دکوراسیون لوکس مدرن با باربارا باری


این طراح مستقر در کالیفرنیا به دلیل ظاهر لوکس مدرن شهرت دارد. ویراستار کارل لونز با باربارا در مورد چگونگی الهام گرفتن از طبیعت و نحوه تازه سازی اتاق های ما برای بهار صحبت می کند.

صفر

باربارا و الیور عکس: ویکتوریا پیرسون

KL: چگونه می توانیم از هوای آزاد به فضای داخلی خود الهام بگیریم؟

BB: در هر کجا که زندگی می کنید ، می توانید از طبیعت حتی از عکس الهام بگیرید. وقتی برای الهام به دنبال دکوراسیون می گردم ، ترکیبات رنگی ظریفی را که در طبیعت به عنوان الهام بخش از رنگ بندی اتاق می بینم مطالعه می کنم. به نظر من این اختلافات ظریف در تن و بافت باعث ایجاد آرامش می شود. رنگ سبز دارای طیف نامحدودی از رنگ (رنگ) و ارزش (روشن تا تاریک) است. من خصوصاً به رنگ سبز و آبی خنک آگاو جذاب هستم و در اینجا امکانات بی پایان پیدا می کنم. برای آب و هوای شمالی ، یک سبز صنوبر عمیق تر را همراه با آبی کمرنگ در نظر بگیرید. چسباندن با یک پالت ساده به جمع آوری یک اتاق کمک می کند.

صفر

میز بوون ، باربارا باری برای مک گوایر ، mcguirefurniture.com.

KL: سه روش ساده برای تازه سازی یک اتاق برای بهار چیست؟

BB: اول ، من یک تغییر انرژی را توصیه می کنم. تصمیم من برای تازه کردن این است که تا آنجا که ممکن است اقلام را بردارم – اتاق را بردارم – و سپس آن را بازیابی کنم. اوضاع هرگز به همان شکل برنخواهد گشت و این باعث تغییر انرژی و احساس سرزندگی در اتاق می شود. دوم ، اتاق را مانند تصویری که وارد می کنید ، با نقطه کانونی و یادداشت های رنگی خود در نظر بگیرید. به همان روشی که اسپری رنگ سفید یا رنگ تصویر را تعیین می کند ، لوازم جانبی مانند بالش نیز همین کار را می کنند. یک تغییر ساده رنگ می تواند احساس یک اتاق را تغییر دهد ، بنابراین من در بهار و پاییز تغییر رنگ می دهم. ملحفه سفید ترد برای بهار و خردل عمیق در پاییز. افزودن این بالش سفید ترد سفید می تواند جهان را تغییر داده و سفیدی آباژور کتانی یا کور پنجره را متعادل کند. سوم ، هیچ چیز موثرتر از رنگ آمیزی دوباره دیوارهای اتاق به رنگ جدید نیست. هزینه های تأثیر بزرگ اسمی است. یا دیوارها را با کاغذ بافتی کتانی بپوشانید ، که بافت خوبی به دیوارها می بخشد. آنها در بسیاری از رنگ های فوق العاده وجود دارد.

صفر

طراحی داخلی ، باربارا باری.

KL: در حال حاضر رنگ خنثی مورد علاقه شما چیست؟ آیا عزیز شما بی طرف نیست؟

BB: بنجامین مور انتخاب رنگ من است و خنثی مورد علاقه فعلی من Revere Pewter HC-172 است. مورد علاقه من غیر خنثی Sagebrook Sage است ، اما به اندازه من “بی طرف” است! انتخاب من ناشی از یک فلسفه عمیق است که زمینه خنثی اجازه می دهد زیبایی بیان فردی زنده شود. این با همه چیزهای زندگی ما رقابت نمی کند – کارهای هنری ، پارچه ، حتی خودمان با تغییر حالات. من به فضاهای آرام ، خلق و خوی آرام و ایجاد حس هماهنگی علاقه مندم که از اشکال مرتبط ، رنگهای مشابه و الگوهای ظریف ناشی می شود ، زیرا جمع این موارد ، هنگامی که در نظر گرفته شود ، آرام است. بنابراین ، من با یک رنگ “آرام” برای پس زمینه خنثی شروع می کنم. Revere Pewter یک خنثی زیبا و ساکت و آرام است که اطراف خود را می گیرد ، به این معنی که او زمینه خود را به روشی خنثی منعکس می کند. اسطوخودوس یا صورتی را تحریف نمی کند. او بی طرف باقی می ماند. Sagebrook Sage منعکس کننده عشق من به رنگ سبز و اعتقاد عمیق من به این است که رنگ سبز باعث ارتعاش بهبود می شود. باز هم ، این ظاهر خاص سبز ، هر رنگی را که با آن جفت شوید ، از خنثی های تونال تا رنگ های روشن و بازیگوش حفظ می کند.

صفر

Revere Pewter HC-172 ، بنجامین مور Sagebrook Sage HC-114 ، بنجامین مور

KL: آیا نکاتی برای انتخاب یک سرمایه گذاری طولانی مدت در خانه مانند کابینت آشپزخانه ، کفپوش ، وسایل حمام یا کاشی ها وجود دارد؟

BB: من کاشی را دوست دارم زیرا احساس می کنم ثابت ، پایدار و ایمن هستم. من دوست دارم که قابل شستشو ، با دوام بودن و همیشه تازه به نظر برسد. چقدر زیبا است که دیوارهای لابی ، گلگیر یا اتاق صبحانه را بشویید. کاشی فقط مخصوص آشپزخانه و سرویس بهداشتی نیست!

صفر

کاشی برای مجموعه Radius ، باربارا باری برای Ann Sacks Tile & Stone ، annsacks.com.

KL: آخرین مجموعه پارچه های Kravet شما روز تابستان نام دارد. از الهامات پشت آن بگویید.

BB: روز نیمه تابستان با الهام از آن زمان خاص در تابستان ، زمانی که نور بیشترین روشنایی را دارد و بیشترین زمان را می کشد ، خاموش می شود. چه کسی در طول سال نمی خواهد؟ مدل مورد علاقه من Fairie نام دارد که چاپ آبرنگ روی پنبه است. فقط با تماشای آن احساس خوشبختی می کنم. با فرا رسیدن زمستان غم انگیز ، خوب است به یاد داشته باشید که این روزهای طولانی و آفتابی در راه است.

صفر

مجموعه پاییز ، باربارا باری خانه برای Kravet ، Kravet.com.Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

ایده های رنگ اتاق ناهارخوری: ۳ پالت برای تغییر شکل جو

خواندن مطلب بعدی ←

۶ ایده برای رنگ و الگو برای اتاق خود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *