وضعیت جسمانی داوطلبان تزریق واکسن کرونا در روسیه

وضعیت جسمانی داوطلبان تزریق واکسن کرونا در روسیه

بر اساس اطلاعات وزارت دفاع روسیه، وضعیت سلامت داوطلبانی که در دو گروه جداگانه، در آزمایش تزریق واکسن ویروس کرونا شرکت کرده‌اند، خوب است و تاکنون هیچ عارضه‌ای در آنها مشاهده نشده است.

 تزریق واکسن کرونا : به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری نظافت نیوز  به نقل از خبرگزاری تسنیم وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که وضعیت سلامتی گروه‌های اول و دوم داوطلبان پس از واکسیناسیون علیه ویروس کرونا خوب و رضایت بخش است و همگی آنها تحت نظر متخصصین بیمارستان “بوردینکو” قرار دارند.

بر اساس این اطلاعات، تمامی داوطلبان پس از تزریق واکسن، هیچگونه عارضه یا عوارض جانبی را تجربه نکرده‌اند. متخصصین همچنان به مطالعه کامل طیف وسیعی از آزمایشات و پاسخ ایمنی این افراد به دارو ادامه می‌دهند.

 تزریق واکسن کرونا : به گفته یکی از پرشکان این بیمارستان، براساس نتایج معاینه داوطلبان و نظارت بر پارامترهای آزمایشگاهی، تاکنون هیچ عارضه‌ای در آنها مشاهده نشده است، هیچیک از شرکت کنندگان درباره این آزمایش و وضعیت بهداشتی شکایتی نداشته و همه آنها در سلامت کامل بسر می‌برند.

در بین داوطلبانی که حاضر به آزمایش تزریق واکسن ویروس کرونا شده‌‌اند، افراد نظامی و غیرنظامی حضور دارند. تاکنون دو گروه ۱۲ نفره واکسیناسیون شده‌اند.

مقامات مسئول روسیه، پس از آغاز این آزمایشات بالینی، ابراز امیدواری کرده‌اند که واکسن تولید شده در روسیه برای ویروس کرونا در ماه آگوست و سپتامبر (شهریور ماه سال جاری) به تولید انبوه رسیده و بتوان از آن برای واکسیناسیون عمومی استفاده کرد.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

راهنمای انتخاب تجهیزات نظافت کفشوی صنعتی

خواندن مطلب بعدی ←

زمین شوی صنعتی Scrubber اشنایی با دستگاه کفشوی صنعتی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *