قبل و بعد: گاراژ تبدیل به سالن بدنسازی

Hugo Girard و Saskia Thuot گاراژی را که به عنوان انباری مورد استفاده قرار می گرفت را به یک باشگاه ورزشی روشن و کاربردی تبدیل کردند.

گرگوری، صاحب این گاراژ، آموزش و آموزش بوکس رایگان ارائه می دهد. اما تنها جایی که برای آن جا وجود داشت، بین … میز ناهارخوری و کاناپه اش بود!

برای تقویت او، دو میزبان و تیم تعمیرکارانشان، با کمک دوستان گرگوری، به شدت متعهد شدند تا گاراژ او را بازسازی کنند تا مکانی مناسب برای کلاس های او فراهم کنند.

نتیجه چشمگیر است.

گاراژ قبل

صفر

و سپس

صفر

عکس: Spère Média

صفر

عکس: Spère Média

صفر

عکس: Spère Média

صفر

عکس: Spère Média

فرآیند تبدیل:

■ اولین قدم خالی کردن گاراژ از تمام محتویات آن بود. کف بتنی آسیب دیده ترمیم و رنگ آمیزی شد و سقف قبل از پوشاندن سقف کاذب عایق بندی شد. درب پارکینگ قدیمی و فرسوده نیز با مدل جدید تعویض شد. رنگ روشن در به روشن شدن اتاق کمک می کند.

■ برای ایجاد یک جهان الهام بخش، سپس با نصب پانل های تزئینی به دیوارها پرداختیم: یکی با جلوه بتونی و دیگری شبیه آجر سفید. آنها یک ظاهر شهری جوان و پویا ایجاد می کنند که متناسب با تمرین باشد!

■ ذخیره سازی را فراموش نکردیم: کابینت های بسته، یک سبد سبد، یک سبد چرخ دار بزرگ، طاقچه ها در دیوار و قلاب ها به گرگوری کمک می کند تا سازماندهی شود و همه چیز را سریع پیدا کند.

■ چراغ های گاراژ، سقف های توکار و دیوارکوب های صنعتی نورپردازی کارآمد و انعطاف پذیر را فراهم می کنند.

■ تیم به همه چیز فکر کرده است: زیر تجهیزات تمرینی، تشک های لاستیکی از زمین محافظت می کنند. روی یک دیوار، آینه‌ها به دانش‌آموزان گرگوری اجازه می‌دهند وضعیت خود را بررسی کنند. و دیوار جلوی ماشین ها با رنگ تخته سیاه با کلمات تشویق کننده پوشیده شده است.

Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قبل و بعد: دفتر دو نفره

خواندن مطلب بعدی ←

پنکیک ژاپنی ترفند های خانه و آشپزی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *