نحوه ست کردن برای یک اتاق جوان

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

به کار هر طراح که اتاق های رنگارنگش را تحسین می کنید نگاهی دقیق بیندازید و احتمالاً تجربه ای مطمئن در ترکیب مدل ها خواهید یافت. آنها از منسوجات – اثاثه یا لوازم داخلی، ویترین مغازه ها، فرش و موارد دیگر – برای ایجاد علاقه استفاده خواهند کرد. اغلب یک پالت تنگ همه چیز را کنار هم نگه می‌دارد، اما با دقت نگاه کنید و می‌بینید که لایه‌ها با ترکیب مدل‌هایی از مقیاس‌های مختلف در پشت سر هم با بلوک‌های تک رنگ ساخته شده‌اند. جامدات به اندازه مدل ها بخشی از اثر کلی هستند. عناصری مانند دیوارهای سفید یا صندلی آبی رنگ های اصلی هستند که بر روی آنها می توان یک مدل ساخت.

صفر

 

عکاسی، Living4media

• چرا تلاش کنید؟ این مدل ها توسط هنرمندان نساجی طراحی شده اند، بنابراین هر یک از آنها (چه پارچه و چه فرش) یک ترکیب رنگ موفق است. این باعث می شود آنها راهی مطمئن برای اضافه کردن رنگ هایی که در کنار هم عالی به نظر می رسند، باشند.

• چگونه استفاده کنیم؟ یک یا چند الگوی هماهنگ را انتخاب کنید، سپس رنگ‌های جامد (در پارچه، رنگ دیوار، اثاثه یا لوازم داخلی) را که از چاپ بیرون آمده‌اند، مخلوط کنید. لهجه ها را در همان رنگ ها اضافه کنید.

صفر

 

عکاسی، Living4media

طرز تهیه کروسان عسلی با گاناش با شکلات شیری تمشک، گل‌های باغچه و گیاهان

جشن بلوک

بلوک رنگ شجره نامه خوبی دارد. پیت موندریان، هنرمند انتزاعی پیشگام (۱۸۷۲-۱۹۴۴) با آثار آشنای خود از بلوک های رنگی قرمز، زرد، آبی و سفید به راهی برای بیان آرمان های عالی فراتر از رئالیسم دست یافت. رنگ آمیزی قفسه های کتاب ما به سختی هنر بالایی است، اما انرژی و قدرت غیرقابل انکاری در بلوک های رنگی پررنگ و گرافیکی وجود دارد. یک قرن پس از ظهور اثر پیشگامانه موندریان، هنوز هم مدرن و تیز است. تمام رنگ هایی که دوست دارید را می توان روی دیوار مسدود کرد
یا بخشی از یک دیوار، در یک منطقه طاقچه، بر روی یک عنصر معماری – تقریبا در همه جا، واقعا! – اما رنگ های متضاد بیشترین تأثیر را دارند و بیشتر به کاربردهای تاریخی با بلوک های رنگی صادق هستند.

صفر

 

عکاسی، استوکسی

• چرا تلاش کنید؟ اگر اتاق‌های شما فاقد فردیت هستند و می‌خواهید یک نقطه کانونی ایجاد کنید، یک فضا را ترسیم کنید یا یک ویژگی معماری را بهبود بخشید (در بالا)، سعی کنید رنگ‌ها را مسدود کنید.

• چگونه استفاده کنیم؟ رنگ تنها راه برای اضافه کردن بلوک های رنگی نیست. فرش های تک رنگ، تزیینات پنجره و حتی مبلمان با رنگ های متضاد همین جلوه را ایجاد می کنند.

صفر

 

عکاسی، Living4media

 

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

۸ عدد فرش مدرن

خواندن مطلب بعدی ←

خودروهای وارداتی و مدل های آنها !

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *