مناطق ساحلی استایل در خانه


یک طراح به خانه در ساحل خانه ای با الهام از همپتون ، در ساحل آرام غرب کانادا می دهد.

جن اودانل مانند خانه خانواده اش آرام است. طراح می گوید: “وقتی از من در مورد روند طراحی خود می پرسند ، واقعاً نمی دانم چگونه آن را در قالب کلمات بیان کنم.” “من فقط … انجامش بده.” با این وجود ، نگاهی به خانه پارک اقیانوسی خانواده اش در ساری جنوبی ، بریتیش کلمبیا (که او با همسرش ، دو دخترش و لابرادور دوک مشترک است) و کلمات زیادی به ذهن می آید: در میان آنها سبک ، اثری و گاه به گاه. “من از خانه های ساحلی مدرن در همپتون الهام گرفتم و می خواستم فضاهای باز و برنامه ریزی شده ای داشته باشم.”

زمانی که الهام جن به دست آمد ، خانواده بیش از دو سال در خانه خود به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع زندگی کرده بودند. اما تبدیل خانه ، ساخته شده در ۱۹۷۰ ، به مخفیگاهی در همپتون آسان نخواهد بود ، بنابراین ساخت و ساز جدید به عنوان یک جاده در نظر گرفته می شود. جن می گوید: “تخریب محل قدیمی و شروع یک مکان جدید به ما اجازه داد تا در محله آرام خود در فاصله چند قدمی ساحل بمانیم.” با این حال ، جن یک عنصر از ساختار اصلی را انتخاب کرد: چیدمان مبتکرانه منطقه اصلی زندگی و آشپزخانه در طبقه دوم. او می گوید: “چرخاندن پلان سنتی و قرار دادن اتاق های اصلی در سطح بالا به ما امکان می دهد از نمای اقیانوس استفاده کنیم.” با توجه به نمای خیره کننده اقیانوس آرام و فضای مدرن آن در ساحل همپتون ، واضح است که جن بهترین دو ساحل را با هم ترکیب می کند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House

درهای صنوبر سفارشی سفارشی با رنگ طبیعی خود باقی مانده و برای محافظت با روکش شفاف مهر و موم شده اند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: جن اودانل، خانه طراحی رنگ دیوار ، Chantilly White OC-65؛ رنگ ACCENT ، بلک جک ۲۱۳۳-۲۰ ؛ بنیامین مور. PUSSY با منگوله ، نیلی. سبدهای گیاهان بافته شده ، مهد کودک در ساحل غربی. خوش آمدید RUG ، MIRROR ، IKEA. کاوا ، مرکانا سبد ، سبک در شکل.

کفپوش بلوط سبک فرانسوی در راهرو رنگ را برای پالت خنثی اما روشن خانه تعیین می کند. جن با در نظر گرفتن علاقه بصری دیوارها را با انتقال به پایان رساند و اطمینان حاصل کرد که روکش دیوار به سبک انبار که به سالن بدنسازی منتهی می شود کاملاً با دیوارها مطابقت دارد تا احساس یکپارچگی بیشتری داشته باشد. رنگ آمیزی دیوار انتهایی با رنگ مشکی به پویایی بصری کمک می کند و اشاره ای به لهجه های مشکی است که در سراسر خانه یافت می شود. صندوقخانه یک بوفه عتیقه و میراث ارزشمند خانوادگی است. نیمکت روستایی روی یک عنصر معمولی چیده شده است و مکانی کاربردی برای کفش ارائه می دهد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | باب دیلن پوستر ، Etsy. آرایشگر رنگ آنتیک ، کتان ، رنگ ضخیم. کمد قدیمی آن HARDWARE ، Emtek.

دفتر خانه این زوج دارای پوستر قاب شده ای از باب دیلن است که روی کمد خریداری شده توسط جن در یک فروشگاه صرفه جویی نشسته و با رنگ و سخت افزار جدید تغییر شکل داده است. او می گوید: “من بازیافت و بازیافت مبلمان صرفه جویی را دوست دارم.” “من همیشه طرفدار تزئین بودجه هستم.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | شمعدان چوبی ، سرامیک خانه روستا. CHANDELIER ، Kichler Lighting. میز ناهار خوری ، RH. صندلی ، CB2.

صندلی های مشکی فلزی به سبک روستایی میز ناهار خوری چوبی بزرگ مزیت می بخشد. لوستر برنجی حضور گرمی دارد که در چشم انداز پر جنب و جوش بازتولید می شود. “من به ترکیبی از اشیاء جمع آوری شده و عناصر ارگانیک تمایل دارم ، اغلب شاخه های بزرگ را بریده و از آنها به عنوان نمایشگرهای مقرون به صرفه استفاده می کنم.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | چراغ های روشن ، Feiss Lighting. Aspen COUNTERTOPS ، Lido Quartz. FLOOD ، فرانک. FRIGE ، زیر صفر. مدفوع ، Structube. جرثقیل ، پرکننده پرکننده ، دلتا. کابینت HARDWARE ، سخت افزار ماراتون. SCONCES ، نورپردازی جوان کننده. CART ، ایندابا EGG TRAY ، سفالگری دو رنگ (ظروف نگهدارنده) ، سفالگری از یک خانه روستایی. گنجه LIGHT LIGHT ، خانه ساووی.

پنجره ها با قاب مشکی و لهجه ها در آشپزخانه سفید رنگ پرانرژی به نظر می رسند. تن های فلزی نرم مدفوع به خوبی با صندلی های ناهار خوری در فضای باز ترکیب می شوند و جن دوست دارد که آنها کاملاً در زیر جزیره قرار بگیرند. کابینت ها در اینجا حاوی ظروف و گلدان های اضافی برای حداکثر ذخیره سازی هستند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House

گنجه ساقی جذاب ساختمان جدید دیگری است. جن می گوید: “این مکان مورد علاقه من در آشپزخانه است.” “یک دستگاه قهوه ساز و فضای زیادی برای ذخیره سازی وجود دارد.” قفسه های شناور به سفارش بلوط مشابه کف ساخته شده اند. “من دوست دارم در آشپزخانه فضاهایی برای شکل دهی و نمایش عناصر تزئینی داشته باشم.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House

پتو و بالش های چند لایه ، یکی از امضای طراح جن ، ظاهری گاه به گاه به ساحل غربی می بخشد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | صندلی چرمی ، Muse و Merchant. سیاه و سفید BAD ، ایندابا. میز کافه ، قفل و استراحت. SOFA ، قلم. عثمانی ، انبار شهر. منگوله کرم CUSHION ، خانه مردم شناسی.

یک سیستم تاشو از درهای شیشه ای باز می شود تا خط بین اتاق نشیمن و عرشه را محو کند. جن می گوید: “مهم این بود که فضاها پر از نور طبیعی شوند.” دستور او برای این اتاق راحتی با فضایی آرام بود. “مبل عمیق و صندلی های چرمی به سختی این احساس را ایجاد می کنند و در صورت تمایل می توان همه قطعات را به راحتی مرتب کرد.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | FIREBOWL ، Dreamcast. SCONCE ، روشنایی اقیانوس آرام زنجیره باران ، HomeSense.

جن می گوید: “کاسه آتش در ایوان جلویی یکی از ویژگی های مورد علاقه ما است ، و ما شب و روز زیاد اینجا می نشینیم تا از نمای اقیانوس لذت ببریم.” شمشیر با زنجیر فلزی مشکی باران تزئین شده است.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House

بلوک های تیره رنگ در کمد و قاب تخت ، فضای رنگ پریده را قطع کرده و بدون اینکه خیلی قوی باشد ، چشم را به خود جلب می کند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | عصر ، کمد مشکی HARDWARE ، CB2. یورو ASSIGNS ، ایکیا بچه ها ، سرنا و لیلی. سبد (روی کابینت) ، سبک به شکل.

در اتاق خواب اصلی ، جن پنجره ها را عوض کرد. “من پنجره های داخلی سفید را برای ایجاد احساس خنثی و نرم تر در اینجا انتخاب کردم و پرده های رول با موتور انتخاب کردم که محو می شوند تا چشم انداز اصلی اتاق باقی بماند.” مبلمان اثبات علاقه او به بازیافت است ، همانطور که همه مبلمان بودند. ذخیره و به روز شده با رنگ و سخت افزار جدید. تیرهای طبیعی صنوبر جلوی درب و تیرها و شومینه در قسمت نشیمن را منعکس می کنند. نور آویزان کمی درخشش می بخشد ، در حالی که شاخه ها ، علف ها و قلمه های بیشتری به صورت یک عنصر طبیعی لایه بندی شده اند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | ونیرس های دوش ، ریوبل.

دوش به گونه ای طراحی شده است که بدون دردسر به بقیه حمام حرکت می کند – و کاشی های بزرگ مقیاس خطوط تزریق را برای نگهداری آسان به حداقل می رساند. جزئیات نیمکت و قفسه خطی حضور عملی دارند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House

غیر رسمی بازیگوش در این فضای چشمگیر به لطف عناصر شیک جن از قفسه های شناور ، سبزه تازه و لوازم جانبی تزئینی وجود دارد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory House | SCONCES ، نورپردازی در دره هادسون. کیت های کانتینر ، لوله پرکن ، دلتا. سینک ها ، رنگ. ویژگی های بیهودگی ، امتک. بات ، ویکتوریا و آلبرت. White HEDGE ، سرامیک Febe Voth.

غرور شخصی حمام اصلی عناصر بلوط سبک را در خانه تکرار می کند. جن می گوید: “من آن را با لبه های ساده و حداقل برنجی به پایان رساندم.” “آنها مربوط به شمشیرها هستند و من دوست دارم فلزات را مخلوط کنم. من وان بیضی شکل را برای منحنی های نرم آن که تمام خطوط مستقیم اتاق را جبران می کند ، انتخاب کردم و قفسه ها و چمن های شناور بیشتری برای احساس طبیعی مانند آبگرم به آن اضافه کردم. ”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: Jen O’Donnell ، The Designory HouseSource link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *