قبل و بعد: دفتر دو نفره


طراح Jean Stephane Beauchamp یک فضای اداری کاربردی و سازماندهی شده در خانه طراحی می کند که باعث خوشحالی صاحبان آن می شود!

ملیسا یک وکیل تجارت و موسس یک شرکت حقوقی است و همسرش تحصیلاتش حسابدار است و از سال ۲۰۱۸ به صورت آزاد اشتغال دارد. آنها در حال حاضر دو دختر جوان زیبا دارند و در پاییز امسال منتظر فرزند سوم خود هستند.

ملیسا دوست دارد در طول مرخصی زایمان خود که در چند ماه آینده آغاز می شود، بتواند از خانه کار کند. اتاق اداری آنها که در زیرزمین قرار دارد، از عدم سازماندهی شدید رنج می برد و اصلاً آن را دوست ندارند. آنها از ژان استفان بوشام کمک خواستند تا مکان را زیباتر و کاربردی تر کنند …

ماموریت انجام شد!

دفتر داخلی قبل

صفر

عکس: ساموئل پینل روی

و سپس

صفر

طراحی چیدمان سه بعدی توسط: طراح Jean Stéphane Beauchamp و ایجاد شده توسط دکوراتور Mireille Robinel

صفر

عکس: Mathieu-David Crépin

صفر

عکس: Mathieu-David Crépin

فرآیند تبدیل:

■ طراح از رنگ های موجود در آشپزخانه زوجین الهام گرفته تا پالت مناسب کار را تعیین کند. برای سایه آبی که در پایین دیوارها استفاده می شود، او با آبی بسیار کم رنگ که بالای دیوارها و سقف را می پوشاند ازدواج کرد. نتیجه: اتاق روشن و چشم را آرام می کند.

■ ژان استفان مبلمانی با خطوط تمیز انتخاب کرده است که ظاهری مدرن به مکان می بخشد. میزهای L شکل که پشت به پشت چیده شده اند، به طرز ماهرانه ای فضا را تقسیم کرده و ساعات کاری را برای صاحبان دلپذیر می کند. علاوه بر این، هر یک از آنها یک صندلی راحت و ارگونومیک جدید دارند.

■ اتاق اصلی به هم ریخته و غیر عملی بود و فقط قفسه هایی برای نگهداری اقلام و اسناد وجود داشت. قفسه‌هایی با انبارهای باز و بسته، که سپس با جعبه‌ها و قفسه‌هایی برای مجلات پوشانده شده‌اند، اکنون لوازم اداری را سازماندهی می‌کنند، در حالی که آنها را از دید پنهان می‌کنند تا ظاهری دائماً تمیز و مرتب داشته باشند.

■ برای بی نظم نگه داشتن سطوح کار، طراح دیوارکوب هایی مانند چراغ های رومیزی را انتخاب کرد. آنها نورپردازی موثری را ارائه می دهند و یک لمس تزئینی می دهند.

■ آخرین جزئیات فرش است که راحتی را افزایش می دهد و فضا را خاموش تر می کند و نقاشی انتزاعی یک نت هنری دلخواه است که دکور را شخصی می کند.Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قبل و بعد: بهینه شده ۲ در ۱ دفتر

خواندن مطلب بعدی ←

قبل و بعد: گاراژ تبدیل به سالن بدنسازی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *