صنایع دستی گیاه شناسی: ۳ ایده برای باغ داخلی شما


یک روز تنبل تابستان را سپری کنید و این صنایع دستی گیاهان را که شکوفا می شوند ، انجام دهید. به عنوان هدیه یا در خانه شما ، زیبایی باغ داخلی را به ارمغان می آورد.

۱٫ برش را ایجاد کنید

صفر

عکس: Living4Media

برش کاغذ کار راحتی در یک روز بارانی است که وقت آن را دارید که استراحت کنید – تقریباً مراقبه است. الگوهای ورق ها و ورق های ساده و سبک شده را روی مقوا با رنگ های مختلف اما مرتبط ردیابی کنید. اصلاح با قیچی خوب. برای ایجاد جلوه سه بعدی ، برشها را لایه بندی کرده و در یک حلقه گلدوزی مجهز به آستر مقوای رنگی ، آنها را به آرامی قرار دهید. وقتی آرایش دلپذیر است ، قسمتهای هر ورق یا ورق را روی صفحه مقوا بچسبانید.

۲٫ بوهو شکوفا می شود

صفر

عکس: Living4Media

یک تاج گل از زیبایی زیبایی شاعرانه به یک اتاق می آورد و برای دکوراسیون بوهمیایی بسیار مناسب است. گل ها و شاخه های مورد علاقه خود را جمع کنید – آنها می توانند برای تزئین زودگذر خشک ، مصنوعی یا حتی تازه باشند. با سیم گل و اسلحه چسب به یک حلقه گلدوزی وصل کنید. آدامس را با روبان توری وصل کنید.

۳٫ دایره کامل

صفر

عکس: Living4Media

هنر فشرده گلهای خشک یک روش شگفت انگیز برای حفظ زیبایی زودگذر باغ تابستانی است. گلها را در اندازه ها و رنگ های مختلف انتخاب کنید. چند هفته آنها را با قرار دادن در یک کتاب سنگین فشار دهید. برای ساخت قاب ، یک ورق کاغذ مخمل را به صورت ایمن در یک حلقه گلدوزی ببندید. کاغذهای اضافی را برش دهید. با استفاده از موچین ، گلبرگ یا گلهای کامل را روی کاغذ قرار دهید. گلها را روی یک حجاب بچسبانید ، با دقت از یک چسب مایع استفاده کنید. در پنجره ای ظاهر می شود که نور از طریق کاغذ شفاف فیلتر شده و بر گلدهی آن تأکید می کند.

حلقه گلدوزی یک قاب کامل آماده است که حس نوستالژیکی به این پروژه ها می دهد ، ساخته شده با زیباترین گل های تابستان.Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *