنی در نزدیکی درهای فرانسوی ، این دوتایی گیاهان تخم مرغی شکل ، منحنی های آلی را به فضای خطی اضافه می کنند. این مته ها ظاهری بتونی دارند اما به دلیل ساخت تا حدی فایبرگلاس وزن کمتری دارند.

صفر

عکس: جانیس نیکولای

Daughter Grey روی مبل راحتی که روی آن عرشه قرار دارد و دارای بالش هایی در داخل خانه است ، آرام می گیرد. در نزدیکی ، اگر خواهرش مراقبت شود که به او بپیوندد ، انبوهی از پاف آماده است. نیکول می گوید: “بچه ها دوست دارند از عرشه برای حل پروژه های هنری در فضای باز استفاده کنند.” “آنها می توانند با پروژه های نقاشی ، چسب و طبیعت دیوانه شوند.”

صفر

عکس: جانیس نیکولای

کیتلین می گوید: “این یک مکان ساحلی و بسیار آرام است.” “در ماه های گرم اغلب درب عقب را باز می بینید و پابرهنه همه را می بینید.” اینجا نیکول از کنار سه جداول بیرونی که طراحی کرده و شوهرش جف می سازد می گذرد. این میزها برای برگزاری نوشیدنی ، کتاب و نمایشگاه از جمله گلدان و یک گیاه زیتون که در اینجا نشان داده شده ایده آل است.Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

جذابیت دریایی به سبک ساحل شرقی کانادا در خانه شما

خواندن مطلب بعدی ←

ایده های رنگ اتاق ناهارخوری: ۳ پالت برای تغییر شکل جو

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *