طراح مگان کارتر با راه حل های ذخیره سازی شخصی و مخلوطی از رنگ های شاد متناسب با شخصیت اکتان بالا این خانواده ، طرحی جدید ساخته است.

در حالی که سامارا و جیکوب انچین موقعیت بدفورد پارک را در خانه جدید خود در تورنتو دوست داشتند (نزدیک مدارس عالی برای سه دختر کوچک این زوج) ، اما فضای داخلی نه چندان زیاد. مگان می گوید: “در واقع ، سامارا کاملاً از فضای داخلی که توسط سازنده تکمیل شده متنفر بود.” “این دیوار با دیوارهای سفید و لهجه های چوب تیره بسیار روشن بود ، که سامارا ، که یک طراح گرافیک است ، آن را دلگیر کرد.”

لحظه قهرمان

صفر

عکس: استفانی بوچمن | TABLE ، به سفارش مگان کارتر دیزاین ، استودیوی مری راتکلیف. صندلی ها ، Wayfair. SIDEBOARD ، Casalife. لهستانی ، آرزوی درخشان غنی. BOWL، CANDLES، Elte.

به غیر از هنر مادربزرگ یعقوب ، اتاق ناهار خوری بر اثربخشی مهار در استفاده از رنگ تأکید دارد. مگان می گوید: “من واقعاً دوست داشتم که میز و نور مجسمه سازی شخصیت باشند.” “استفاده از رنگ در سایر عناصر باعث حواس پرتی آنها می شود. من همچنین به صاحبان این فرصت این فرصت را دادم که اگر تصمیم به پیمودن جاده دارند ، به راحتی کمی بیشتر رنگ فرش اضافه کنند. “

پالت بازیگوش

صفر

عکس: استفانی بوچمن | طراحی ، طراحی مگان کارتر. نقاشی دیواری در طبقه اصلی ، Evening Shadow 7662 ، Sherwin-Williams. مکعب های سفارشی جداول عجیب و غریب ، پوشش ، طراحی توسط مگان کارتر. صندلی ها ، میز عجیب گرد ، چراغ طبقه ، نارون غربی. میز کافه ، VASE سفید ، CB2. RUG سفارشی ، فرش آلن. OTTOMAN ، CONSOLE ، Casalif. سیاه و سفید هنر ، Elte.

مگان کارتر ، طراح می گوید: “من می خواستم که اتاق نشیمن احساس ظرافت و زیبایی بازی کند.” او با شروع از صندلی های صورتی که برای تکمیل کارهای صاحبان انتخاب کرد ، در یک پالت تونال لایه بندی کرد. میزهای کناری بنفش کم رنگ و بالش بنفش و جلوه عثمانی. هشدار خراب: بنفش نشانه ای از سایه های خوشمزه انگور در آشپزخانه است.

خوش آمدید تغییرات

صفر

عکس: استفانی بوچمن | WALL PAINT ، نیلی باتیک ۷۶۰۲ ، شروین ویلیامز. قفسه سفارشی ، طراحی شده توسط مگان کارتر. حلق آویز ، طراحی در دسترس است. آینه ، سنجد غربی. کاشی های طبقه ، Ciot.

سالن جلویی یک کمد بزرگ داشت که به مگان اجازه می داد فضا را غیر قابل سکونت و جادار نگه دارد. قفسه شناور اسطوخودوس میزان مناسبی از فضای ذخیره سازی اضافه شده و یک رنگ ملایم است که کف کاشی های شش ضلعی شکل کاملاً گرافیکی را تکمیل می کند. او می گوید: “من می خواستم رنگ بنفش کم رنگ را برای تداوم رنگ مخلوط کنم و همچنین به تمرکز روی تمام عناصر مختلف در راهرو کمک کنم.” “اگر همه چیز در اینجا پررنگ و روشن بود ، پردازش آن دشوار بود.”

یک ضیافت بزرگ جسورانه

صفر

عکس: استفانی بوچمن | ضیافت سفارشی ، طراحی مگان کارتر. WALLPAPER Nuvolette Cole & Sons ، پارچه ضیافت ، Kravet. صندلی ها ، Wayfair.

مگان طرح اصلی آشپزخانه سفید را با این جدول مقایسه کرد. مگان که با کاغذ دیواری یکرنگ بنفش بنفش را نرم می کند ، می گوید: “انگورهای روشن چرمی مصنوعی ضیافت رنگی است که نگاه را به گوشه ای از اتاق و دور از کابینت های سفید هدایت می کند.” “صاحبان خانه می خواستند چیزی برای مدت طولانی با آن زندگی کنند. همانطور که آنها رنگ را دوست دارند ، با کاغذ دیواری های خنثی تر در اینجا احساس راحتی کردم. در واقع ، این یک مدل آرام بخش است که باید هنگام کار در جزیره در نظر بگیرید. من آن را در سقف اتاق خواب خود دارم! پاداش: کشوهای زیر نیمکت فضای ذخیره سازی اضافی را ارائه می دهند.

فضای انتقال

صفر

عکس: استفانی بوچمن | HANGER ، Union Lighting و مبلمان. PULLS، سخت افزار فوق کانادا.

مگان آشپزخانه سفید و براق اصلی را نگه داشت ، اما به عنوان علائم نگارشی ترکیبی از نقره و سیاه را جایگزین سخت افزار کرد. او یک آویز در مقیاس بزرگ برای پر کردن فضای منفی بالای جزیره انتخاب کرد و دوباره به مقدار دقیق رنگ برای تداوم اعتماد کرد. او می گوید: “این هنر از مجموعه مالکان است.” “ما این ترکیب را انتخاب کردیم و آن را مانند دیوار گالری بین آشپزخانه و اتاق ناهار خوری آویزان کردیم.

ساختن یک اتاق گل آلود

صفر

عکس: استفانی بوچمن | CABINETRY PAINT ، Grape Green 2027-40 ، بنجامین مور.

مگان حداکثر ذخیره سازی را در شومینه جدید نزدیک گاراژ و درب عقب انجام داد. مگان می گوید: “ما برانکارد کفش و بوت ، قلاب هایی برای دختران که کت و کیف خود را آویزان می کنند و یک نیمکت دنج برای نشستن و پوشیدن داریم.” در کمد نزدیک قفسه هایی برای تجهیزات ورزشی ، کلاه ، دستکش و سایر وسایل کوچک و همچنین محلی برای آویز کت ها تعبیه شده است. بهترین قسمت؟ قابلیت اضافه شده بسیار شیک است. لبه ها برای رنگ آمیزی باز بودند ، اما گلگیر تنها فضایی بود که آنها واقعاً می گفتند: “برو! برو!” و نمودار سبز واقعاً کار می کند! سرگرم کننده است و قطعاً لحظه وحشتناکی را هنگام پایین آمدن از پله ها ایجاد می کند. “

یک شخصیت وجود دارد!

صفر

عکس: استفانی بوچمن | قلاب ، جعبه و کودکان. دارندگان ، زنجبیل. پارچه نیمکت Kirkby Design ، کراوات. رانر ، CB2.

برای افزایش بیشتر فضا ، مگان قلاب های رنگی و الگوی پارچه ای هندسی را روی بالش تعبیه شده اضافه کرد. مگان می گوید: “من واقعاً دوست دارم رنگ ها را در طراحی مخلوط کنم و همه جا به همان چیز نچسبم.” “من برای ادامه کار با آشپزخانه سیاه و سفید را انتخاب کردم.”Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *