رژیم غذایی در تعطیلات

 

[مجله خبری آموزشی نظافت نیوز]

رژیم غذایی در تعطیلات : فصل تعطیلات به خاطر نورهای چشمک زن، هوای سرد و سرودهای زیبا معروف است، اما در ایالات متحده ما یک سنت تعطیلات مشکل ساز دیگر ایجاد کرده ایم: صحبت در مورد رژیم غذایی. با انتشار کوکی ها، آب نبات ها و ضیافت های تعطیلات، نظرات غیر ضروری در مورد کالری و پوند می آید که از اول ژانویه باید حذف شوند.

این نوع صحبت در مورد رژیم غذایی در تعطیلات برای بزرگسالان خسته کننده و سمی است، اما زمانی که بزرگسالان چنین نظراتی را در مقابل کودکان بیان می کنند، ناراحت کننده تر است.

برای سایر ۳۰ ساله ها، این نوع اظهار نظر ممکن است به عنوان یک صحبت توخالی رد شود، اما باعث شد دخترم فکر کند که آیا چیزی “بد” در مورد افراط در غذاهای تعطیلات مورد علاقه اش وجود دارد و چرا یک بزرگسال ممکن است در مورد بدن شما صحبت کند. مسیر. این واقعیت که یک بزرگسال دیگر خیلی راحت در مورد وزن و محدودیت های غذایی خود در مقابل گروهی از دانش آموزان تأثیرپذیر کلاس پنجم صحبت می کرد، چند سوال برای من ایجاد کرد.

مشکل صحبت در مورد رژیم غذایی در تعطیلات

بر کسی پوشیده نیست که فرهنگ ما به رژیم غذایی و کاهش وزن وسواس دارد. را صنعت کاهش وزن تنها در سال ۲۰۲۲ به ۳.۸ میلیارد دلار رسیده است و فیدهای رسانه های اجتماعی ما دائماً مملو از تبلیغات برای برنامه های مختلف رژیم غذایی، برنامه های کاهش وزن و ابزارهای ورزشی است که به ما کمک می کند تا پوندهای ناخواسته را کاهش دهیم.

برای بزرگسالان، ممکن است سخت باشد که یک روز را بدون اشاره به اینکه چگونه باید وزن کم کنند یا کل گروه غذایی را حذف کنند، سپری کنند. صحبت از نارضایتی بزرگسالان از بدن، وزن و عادات غذایی خود در روزهای تعطیل برای بزرگسالان عادی تلقی می شود. والدین خود من به من می گویند که از وعده های غذایی خود صرفه جویی می کنند تا برای تعطیلات بزرگ پیش رو “صرفه جویی کنند”. این پیام ها برای بسیاری از افراد قابل قبول و حتی بی ضرر به نظر می رسند.

و شاید به دلیل عادی سازی بی رویه صحبت های رژیم غذایی، ما فراموش کرده ایم که چقدر این نظرات می تواند باعث آسیب واقعی شود. هزینه این نوع صحبت ها تقویت نگرش ها در مورد بدن و عادات غذایی است که منجر به انگ و آشفتگی ذهنی و عاطفی واقعی برای بسیاری از افراد، به ویژه کودکان خردسال می شود.

کودکان ۵ تا ۸ ساله اگر فکر کنند مادرانشان از اندازه بدن خود ناراضی هستند، بیشتر از بدن خود ناراضی خواهند بود.

رسانه بهداشتی

بچه‌ها بزرگ‌سالان کوچکی نیستند که بتوانند به راحتی شوخی‌های خسته‌کننده ما درباره «سوختن بوقلمون» یا درخواست بابانوئل برای تردمیل را رد کنند. آنها تأثیرپذیر هستند و با گوش دادن به ما یاد می گیرند که چگونه بدن خود و همسالان خود را احساس کنند. وقتی در مورد وزن و بدن خود به صورت منفی صحبت می کنیم، ناخواسته این افسانه را تقویت می کنیم که لاغری معادل وقار است و وجود در بدن بزرگتر ذاتاً ناسالم، نامطلوب و اشتباه است. اسمش همینه وزن ننگو با اثرات منفی متعددی همراه است، از جمله:

  • عزت نفس پایین.
  • تصویر بدن منفی
  • افسردگی
  • اضطراب
  • طرد شدن توسط همسالان و اعضای خانواده.
  • اختلالات اشتها.

کودکان از سنین پایین تحت تاثیر انگ وزن قرار می گیرند. یک مطالعه توسط آکادمی اطفال آمریکا (AAP) نشان داد که کودکان ۹ ساله در حال حاضر در معرض نمایش هستند. سوگیری ضمنی در برابر همسالانی که آنها را اضافه وزن می دانند. روایت آفرینش در انجیل اضافه وزن یا چاقی نیز یکی از شایع ترین دلایلی است که کودکان و نوجوانان در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار می گیرند.

داستان‌های رژیم غذایی فقط بچه‌ها را تشویق نمی‌کند که نسبت به همسالان خود بد یا قضاوت کنند. همچنین این خطر بسیار واقعی وجود دارد که آنها این دیدگاه خشن و انتقادی را علیه خود معطوف کنند. بر اساس یک گزارش، بیش از نیمی از دختران و یک سوم پسران ۶ تا ۸ ساله فکر می کنند که باید لاغرتر باشند. رسانه های عقل سلیم. حتی کودکان ۵ ساله در حال حاضر نارضایتی از بدن خود را ابراز می کنند و کودکان ۵ تا ۸ ساله اگر فکر می کنند که مادران از اندازه بدن خود ناراضی هستند، احتمالاً از بدن خود ناراضی هستند.

در سال ۲۰۲۱، AAP دستورالعمل های درمانی و تشخیص جدیدی را صادر کرد اختلالات اشتهابا استناد به داده هایی که نشان می دهد میانگین سن شروع اختلالات خوردن ۱۲.۵ سال است و دختران و پسران نوجوان در معرض خطر هستند. در دستورالعمل های خود، یک چیزی که آنها تأکید می کنند این است که والدین و متخصصان اطفال باید نه در مورد وزن با کودکان صحبت کنید.

وقتی در مورد بدن خود صحبت می کنیم، بچه ها گوش می دهند

رژیم غذایی در تعطیلات : اظهار نظر در مورد حذف پوره سیب زمینی ممکن است بی گناه به نظر برسد، اما آنچه ما در مورد غذا و بدن خود می گوییم زمانی که بچه ها گوش می دهند اهمیت دارد. وقتی دخترم به من گفت که مربیش چه گفته است، به دوران کودکی خودم برمی‌گشتم، به حالت جوانی که خودم را در آینه نگاه می‌کردم و بعد از شنیدن صحبت‌های مادر و مادربزرگم مبنی بر ممنوعیت غذا خوردن، قسمت‌های نرم شکمم را نیشگون می‌گرفت. چیزی جز سفیده تخم مرغ هم زده شده برای کاهش وزن بعد از کریسمس.

به بچه‌های دیگر کلاسش فکر کردم که می‌شنوند بزرگسالی را که تحسین می‌کنند درباره محدود کردن غذا صحبت می‌کند و تعجب می‌کنند – شاید برای اولین بار – آیا بدن‌شان هم خیلی بزرگ است و آیا باید خوراکی‌های مورد علاقه‌شان در تعطیلات را از دست بدهند. درمان می کند یا حتی غذا خوردن را به طور کامل متوقف می کند تا کوچک شود.

باید بدانیم که نباید با جشن های یک بار در سال طوری رفتار کنیم که گویی تنها تعیین کننده سلامتی ماست.

به عنوان بزرگسالان، ما باید بدانیم که نباید با جشن های سالیانه به گونه ای رفتار کنیم که گویی آنها تنها عامل تعیین کننده سلامت و اندازه بدن ما هستند. لزوما مرتبط نیستند، راستی).

اما حتی بیشتر از آن، باید بدانیم که نباید کودکان کوچک اطراف خود را با ایده‌های مضر در مورد اندازه بدن خود و رابطه آنها با غذا، که می‌تواند تا مدت‌ها پس از بسته‌بندی و قرار دادن تزئینات، بر آنها تأثیر بگذارد، تحمیل کنیم. دور.

فصل تعطیلات خاص است و فقط یک بار در سال می آید. امسال، بیایید صحبت‌های مداوم در مورد کالری شماری و افسانه‌های بزرگ‌ترمان درباره پشیمانی شیرینی‌های قندی را متوقف کنیم و به بچه‌ها این هدیه را بدهیم که بتوانند از آنها لذت ببرند.

[تمامی اخبار توسط نرم افزار جستجوگر خبر سایت گردآوری شده و سایت نظافت نیوز در قبال محتوای اخبارمسئولیتی ندارد]
Source link

0 مورد نقد و بررسی

nezafatnews

→ خواندن مطلب قبلی

راز تمیز کردن کابینت آشپزخانه بدون لکه

خواندن مطلب بعدی ←

روش های هوشمندانه برای سازماندهی آپارتمان کوچک شما

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *