درس طراحی سامانتا پین: برای زندگی طراحی شده است

سامانتا پین تزئین اتاق نشیمن را به آسانی ۱-۲-۳ می کند!

صفر

دوران نشیمن رسمی گذشته است. از بیرون رفتن با خانواده و دوستان گرفته تا تماشای تلویزیون، مطالعه و بازی، ما همه کارها را در اتاق نشیمن انجام می دهیم! جای تعجب نیست که طراحی این فضا، که باید عملکردهای زیادی را انجام دهد و تکان دهنده به نظر برسد، می تواند بهترین ترس را در هنگام دکوراسیون ایجاد کند. دنبال کنید و من به شما نشان خواهم داد که چگونه فضای خود را گام به گام طراحی کنید.

اگر بتوانم در مورد نحوه تزیین اتاق نشیمن به شما راهنمایی کنم، این است که با یک پلان زمین شروع کنید. وقتی احساس کردید که قسمت‌های اصلی به کجا می‌روند، همه چیز – رنگ، مدل و استایل – در جای خود قرار می‌گیرد. یک پلان طبقه موفق جریان، عملکرد، مقیاس و نسبت مبلمان شما را مشخص می کند. از این مرحله بگذرید و ممکن است اشتباهات پرهزینه ای رخ دهد. چه چیزی می تواند ناامید کننده تر از یک مبل بزرگ یا یک میز قهوه بسیار کوچک باشد؟ خبر خوب: ابزارها و خدمات آنلاین مفیدی وجود دارد. siandoui.com را ببینید. من دوست دارم که بسته پلان طبقه آنها همچنین شامل یک رندر سه بعدی، یک لیست خرید و یک تابلوی خلق و خوی باشد (نکته: عکس های موجود در این صفحات شامل یک تابلوی حالت هستند). یا با کاغذ گراف یا نوار چسب به یک مدرسه قدیمی بروید. من دوست دارم به طور کلی مشخص کنم که مبلمان روبانی من کجا می رود و سپس در اطراف فضا قدم بزنم تا احساس کنم که چگونه جریان دارد.

نکاتی برای پلان طبقه

بهترین چیدمان ها نحوه زندگی شما را در نظر می گیرند. از خودت بپرس:

• آیا تلویزیون شما باید یک نقطه کانونی باشد؟

• آیا برای نوشیدنی ها و تنقلات به یک میز قهوه با سطح سخت نیاز دارید یا یک روکش روکش عثمانی را ترجیح می دهید که بتوانید پاهای خود را لگد بزنید؟

• آیا فضای مکالمه ای ایجاد کرده اید که چیدمان مبلمان به افراد اجازه می دهد رو در رو بنشینند؟

سپس روی قسمت های اصلی تمرکز کنید. اول: کجا بنشینیم. مبل‌ها و صندلی‌های بالقوه را برای راحتی امتحان کنید و در نظر بگیرید که آیا می‌خواهید مبل محکم و مجسمه‌ای داشته باشید یا اگر دوست دارید دراز بکشید، مبل‌هایی برای غوطه‌ور شدن در آن. پیشنهاد می کنم با مبل حتی در فضاهای کوچک تا حد امکان بزرگ شوید. مبلمان نازک می تواند اتاق را کم تزئین کند. فرش برای تعریف و یکسان سازی اتاق اجباری است. آن را به اندازه ای بزرگ کنید که پایه های جلویی مبل و صندلی شما روی آن قرار بگیرد. اکنون با اضافه کردن یک عنصر غیرمنتظره از عمق و شخصیت، مانند یک صندلی با رنگ روشن یا یک میز قهوه مجسمه سازی، بیانیه ای را بیان کنید. و از داشتن همه چیز کاملاً جدید خودداری کنید. به گنجینه های جمع آوری شده اضافه کنید یا برای برداشت محصول خرید کنید. در مورد رنگ، ترفند این است که آن را در سایه ها و بافت های مختلف تکرار کنید. بگویید که عاشق رنگ بنفش هستید و می خواهید ظاهری مینیمالیست و تک رنگ داشته باشید. این را امتحان کنید: سایه کم رنگ روی دیوارها، سایه های اسطوخودوس در هنر و فرش شما، صندلی مخملی زرد ملایم برای عمق و بافت و اتمام با چوب و مبلمان بافته شده. ماکسیمالیست‌ها می‌خواهند با کاغذ دیواری‌ها و لهجه‌هایی در سایه‌های مشابه و مکمل جسور باشند.

حتماً یک پلان نورپردازی چند لایه، با پایه‌های فرورفته، آویز یا فرورفته) و چراغ‌های زمینی و رومیزی را در نظر بگیرید.

صفر

فریم وورک، وست الم، westelm.ca.

صفر

SANTA FE TAN 2097-40, Benjamin Moore

صفر

HINT OF GLORIOUS 2097-50، بنجامین مور

صفر

PEN DOH OC-6، بنجامین مور

هنگامی که صحبت از دکوراسیون به میان می آید، طراحان اغلب پیشنهاد می کنند که از فرش شروع کنید، زیرا کالای گران تری با تابلوهای رنگارنگ زیاد است. با این حال، امروزه موارد زیادی برای انتخاب در قیمت‌های مختلف وجود دارد که می‌توانید به طرق مختلف صرفه‌جویی کنید و هدر دهید، بنابراین با چیزی که دوست دارید شروع کنید. چیزی به کوچکی یک بالش یا گلدان می‌تواند برای کل اتاق نقشی داشته باشد. بنابراین تصاویر اتاق های مورد علاقه خود را با رها شدن جمع آوری کنید – احتمالاً متوجه سبک ها، شبح ها و رنگ های تکراری خواهید شد. سپس با هر چیزی که به شما پروانه های طراح می دهد بدوید. روندها می آیند و می روند. دیوارهای رویایی کرم رنگ، فرش ها و مبل ها با کف بلوط سفید و با رنگ های چوبی متفاوت و لهجه های مشکی ظاهری آرام بخش با دوام دارند. برای افرادی که به آینده نگاه می کنند، حداکثر گرایی (الگوها و رنگ های بسیار جسورانه) در حال افزایش است، بنابراین از شخصی سازی اتاق نشیمن خود با پرده های رنگارنگ، انبوهی از بالش های سرگرم کننده و هنرهای رنگارنگ نترسید. این اتاق نشیمن شماست، پس به شما می گویم که مهر خودتان را روی آن بگذارید.

صفر

تعداد بیشماری CHILIG 8 فوت x 10 اینچ با دست بسته، ۱۴۹۹ دلار،

CB2، cb2.ca.

صفر

لامپ بافته شده ۵۰ دلار

برندگان، winners.ca.

صفر

صندلی عرشه سویل، ۱۴۹۵ دلار،

Elte Mkt، eltemkt.com.

صفر

بالش مژه ۲۰ “x20” لباس زیر بنفش، ۸۸ دلار،

CB2، cb2.ca.

صفر

کوسن تکه تکه رنگ طبیعی، ۷۴ دلار،

سیمونز، simons.ca.

Source link

0 مورد نقد و بررسی

admin

→ خواندن مطلب قبلی

مودی بلوز

خواندن مطلب بعدی ←

اضطراب موقعیتی چیست؟ علائم، علل، روش‌های مقابله و درمان

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *