زمین شوی صنعتی Scrubber اشنایی با دستگاه کفشوی صنعتی

زمین شوی صنعتی Scrubber اشنایی با دستگاه کفشوی صنعتی

در این مقاله قصد داریم تا در مورد دستگاه زمین شوی صنعتی و دستگاه اسکرابر یا کفشوی صنعتی اطلاعاتی را با شما به اشتراک بگذاریم

زمین شوی صنعتی Scrubber Scrubber :در ابتدا باید بگوییم که تمامی اسامی که در بالا گفته شد مربوط به یک دستگاه میباشد و کاربرد و کارکرد هر یک شستن و اسکراب زمین میباشد زمین شوی صنعتی یا کفشوی صنعتی وظیفه نظافت و شستشوی کف را به عهده دارد که در ادامه به نحوه عملکرد و کاربرد دستگاه اسکرابر صحبت میکنیم .

کاربرد کفشوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر  

اسکرابر یا زمینشوی صنعتی دستگاهی است که برای نظافت و شستشوی انواع سطوح سرامیک، سنگ، پارکت، اپوکسی، بتن و غیره به کار می رود. این دستگاه قادر است به طور همزمان سطوح زمین یا کف را سریع شسته و بلافاصله خشک نماید، بدون آنکه هیچ لکه و رد از خود بر جای گذارد. برخی مدل های زمین شوی صنعتی علاوه بر قابلیت شستشو و خشک کردن همزمان، امکان جمع آوری اشغال های کوچک و بزرگ را دارند . کفشوی ها اگر قصد خرید دستگاه کفشوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر را دارید باید مساحت فضایی نیاز به نظافت، جنس کف محیط ، و اندازه یا حجم الودگی را در نظر بگیرید و هنگام خرید زمینشوی صنعتی دستگاهی را انتخاب کنید که متناسب با فضا شما باشد تا بتواند بیشترین کارایی را برای شما به ارمغام بیاورد .

چند نوع زمینشوی صنعتی یا دستگاه اسکرابر وجود دارد 

خوب زمینشوی صنعتی به ۲ دسته تقسیم میشوند زمینشوی صنعتی دستی یا اسکرابر دستی یا زمینشوی صنعتی سرنشین دار  یا اسکرابر سرنشیندار

کاربرد کفشوی صنعتی دستی برای نظافت محیط

به طور کل قابلیت های هردو دستگاه زمینشوی دستی و کفشوی سرنشین دار یکی میباشد اما اگر قصد خرید دستگاه اسکرابر یا کفشوی را دارید  و اگر محیط فروشگاه یا مکان مورد نظر زیاد بزرگ نیست میتوانید از نوع دستی این دستگاه خرید کنید .

با توجه به اندازه این دستگاه که در ابعاد مختلف در بازار یافت میشود مناسب برای محیط های کوچک میباشد تا اپراتور مربوطه بتواند با نهایت دقت و سرعت محیط را از شر الودگی ها خلاص کند .

کاربرد کفشوی صنعتی سرنشین دار برای نظافت محیط

این دستگاه کفشوی طوری طراحی شده تا اپراتور ان را هدایت کند درست مانند یک خودرو شارژی از قابلیت های دستگاه زمینشوی سرنشین دار یا کفشوی صنعتی سرنشین دار میتوان به .

بالا بردن راندمان ، برس های بزرگ تر نسبت به مدل دستی ، نظافت کف مکان های بزرگ اشاره کرد  که در مقاله زیر به طور کامل در مورد این دستگاه زمینشوی توضیح داده شده که میتوانید از لینک زیر به ان دسترسی پیدا کنید

ایا نیاز به خرید دستگاه کفشوی صنعتی است ؟

پیش تر درمورد کاربرد و قابلیت های این دستگاه کفشوی صنعتی صحبت شد و در این مقاله به طور کامل راهنمایی خرید دستگاه زمین شوی صنعتی Scrubber یا نظافت صنعتی انجام شده است .

در ادامه میتوانید از این بخش به تمامی اطلاعات مورد نیاز در مورد خرید دستگاه زمین شوی صنعتی Scrubber و سایر دستگاه های نظافت صنعتی دسترسی پیدا کنید .

 

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

وضعیت جسمانی داوطلبان تزریق واکسن کرونا در روسیه

خواندن مطلب بعدی ←

نظافت کف با اسکرابر یا کفشوی صنعتی : راه حل

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *