شخصیت ها را مطالعه کنید استایل در خانه


ویژگی های اصلی این خانه میراثی وقتی با فضای ذخیره سازی هوشمند و اثاثیه دقیق ترکیب شوند مانند ستاره می درخشند.

این سنگ قیمتی که در اوایل دهه ۱۹۰۰ ساخته شد ، رویای عاشق خانه است. این خانه یکی از آن خانه های کمیابی است که هنوز دیوارهای آجری ، کف چوبی و پنجره های سربی آن ، در برخی از آنها شیشه های رنگی وجود دارد. سارا ماری لاکی ، طراح می گوید: “بدیهی است که ما می خواستیم این عناصر میراث را برجسته کنیم ، نه اینکه آنها را به پس زمینه بیاندازیم.” “اما ما می خواستیم خانه ای که این مالکان در آن خانواده بزرگسال خود را پرورش داده اند شاداب تر ، مدرن تر و بدون دردسر به نظر برسد.” او همچنین می خواهد همه تغییرات را بر اساس شیوه زندگی صاحبان خانه ها پایه ریزی کند.

“همسر یکی از آن افراد شگفت انگیز است که در انجام هزاران کار در یک زمان استاد است و او میزبان شگفت انگیزی است. بنابراین من می خواستم که خانه منعکس کننده این نقاط قوت باشد. ” به همین دلیل او و تیم طراحی تصمیم گرفتند قسمت هایی از دیوار آشپزخانه را بردارند و فضای کنار اتاق خانواده را باز کنند. آنها همچنین ردپای خانه را تغییر دادند تا یک اتاق خشکشویی جدید و درخشان در محل گاراژ اضافه شود. سارا می گوید: “ما همچنین دفتر خانه را مجدداً پیکربندی کردیم ، که با توجه به شروع همه گیری بسیار به موقع به نظر رسید.” برای احترام به سن خانه ، او به اشکال سنتی برای آینه و روشنایی وفادار ماند. علاوه بر این ، هر اتاق را با یک پالت پیوسته از رنگهای خنثی بید ، مانند رنگهای خاکستری خاکستری ملایم و شنی طبیعی روشن می کرد. سارا می گوید: “صادقانه بگویم ، چیزی که من بیشتر در این خانه دوست دارم این است که چگونه آجر و شیشه های رنگ آمیزی فضاهای فوق العاده ای را در نهایت برای کارآیی روزمره طراحی می کنند.” “من فکر می کنم آنچه در خانه قدیمی است ظاهر جدید را حتی بهتر می کند. و بالعکس. “

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

منطقه صبحانه مشرف به استخر و پرچین های سرسبز است. “من نمی خواستم دید را مختل کنم ، بنابراین لوستر شیشه ای را انتخاب کردم. سارا می گوید ، این شفاف است و با نور طبیعی می درخشد. صاحب خانه یک پالت خنثی را ترجیح می دهد ، بنابراین سارا اقلام طبیعی مانند سفال و مهره های چوبی را روی کت قرار می دهد. آنها همچنین به میز خانواده خود چسبیده بودند. بنابراین سارا به جای خرید یک مدل جدید ، آن را دوباره طراحی کرد تا جلوه ای تازه به آن ببخشد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

یک ایستگاه قهوه و چای با قفسه های بلوط سبک در تضاد با دیوارهای آجری در معرض دید قرار گرفت. “این مکان را برای قهوه صبحگاهی دنج و مکانی مناسب برای جمع آوری هنگام تفریح ​​زن و شوهر می کند.” بیشتر ظروف چینی و سفال های نمایش داده شده در کمد ها نگهداری می شد. سارا می گوید: “من این قطعات زیبا از نور را برای لذت بردن بیرون آوردم.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

سارا می گوید: “صاحب خانه فوق العاده منظم است ، بنابراین او کاندیدای ایده آل برای کابینت درهای شیشه ای بود.” شمشیرهای کتابخانه ، نه نورپردازی داخلی ، رنگ خاکستری مطبوع سارا را در اینجا انتخاب می کند. کاربردی بودن مطابقت دارد با فضل در چهارپایه میله ، که دارای روکش های جدا شونده است. “آنها چسبان هستند ، بنابراین آنها را بردارید و در ماشین لباسشویی بیندازید.”

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

آشپزخانه هشت پا بزرگ نیست ، اما با برداشتن قسمتی از دیوار و تعریف فضا با یک جزیره ماموت ، سارا فضای ذخیره سازی و مقصدی عالی برای کوکتل و تنقلات با دوستان فراهم کرد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری کابینت ، کابینت های بین المللی. REFINING TABLE ، Thao Processing Studio. CHAIRS ، برتانی ، CF Interiors. صیقل دهنده شیشه ، CB2. سفالگری ، لباس زیر RUNNER ، ۱۲۲ وست. رنگ کابینتریک ، خاکستری متفکر SW 7016 ، شروین ویلیامز.

قفسه های شناور در آشپزخانه نمایش را دعوت می کنند و چراغ های برنجی براق ، داستان را به نمایش می گذارد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

اتاق خانواده به آشپزخانه و محل صبحانه باز است. شومینه مدرن آن خطوط تمیزی دارد که به طور یکپارچه با تیرهای سقف ترکیب می شوند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری | لی SOFA و صندلی ؛ جدول CORTAIL Fournahds؛ مارکانتونیو عثمانی ؛ قالیچه؛ CF داخلی. آینه گرد ، وست الم. گلدان و لوازم جانبی (روی شومینه) ، ۱۲۲ غربی. بالش (روی نیمکت) ، ۱۲۲ غرب و جعبه و بشکه پرتاب کنید. BULGARIAN BULGARIAN با سفارش (روی صندلی) ، مبلمان عالی.

“روبرو شدن قسمت با شومینه وسوسه انگیز بود ، اما این باعث می شد فضا جدا شده و جدا شود. به همین دلیل ما آن را عمود بر جزیره قرار دادیم ، “سارا می گوید. او عثمانی را انتخاب کرد نه میز قهوه خوری. “عثمانی ها حدود یک اینچ کوتاه تر هستند و باور کنید یا نه ، وقتی پاها را بلند می کنید آرامش بخش تر است.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری | لی SOFA و صندلی ؛ جدول CORTAIL Fournahds؛ مارکانتونیو عثمانی؛ قالیچه؛ CF داخلی. آینه گرد ، وست الم. گلدان و لوازم جانبی (روی شومینه) ، ۱۲۲ غربی. بالش ها (روی نیمکت) ، ۱۲۲ West and Crate and Barrel را بیندازید. قرارداد بلغاری با سفارش (روی صندلی) ، مبلمان عالی.

توصیه هوشمند سارا برای ایجاد قفسه های رنگی؟ “در فروش گاراژ کتاب بخرید ، سپس کاپشن های خاکی آنها را بردارید ، سپس آنها را بر اساس سایه مرتب کنید.” ترازو عتیقه است و به زمان ساخت خانه باز می گردد. مواردی که روی میز کوکتل سنگ مرمر و بالش ها قابل تغییر است هنگامی که صاحب خانه می خواهد یک غذای تازه بخورد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری | SK CHARIR ، Little STOOL ، West Elm. حلق آویز ، روشنایی روی میز ، امکانات بصری. پنجره TRANSOM ، مجموعه های شیشه ای.

سارا می گوید: “قبلاً دفتر خانه بود.” “ما رد پای او را کاهش دادیم ، اما با افزودن بانک های ذخیره سازی آن را جبران کردیم.” صندلی میز مدرن است ، اما آن را با یک آویز سایه ای ابدی و غرور مدفوع مرتبط با شیشه میراث ترکیب می کند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

سارا می گوید: “ما شیشه های رنگ آمیزی اتاق را خیلی دوست داشتیم ، برای آن پنجره ترانس سفارشی درست کردیم.” ترانس با مهارت نور را به لباسشویی مجاور منتقل می کند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری

صاحب خانه علاقه زیادی به بسته بندی هدیه دارد ، بنابراین سارا مطمئن شد که جایی برای آن وجود دارد.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری میز کنسول ، گلدان ، نارون غربی. آینه گرد ، CB2.

“این ورودی عقب است ، جایی که معمولاً خانواده وارد می شوند. سارا می گوید ، بسیار باریک است ، بنابراین قلاب هایی برای مانتو و کیف و همچنین میز کنسول برای کلیدها و تلفن ها اضافه کردیم. آینه جدید است ، اما به اندازه کافی سنتی است که به سن خانه اشاره می کند.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری | کاشی ، کاشی Terra Sol. چراغ دیوار ، RH.

گاراژ سابق خانه اکنون یک اتاق خشکشویی سوئیسی با فضای ذخیره اضافی برای لوازم اصلی مانند باتری ، لامپ و مواد شوینده است. سارا می گوید: “برای فردی که مانند این مالک سازماندهی شده است ، چنین فضایی یک رویا است.” شکل لانه زنبوری روی کاشی پشتی از اشکال موجود در پنجره های سربی خانه الهام گرفته است.

صفر

عکس: تریسی آیتون طراحی: طراحی داخلی سارا ماری | آینه ، SCONCES ، CB2. کاغذ دیواری ، دیوارپوش های مترو.

برای تازه کردن پودر ، کاغذ دیواری های گلدار در سایه های خنثی مدرن با غرور شخصی ترکیب شده اند.Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

ایده های روشن استایل در خانه

خواندن مطلب بعدی ←

الهام بخش کتابخانه خانگی

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *