نظافت صنعتی و همه مواردی که شما نیاز دارید که درباره آن ها بدانید

نظافت صنعتی و همه مواردی که شما نیاز دارید که درباره آن ها بدانید

کف شور صنعتی اغلب برای نظافت صنعتی در محیط های داخلی توصیه میشوند. آنها برای تمیز کردن کف زمین استفاده می شوند و برای شستشوی صنعتی انواع کف پوشهای سخت در مکان های سرپوشیده مناسب است. وظیفه اصلی این دستگاه ها برای تمیز کردن و نگهداری منظم و روزانه محیط ها از هر نوع آلودگی است. همچنین ممکن است که این دستگاه ها برای تمیز کردن آلودگی ها عمیق سطوح و یا نظافت و شستشوهایی که نیاز به برس ساینده ندارد استفاده شود و گاهی نیز برای تمیز کردن فضاهای باز نیز کاربرد داشته باشد.

اسکرابر زمین شور چیست و چگونه کار میکند؟

اسکرابر کف شور در دو مدل کاربر از پشت و مدل اسکرابر سرنشین دار در بازار وجود دارند. بعضی از مدل ها ممکن است با توجه به محیط مورد نظر و نوع کاربری، باتری دار یا بدون کابل برق سفارش داده شوند.

 

دستگاه زمین شور طوری طراحی شده است که تمامی وظایف مربوط به نظافت صنعتی زمین را از طریق یک عمل مکانیکی و بوسیله یک برس چرخشی و مواد شوینده و آب کاملا پاکیزه میکند. ( مخلوطی از محلول آب و مواد شوینده استاندارد). در زمانی که دستگاه به سمت جلو و با چرخش برس حرکت میکند، برس همراه با مکنده و بوسیله مواد شوینده به حذف آلودگی از کف و سطح اقدام می کند. در طی مسیر دستگاه بوسیله طی عقبی اقدام به جمع آوری آب کثیف می کند و به سمت مخزن آب آلوده هدایت می کند و ما می توانیم در پایان کار، مخزن های آب را خالی کرده و آنها را کاملا تمیز نمائیم.

 

چرا مدل های زیادی از انواع ماشین های نظافتی در بازار وجود دارد؟

همانطور که به صورت خلاصه وار  در بالا ذکر شد، هر دو مدل اسکرابر دستی و اسکرابر خودرویی( که هر دو یک کار را انجام می دهند و آن تمیز کردن و نظافت صنعتی سطح زمین است) در حالی که در هر دو مدل از یک برنامه پیروی می کنند و مدل های مشابه آنها از نظر قابلیت عملکرد و ظرفیت تمیز کردن متفاوت هستند. و در عین حال در هر دو مدل از یک برنامه پیروی می کنند و مدل های مشابه آنها از نظر قابلیت عملکرد و ظرفیت تمیز کردن متفاوت هستند.

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

تعریف نظافت صنعتی، کاربردها، مزایا و معایب

خواندن مطلب بعدی ←

نظافت صنعتی industrial cleaning – نظافت نیوز

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *