چطور صندلی مناسب انتخاب کنیم

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

چطور صندلی مناسب انتخاب کنیم  : آرون ویلیامز به شما کمک می کند تا با یک نماد طراحی مدرن در کار خود بمانید.

همانطور که همه ما آموخته ایم، یک دفتر کار خانگی فقط یک دفتر نیست. امروزه این فضای چند منظوره است که ۲۴-۷ برای مقیاس بندی، بازی، یادگیری، کار و موارد دیگر استفاده می شود. بنابراین، یکی از مواردی که می توانید برای کمردرد خود به آن تکیه کنید این است که به صندلی مناسب نیاز دارید.

جای تعجب نیست که صندلی طراحی و فناوری Aeron هرمان میلر به مکان مورد علاقه علاقه مندان به سبک تبدیل شده است. این صندلی با ظاهری آینده‌نگر برای اولین بار تقریباً ۳۰ سال پیش روی صحنه ظاهر شد، اما هرمان میلر روی خوش نشان نداده است. اولین ارتقا در سال ۲۰۱۶ با معرفی مواد جدید و تمرکز بر علم نشستن انجام شد، اما آخرین اخبار در زمینه پایداری است، با رنگ اونیکس که از بیش از یک کیلوگرم پلاستیک بازیافتی ساخته شده است. سالانه معادل ۲۳ میلیون بطری پلاستیکی ذخیره و بازیافت می شود.

صفر

 

 

پژواک تأثیر Aeron بر طراحی بسیار زیاد است، با درک شیک از کار هومرها در شکار صندلی، که به اندازه ظاهر داغ است و همه چیز برای پایانی بدون درد است. حتی صندلی هایی با گرمایش داخلی و ماساژ وجود دارد. و در حالی که راحتی همیشه مهم است، تاپ دیگر شیک است و Aeron نیز این کار را انجام می دهد. در Onyx (بالا)، صندلی بیانیه ای جسورانه از سبک ارائه می دهد، اما ما معتقدیم که سایه معدنی خاکستری ملایم (بالا سمت راست) ساده ترین رنگ برای چشم ها برای خانه است. آن را با تابلوهای نقاشی شده و یافته‌های قدیمی برای یک فضای التقاطی مدرن ترکیب کنید، سپس با احتمالاً تنها صندلی وظیفه‌ای که در مجموعه دائمی موزه هنر متروپولیتن است و برای قسمتی از انیمیشن متحرک غیر خدایی بود، برای تاب خوردن، کج کردن و غلتیدن آماده شوید. سیمپسونها.

رقبای شایسته

صفر

 

قبل و بعد: دفتر دو نفره

صفر

 

 

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

خودروهای وارداتی و مدل های آنها !

خواندن مطلب بعدی ←

۲۰ایده برای دکوراسیون به سبک قدیمی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *