پس از دو سال بازسازی ، سرانجام خانه ای که برای جشن کریسمس ساخته شده است برای یک خانواده چهار نفره سرزمین عجایب زمستانی آرام است.

از همان ابتدای خانه ، هر تصمیم طراحی که می گرفتیم مجبور بودیم آزمون کریسمس را پشت سر بگذاریم. “می گوید: دارشینی ویاایاکامار ، با اشاره به خانه چهار خوابه بازسازی شده Oakville ، Ont. اوجاس ۳ و آدی ، ۲ ساله. من به هر اتاق ، هر جزئیات نگاه می کردم و تعجب می کردم که در کریسمس چه شکلی خواهد بود؟ “او این احساس را ناشی از بزرگ شدن در خانه ای است که در تعطیلات زنده شده است. “والدین من حس واقعی شگفتی را در ما بچه ها ایجاد کردند. کریسمس واقعاً یک تجربه حسی بود. ” “شما بوي پخته شدن کلوچه ها را احساس خواهيد کرد و گلدسته هاي حلقوي را روي پله ها خواهيد ديد. این چیزی است که کریش می خواست به پسران ما منتقل کند. “

اما قبل از وقوع آن ، باید کار جدی انجام می شد. دارشینی گفت: “این خانه ای از دهه ۱۹۶۰ بود که هرگز مرمت نشده بود.” بنابراین این زوج دو سال آینده را صرف کار با یک معمار و یک سازنده کردند تا طرح را باز کند و متراژ آن را افزایش دهد. دارشینی می گوید: “زمانی که ما به فضای جدید خود تجهیز می شدیم ، صاحب دو فرزند کوچک و یک مورد جدی از خستگی تصمیم گیری می شدیم.” “با دانستن اینکه دستهای بیشتری کارهای سبک را انجام می دهند ، ما به یک طراح مراجعه کردیم تا خانه نسبتاً خالی خود را به خانه تبدیل کنیم.”

وارد بریتانی الگنر ، طراح از Olly + Em Interiors شوید ، که چشم انداز خانواده را در مورد خانه ای آرام و باز و پر از مبلمان آسان پذیرفت. برای این منظور ، او لایه های بافت آرامش بخش و یک پالت کرکی از رنگ های سفید و زمستانی گرم را به ارمغان آورد. زیبایی شناسی در تمام طول سال به زیبایی بازی می کند و مخصوصاً در کریسمس می درخشد. بریتانی نیز دستی در آنجا داشت و خانه را با درختان معطر اوکالیپتوس ، شاخه های همیشه سبز و مخروطی تزئین می کرد. بریتنی می گوید: “ظاهر آن به اندازه ای آرام است که مدرن باشد ، اما به اندازه ای سنتی است که جادوی خانه را منتقل می کند.” موقعیت عالی برای ایجاد سنت های جدید تعطیلات.

صفر

عکس: رابین استوبرت

طراح بریتانی الگنر می گوید: “بانک پنجره نور طبیعی زیادی را تأمین می کند.” صندلی های پوشیده شده از پارچه عالی ، یک پالت سبک را حتی برای کودکان فراهم می کند.

صفر

عکس: رابین استوبرت طراحی ، بریتنی الگنر ، اولی + ام. معماری ، معمار گاس ریچی. BUILDER ، خانه های سفارشی در Stoneshore. جدول ، اسکله یکی وارد می کند. صندلی های گرمایش Seaton، خانه های گرمایش. چراغ قوه خط میانی Darlana CHANDELIER ، Chapman & Myers. جدول ، فلاورا ، خانه زارا. دارندگان شمع ، خروس سیاه.

سفره کریسمس با ظروف سفید برفی ، لیوانهایی به وضوح یخ و فضای سبز پوشیده شده است. بریتنی می گوید: “ما ظاهر را تازه ، ویرایش شده و طبیعی نگه داشتیم.”

صفر

عکس: رابین استوبرت

درب چوبی باز می شود تا کمد مدرسه ای پر از دیوار و کف کاشی سیمانی که به راحتی تمیز می شود ، نمایان شود. دارشینی گفت: “این مانند بازگشت به گذشته است.” شیشه و سبدهای حصیری زایمان را سازماندهی می کنند.

صفر

عکس: رابین استوبرت صندلی ها صندلی ها ، پارچه های کوچک روی هود ، لهجه های زندگی. Estatuario E05 PIECE و REVERERSE CLOSE ، ظروف چینی Neolith. دارانا فانوس کوچک آویزان بیش از جزیره ، چپمن و مایرز. شیر آب نیکل جلا ، پرین و رو. مدفوع پوست گوسفند ، HomeSense. جزایر رنگ ، کاونتری گری HC-169؛ رنگ کابینت ، سفید ساده OC-117؛ بنجامین مور WALL PAINT ، تمام سفید ، فارو و توپی.

درخشش نرم آشپزخانه به لطف پالت خاکستری سفید است. بریتنی می گوید: “پشتی ها و میزهای ظروف چینی برای کودکان راحت و بادوام هستند و رگهای آنها به خوبی با رنگ های گرم و سرد ترکیب می شود.” لمس های خاموش کریسمس ، مانند یک تاج گل و سبز در بالای کاپوت و یک بشقاب انار ، یک جشن ظریف جشن را به شما اضافه می کنند.

صفر

عکس: رابین استوبرت

نمای تقریباً اسکاندیناوی از جزیره برجسته انتقال آرام به اتاق خانواده باز مجاور را فراهم می کند. برای بهبود عامل دنج ، بریتانی مدفوع چرمی پوست گوسفندی قرار داد. این مکانی است که خانواده در طول تعطیلات به طور طبیعی در آنجا جاذبه می کنند. دارشینی یادآوری می کند: “در حال بزرگ شدن ، خانه ما پر از عطر و بوی کوکی های کریسمس مادرم بود ، که او آنها را با آب نبات خرد شده پاشید.” “من دوست دارم سنت هایی مانند آجاس و آدی را منتقل کنم.”

صفر

عکس: رابین استوبرت کابینت سفارشی (آشپزخانه و اتاق خانوادگی) ، جک کریزی ، کابینت خوب بلومزبری. Sahara Optic White SOFAS ، WICKER TRANK ، BLUESTONE TABLE END ، CUSHIONS ، Muskoka Living Interiors. صندلی های چرخشی لی صنعت ، تخصیص ها ، مبلمان پیله. میز کافه سنگ مرمر تادئوس ، RH. درخت کریسمس ، نیلی. ونس ، هلند. GARLAND ، لهجه های زندگی. WALL PAINT ، تمام سفید ، فارو و توپی.

به جای یک بخش ، بریتانی دو مبل پوشیده شده با پارچه سفید زمستانی را برای اجرا و همراه با یک دوئت صندلی گردان در خاکستری ابری ارائه داد. برای گرما ، او یک فرش سیزال پشمی و بالشهایی با رنگ دنج اضافه کرد. حصیر بافته شده با شومینه چینی صاف در تضاد است. دارشینی می گوید: “من این اتاق را دوست دارم.” “چیزی در مورد رنگ و بافت در اینجا به نظر می رسد اجازه آرامش و آرامش است.” دکوراسیون کریسمس بریتنی نشانه های خود را از طبیعت می گیرد. طراح می گوید: “چه کسی بوی اوکالیپتوس را دوست ندارد؟” و سبزی تازه به یک پاپ عالی اضافه می کند. “

صفر

عکس: رابین استوبرت

بریتنی یک درخت کریسمس گله را با تزئینات طلاکاری شده تزیین کرد و آن را در گوشه ای بغل کرد. او می گوید: “این یک تعادل کامل برف و سرسبز است و فضای فصل را تغییر می دهد.” یک پوست گوسفند کرکی به صورت لکه های برفی در پایه درخت شکل می گیرد.

صفر

عکس: رابین استوبرت

بریتنی می گوید: “سادگی یک تاج گل بسیار طولانی است.” او دو تا را در اتاق خانواده آویزان کرد و دوتای دیگر را هم پایین انداخت. صندلی گردان موجود در اتاق می تواند به جرقه درخت کریسمس یا پنجره بچرخد تا برف در حال سقوط را تماشا کند.

صفر

عکس: رابین استوبرت SHANTA برای کودکان ، رنگ طبیعی. WALL ART ، لهجه های زندگی. درختان کریسمس مردانه ، انبار سفالگری. گوسفند ، HomeSense.

بریتنی می گوید: “دارشینی و کریش می خواستند که پسران بزرگ شوند و احساس راحتی می کنند از هر سانتی متر از خانه خود استفاده کنند.” برای این منظور ، این چادر کوچک در راهرو آماده بازی است – در هر زمان! این جنگل با یک جنگل کوچک زمستانی و “بستر برف” از پوست گوسفند همراه است.

صفر

عکس: رابین استوبرت تختخواب ، ایکیا Dash & Albert Sand Moon RUG، GARLAND، لهجه های زندگی. جداول دارویی CHAPMAN & MEYERS ، چراغهای رومیزی ، گلدان بری باربری ، پارچه تختخواب ، تختخواب ، پاکت ، مبلمان نارگیل. برگه ها ، HomeSense.

اتاق خواب مهمانان با شاخه های اکالیپتوس و یک دسته گل بهاری غیر منتظره از لاله های سفید زمستانی تزئین شده است تا صدای برف را تنظیم کند. ملافه تختی و ملافه تختی بریتانی با میزهای تختخواب سبز شسته شده و فرش پشمی ombre. تخت آهنی خطوط رئال پنجره ها را منعکس می کند.

صفر

عکس: رابین استوبرت جداول بین المللی Nior، DANCE EURO AIR، Pine Cone Hill SHAM، COVERLET و Pine Cone Hill Sheets، Muskoka Living Interiors Armato BEDSIDE LAMPS، Lee Industries BENCH، مبلمان پیله. Dash & Albert Neils RUG ، لهجه های زندگی. بالش کمر ، CB2. پرتاب چرم مصنوعی ، Elte.

تختخواب چهار نفره در اتاق خواب اصلی به اندازه کافی بسته است تا دنج ، بلکه باز و هوا باشد. لامپ های رنگی و عمیق Kelley Wearstler با لهجه های برنجی با غرفه های سفید سفید ترکیب شده اند. در پایین تخت نیمکت های تخت خواب وجود دارد که شبیه پلوور ، با پشم پوشیده شده است. تاج گل پرز و پر از خز مصنوعی به گل و همچنین گلدان پایین آمده و پر از سبزه. بریتنی اتاق را باز و تازه نگه داشت ، مبلمان ساده ای را با خطوط تمیز انتخاب کرد و لایه های پشم را در بافت های مختلف وارد کرد تا سطوح سخت را نرم کند.

صفر

عکس: رابین استوبرت

بریتانی می گوید: اتاق خواب اصلی نجات این زوج است ، “و حمام با کاغذ دیواری مخصوص خود و یکپارچه سازی یکپارچه تجربه را کامل می کند.” در کریسمس ، شکوفه های قرمز غنی و یک دوئت زیبا روی یک تاج گل روی آینه ، احساس جشن را در سراسر خانه گسترش می دهد.

صفر

عکس: رابین استوبرت MASS and BENCH، Sherpa Stools، RH. CREDENZA ، Elte MKT. Dash & Albert RUG ، لهجه های زندگی. فیونا واکر انگلستان هنر برای دیوار برای حیوانات ، کودکان ساحل غربی. دکوراسیون کریسمس ، مایکل. موج قرمز CHRISTMAS TREES ، هافلند. ملیسا و داگ ژیراف ، HomeSense. گوشه چوب کریسمس و تزئینات ، IKEA. هنر در چارچوب ، کودکان از یک انبار سفال.

بازی برای اوجاس و آدی در یک اتاق شاد و روشن انجام می شود. مبلمان چوبی و چهارپایه های پشمی شرپا زمینه ای طبیعی برای حیوانات داستانی رنگارنگ سوار شده با لباس جشن و یک درخت کریسمس شاد و تزئین شده با تزئیناتی است که پسران خود ساخته اند. درختان کوچک پشمی با اعتبار یک جنگل خیالی به همراه درختان کوچک مخروطی ایجاد می کنند. این انبار کوچک اسباب بازی ها و مواد مصرفی را از چشم دور نگه می دارد.

صفر

عکس: رابین استوبرت تختخواب ، RUG ، اتاقهای داخلی مسکوکا. پنجه های ذخیره سازی تنبل ، لامپ ها ، Sherpa CHAIR، RH. پوشش برای دمنده ها و هوا ، IKEA. پرتاب ، نارون غربی. Animal SHAM، GARLAND، Pottery Barn Kids. بالش های زرد ، خانه زارا. صندلی معلق ، سرنا و لیلی. گوسفند ، HomeSense. کاغذ دیواری با دوخت ضربدری ، مگنولیای خانگی. بالش استار ، Zara Home TOY DEER ، Elte.

زمان خواب زمان خوابیدن است و اتاق پسران فقط مکان مناسبی است. یک پالت شیرین از پارچه و پشم با ورق های چاپ شده روشن می شود. و چه کسی نمی خواهد این صندلی آویز تزئین شده با گلدسته های مخصوص تعطیلات بریتنی؟

صفر

عکس: رابین استوبرتSource link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *