قبل و بعد: بهینه شده ۲ در ۱ دفتر


از طراح یاسمینا سوزی خواسته شد تا ظاهر و عملکرد کمد بریژیت را بهبود بخشد … که به عنوان میز کار نیز در حال دو برابر شدن است!

بریژیت با همسرش سیمون که سه فرزند تحت حضانت مشترک دارد، در یک خانه شهری در سن برونو د مونتارویل زندگی می کند. او که از ابتدای همه‌گیری از راه دور کار می‌کرد، به دلیل کمبود فضا در جای دیگری از خانه، چاره‌ای جز این نداشت که دفترش را در کمد خود بگذارد. چیدمان بهینه نبود و پس زمینه آویزان کردن لباس ها اصلا مناسب جلسات مجازی زیاد بریژیت نبود.

او که از استفاده از کاغذ دیواری برای مخفی کردن فضای غیرحرفه ای خود خسته شده بود و می دانست که دو تا سه روز در هفته از راه دور کار می کند، از یاسمینا سوزی کمک خواست.

کمد چند منظوره قبل

صفر

و سپس

صفر

عکس: SPHÈRE MÉDIA

صفر

عکس: SPHÈRE MÉDIA

فرآیند تبدیل:

■ مهمترین چیز ایجاد یک پس زمینه حرفه ای بود. طراح پیشنهاد داد که دو کمد کم عمق برای پنهان کردن تقریباً تمام لباس‌ها گنجانده شود. برای زیبایی بیشتر درها، آنها را با چوب خیزران، یک ماده مدرن، پوشانده بودند.

■ دیوار عقب اکنون دارای قفسه ها و یک جفت میله است که فضای ذخیره سازی را به حداکثر می رساند. چند لباس هنوز به نمایش گذاشته شده است، اما به شکلی کاملاً مرتب، و تمام سطل های پلاستیکی شفافی که محتویات آنها را نشان می داد، جای خود را به سبدهای فلزی و پارچه داده است. خداحافظ آشفتگی!

■ بریژیت در مقابل یک دیوار سفید نسبتا کسل کننده کار می کرد و جایی برای گذاشتن خودکار و کاغذهای روی سطح کارش نداشت. به دیوار قرنیزها اضافه کردیم و آن را سیاه کردیم. یک پانل سوراخ دار با ظروف برای اقلام کوچک و یک تخته با گیره متصل شده است.

■ صندلی ارگونومیک حفظ شده است، اما میز با یک میز نشیمن و پایه جایگزین شده است که به شما امکان می دهد موقعیت را به دلخواه تغییر دهید.

■ نور مشکلی نداشت: یک پنجره در سمت راست (خارج از دوربین) نور طبیعی را فراهم می کند. نورافکن های تعبیه شده در سقف نیز وجود داشت. طراح به سادگی یک چراغ رومیزی اضافه کرد تا در صورت نیاز فضای نرم تری ایجاد کند.

■ همچنین تصمیم گرفتیم در فضا تجدید نظر کنیم: برخی از لوازم تزئینی مانند قاب و گلدان کمک می کند فراموش کنیم که در کمد هستیم.Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

قبل و بعد: حمام کوچک و دنج

خواندن مطلب بعدی ←

قبل و بعد: دفتر دو نفره

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *