عشق روکسان جولی به غذاهای خوب ، سفر در سراسر جهان و طبیعت به او کمک کرد تا در کارینیان ، کبک ریشه دواند.

عشق به دکوراسیون ، مسافرت ، غذاهای حماسی در رستوران های زیبا و دنیای طبیعی ، انگیزه های اصلی طراحی خانه او در Roxanne Jolie بود. آمیختن زیبایی بی نظیر طبیعت با خاطرات بهترین هتل ها و عصرهای طولانی و مجلل در رستوران های مورد علاقه او باعث ایجاد روکسان در این پروژه شد. او می گوید: “من می خواستم با ساختن خانه ای با دوش ، فضایی دنج در رستوران ایجاد کنم.” “من می خواستم تمام جزئیات باعث شود شما احساس خوبی داشته باشید.”

صاحب خانه و سرمایه گذار املاک در ایجاد یک تجربه حسی آرامش بخش ، تا کوچکترین جزئیات ، از جمله بلندگوهای داخلی پنهان در هر اتاق و پخش کننده های آروماتراپی در همه جا هیچ اتفاقی نمی اندازد. نماد طراحی دقیق Roxanne اتاق آفتابی است ، جایی که او به طرز ماهرانه ای عناصر مینیمالیستی و اواسط قرن را با هم ترکیب می کند. مبلمان جدید ، دنج در کنار گنجینه های یکپارچهسازی با سیستمعامل ، در این فضای دیدنی که بر فراز لابی هتل مجلل پر شده از صندلی های مخملی سبز شکننده ، مبل صورتی و سقفی با رنگ سبز و شلوغ با فانوس های درخشان قرار دارد. آنچه خانه را دلپذیر کرده و به آن احساس آرامش بخش می دهد ، چشم اندازهای خیره کننده از طبیعت و فراوانی گیاهان سرسبز گرمسیری است. در این خانه ، جادو در ترکیب است.

اتاق سبز

صفر

عکس: درو هادلی طرح: روکسان جولی بلوط سفید PODNI ، Planchers de Bois Exotique. KNITTED LANTERN ، Etsy. صورتی SOFA ، عنصر پایه. سبز SOFA ، Structube. میز کافه Terrazo ، Zara Home. گیاهان ، پلانتررا. گیاهان مصنوعی ، ورونا.

روکسان ، مسافری پرشور ، ظاهری ارگانیک برای اتاق آفتابی خود ایجاد کرد. فانوس های آویزان که در سفر به تایلند گرفته شده اند ، جلوه چشمگیری را روی سقف سیاه ایجاد می کنند ، جایی که پوشش گیاهی طبیعی و مصنوعی در یک توری سیمی سفارشی بافته شده است. “من دختری در فضای باز هستم که عاشق طبیعت هستم. این اتاق نشان دهنده این جنبه از شخصیت من است ، “می گوید روکسان. “تلویزیون وجود ندارد. بیشتر محل نوشیدن و گپ زدن است. ”

انبار حساس

صفر

عکس: درو هادلی طرح: روکسان جولی TABLE ، Club Piscine. صندلی ، Maison Corbeil. NEON ، Lettrage Robert.

انبار شراب باشکوه که در اطراف دیوارهای شیشه ای با روکش های مشکی احاطه شده و به نمایش گذاشته شده است ، می تواند ۲۲۰ بطری را در خود جای دهد. در بالای آن یک باله از ورق فلز سیاه وجود دارد. روکسان آنقدر از سقف غرفه استخر راضی بود که تصمیم گرفت همان مواد را به داخل خانه بیاورد. روی تابلو نئون شخصی “Champagne svp” (“شامپاین لطفا”) نوشته شده و بر عشق رکسان به آرامش و جشن گرفتن زندگی در رستوران های مورد علاقه اش تأکید می کند.

سبک بی پایان

صفر

عکس: درو هادلی طرح: گیوم منارد و روکسان جولی FLOOD ، Wayfair. لامپ های چوبی ، کانتر ، جنگل لانگنسنسکا. قفسه فلزی ، Soudure Lauzière.

این پودر شبیه پودری است که در یک رستوران عالی پیدا خواهید کرد. دیوارهای بتنی ناهموار و تخته های چوبی جذابیت بافتی را ایجاد می کنند ، که در جفت آینه هایی که رو به روی یکدیگر قرار دارند منعکس می شود و جلوه بی نهایت را ایجاد می کند.

تمیز و سبز

صفر

عکس: درو هادلی طراحی: روکسان جولی | طراحی آشپزخانه ، دوکو. BARSTOOLS ، Wayfair. White Corian COUNTERTOP ، Comptoirs Verte Feuille.

تضاد بین دیوار کابینت سفید و گرانیت مشکی مات جزیره جلوه ای اسکاندیناوی را به ارمغان می آورد که باعث جذب Roxanne می شود. او می گوید: “من دوست دارم از رنگ مشکی استفاده کنم زیرا بی وقت است و هم شخصیت و هم گرما را به اتاق می افزاید.” همچنین ، در حالی که بسیاری از مردم تمایل دارند آشپزخانه ها زنانه باشند ، رنگ مشکی یک دوز مردانه دارد که دکوراسیون را متزلزل می کند. ”

روشن و روشن

صفر

عکس: درو هادلی طراحی: روکسان جولی | STAIR ، Soudure Lauzière. میز کافه ، Vitrerie Desourdy et Fils Inc. خاکستری SOFA ، عنصر پایه. TEPAN ، Les Géants du CouvrePlancher. قضاوت ها ، پلانترا. جداول گرد ، Structube. نگهدارنده ساعت ، EQ3.

طراحی راه پله و نرده اتاق نشیمن سبک و باز است ، اگرچه از فلز آهنی ساخته شده است. روکسان می گوید: “من فکر می کنم نرده های شیشه ای داخل آن کمی خنکی را به فضا می آورد.” “من می خواستم ظاهری مینیمالیستی داشته باشم ، بنابراین میله های فلزی نازک با روکش تمیز و با شخصیت را انتخاب کردم.” او تلویزیون را به نرده نصب می کند ، که این تصور را می دهد که تلویزیون شناور است و به طور م itثر آن را در دکوراسیون جا می دهد.

اتاق خواب بوتیک

صفر

عکس: درو هادلی طراحی: روکسان جولی | BED ، KIV ، صندلی های آویزان ، Wayfair. رنگ دیوار ، Chantilly Lace OC-65 ، بنیامین مور. لامپ های آویزان ، Etsy. DENSITY CATS ، HomeSense. شمع های راهنما ، WESTERM ELM. فوم بتنی ، بازار.

اتاق خواب اصلی آرام و روشن ، حال و هوای صبح های بی دغدغه را در یک هتل بوتیک تداعی می کند. روکسان اتاقهای زیادی را در مراکز برنده جایزه مطالعه می کند ، که به او الهام می دهد فانوس هایی اضافه کند که توجه را به میزهای کنار تخت خواب بازسازی شده او جلب می کند. سایه های مختلف کرم که او از آن استفاده می کند در ترکیب بافت هایی که گرم و آرام هستند ترکیب می شود.

آپارتمان زیبا

صفر

عکس: درو هادلی طرح: گیوم منارد

صفر

عکس: درو هادلی طراحی: گیوم منارد و روکسان جولی کاشی ، Ciot. TUB ، Emco. رئیس ، بازار کاشین ، سیمونز. طراحی تریلر ، گیوم منارد.

روکسان با طراح گیوم منارد در ایجاد حمام مجلل و جادار استاد همکاری کرد. غرفه خصوصی تحت غرفه دوش سنگ مرمر خیره کننده است که دو طرف آن دوش دارد. منحنی های وان و سینک ظرفشویی فضا را نرم می کند. شیشه مات با تزئین مشکی یک افزودنی جذاب و معماری است که حریم خصوصی را برای صندوق کشوها فراهم می کند.

توسل به لوکس

صفر

عکس: درو هادلی استخر شنا ، Oceanos. طراحی ، پاسیو Oasis. صندلی ، کیف ، رونا. مدفوع ، BMR.

روکسان عاشق زندگی در فضای باز ، حیاطی رویایی ایجاد کرد. غرفه استخر فضای ذخیره سازی و اتاق خشکشویی و همچنین سایه و عنصر خطی قوی را ارائه می دهد. در پشت آن یک آشپزخانه باز با فضایی برای یخچال قرار دارد. روکسان یک حصار شیشه ای در اطراف استخر را ترجیح داد تا منظر طبیعت را از هر نظر حفظ کند. او می گوید: “من یک پرچین باشکوه به ارتفاع ۱۸ فوت دارم و یک منطقه جنگلی خانه را احاطه کرده است.” “من می خواستم این چشم انداز را تا آنجا که ممکن است پنهان کنم.” پرچین احساس پیله را در فضای خیره کننده ایجاد می کند ، جایی که استخر ۱۲ در ۲۵ پا به عنوان یک عنصر مرکزی عمل می کند. سنگفرش های بتنی مانند یک قاب هستند که توجه را به استخر معطوف می کنند.

نگاهی بیاندازید

صفر

عکس: درو هادلی طراحی: روکسان جولی

Source link

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *